Aktuální informace z dění v oddíle

Program příštího kola

Áčko přivítá v pátek na domácí půdě celek TJ Uragán Milovice A. Začátek utkání je tradičně v 17:00 hod..
Béčko odjede v pátek do Nové Paky, kde se od 17:00 hod. střetne s domácím béčkem.
Céčko přivítá v pátek ve 20:00 hod. na domácí kuželně celek Start Rychnov nad Kněžnou D.
Mládež: Naši nejmladší kuželkáři odjedou v neděli do České Třebové, kde budou bojovat o co nejlepší umístění v 1. turnaji VČPM.

Přidáno: 06.10.2009, 09:42 hod.

Páteční výsledky našich družstev

Áčko se představilo v pátek na domácí půdě, kde přivítalo celek KK Vysoké Mýto A. Vstup do utkání vyšel o něco lépe hostům. Karel Lang zahrál sice výborně, ale jeho soupeř Vašek Kašpar zahrál na drahách 1-2 rekordní výkon 492 a Karlovi tak nedal žádnou šanci. Na vedlejších drahách se Petr Miláček tahal se soupeřem o každou kuželku a nakonec vydřel těsnou výhru o 8 kuželek. 2:2 a +26 pro hosty. V prostředním dějství hrál se svým soupeřem vyrovnanou partii Dušan Kasa. Nezvládl ovšem druhou dorážku a ze souboje odešel těsně poražen. Když na vedlejších drahách prohrál po slabém výkonu i Jirka Ryšavý, bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. 2:6 a +65 pro hosty. V závěru nezahrál optimálně ani Pavel Skala a daroval tak soupeři pohodlnou výhru. Na sousedních drahách byl scénář opačný a Mirek Skala po pěkném výkonu alespoň zmírnil prohru našeho družstva - 4:12 o 70 kuželek.
Nejlepším naším hráčem byl Karel Lang - 466.

Béčko odjelo v pátek do Poříčí, kde se na tamní dvoudráze střetlo s domácím áčkem. První polovina utkání vyzněla lépe pro náš celek. Pepa Suchomel sice v úvodním duelu utkání po slabém výkonu jasně prohrál, následně pak ale Pavel Klička po pěkném výkonu vyrovnal stav utkání na 2:2 a v dalším duelu převrátil stav utkání na naši stranu jasnou výhrou Jarda Havlas. Vedení 4:2 o 57 kuželek. Ve druhé polovině si ovšem s přispěním velké dávky štěstí vzali slovo domácí. Tomáš Jarolím po průměrném výkonu poměrně jasně prohrál s domácím hráčem, ale poměr poražených kuželek stále hovořil pro naše družstvo. V dalším duelu nezahrál dobře Petr Skutil, přesto ale sahal po výhře. Štěstí se nakonec ale přiklonilo k domácímu hráči, který vyhrál o pouhou 1 kuželku. V závěrečné duelu byl opět šťastnější domácí hráč, když porazil Petra Zemana o pouhých 6 kuželek. Soupeři se tak rozešli smirně 8:8, když celkový součet poražených kuželek byl u našeho celku o 29 vyšší.
Nejlepším naším hráčem byl Pavel Klička - 404.

Céčko se představilo v pátek doma proti celku KK Vysoké Mýto C. Do utkání nevalné úrovně "vletěl" Miloš Zelenka skvělými plnými (155). To ovšem bylo z jeho strany vše. V dorážce přidal jen 26 a po výměně drah jen přihlížel jak mu Jakub Hemerka každým hodem více a více odskakuje. Na vedlejších drahách si bez větších potíží poradil Libor Elis s Honzou Chlebounem a tak byl po úvodní pasáži stav 2:2. V počtu poražených kuželek na tom bylo o 40 lépe hostující družstvo. V závěrečné rundě byl k vidění těsný souboj mezi Karlem Macíkem a Petrem Hylákem. Oba hráči se ovšem předháněli hlavně v počtu prohozů (17:18) a z duelu nakonec vyšel o 9 kuželek lépe Karel. Na vedlejších drahách byl souboj mezi Pepou Samkem a Jirkou Hanusem jasně v režii domácího hráče, který hod po hodu soupeři utíkal a pohlídal si pohodlné vítězství. V součtu z toho nakonec byla výhra domácího celku v poměru 8:2 o 30 kuželek.
Nejlepším naším hráčem byl Libor Elis - 396.

Přidáno: 04.10.2009, 09:40 hod.

Program příštího kola

Áčko čeká v pátek další utkání na domácí kuželně, tentokrát proti celku KK Vysoké Mýto A. Začátek utkání je tradičně v 17:00 hod..
Béčko odjíždí v pátek na kuželnu do Poříčí, kde se od 17:00 hod. střetne s domácím áčkem.
Bezprostředně po utkání áčka (přibližně v 19:30 hod.) se na domácí kuželně představí také céčko, které se o body "popere" s celkem KK Vysoké Mýto C.

Přidáno: 29.09.2009, 17:50 hod.

Naši zástupci v PMN

V ponděli se rozběhl také nový ročník Poháru mladých nadějí, soutěže pro kuželkáře ve věku 10-14 let. Na turnaji ve Vrchlabí reprezentoval náš oddíl Petr Stouhal v kategorii mladších žáků a Jarda Tomášek v kategorii starších žáků.
Petr Strouhal měl trošku slabší plné, ale vynahrazoval to v dorážce a v součtu z toho bylo docela slušných 211 poražených kuželek.
Jarda Tomášek se ve Vrchlabí představil po menším tréninkovém výpadku a na jeho hře to bylo znát, zejména pak v dorážce. Jeho výkon se nakonec zastavil na hodnotě 193 poražených kuželek.
Uvidíme na jaké pozice tyto výkony naše hráče vynesou. Kompletní výsledky úvodní série turnajů budou zveřejněny v průběhu tohoto týdne na stránkách PMN na adrese "http://pmn.czechian.net".

Přidáno: 28.09.2009, 20:51 hod.

Černý pátek pro naše družstva

Áčko odjelo v pátek do Náchoda, kde se střetlo s jedním z favoritů celé soutěže, domácím céčkem. Již od začátku bylo jasné kdo bude v tomto utkání hrát prim. Petr Miláček nezahrál dobře a dostal od soupeře naloženo 73 kuželek. Jirka Ryšavý zahrál velice dobře, přesto ale prohrál o 21. V druhé rundě předvedl solidní výkon Pavel Skala a výhrou o 7 kuželek vydoloval, jak se nakonec ukázalo jediné body pro náš celek. Na vedlejších drahách se trápil Dušan Kasa a po půlce byl střídán Tomášem Jarolímem. Ten ovšem zahrál ještě o něco hůře a naše ztráta narostla na -147 kuželek. V závěru zahrál výborně jak Mirek Skala, tak i Karel Lang. Jejich soupeři ovšem hráli ještě lépe, takže oba odešli ze svých duelů poraženi. Suma sumárum prohra 14:2 o propastných 210 kuželek.
Nejlepším naším hráčem byl Mirek Skala - 449.

Béčko se v pátek představilo na domácí půdě proti celku Loko Trutnov E. Úvodní pasáž utkání skočila na body nerozhodně, když Pavel Klička poměrně v pohodě přehrál svého soupeře, ale Jarda Havlas nestačil na výborně hrající soupeřku. O osudu utkání asi rozhodla prostřední pasáž. Naši hráči Pepa Suchomel a Venda Škuta podali podprůměrné výkony a pouze průměrně hrajícím soupeřům darovali body. Hosté se tedy ujali vedení 6:2 o 123 kuželek. Petr Zeman i Petr Skutil v závěru dělali co mohli, ale tak výrazný náskok se jim bohužel stáhnout nepodařilo. Utkání tedy skončilo prohrou našeho celku v poměru 10:6 o 30 kuželek.
Nejlepším naším hráčem byl Petr Skutil - 423.

Céčko odjelo v pátek do Josefova, kde se střetlo s domácím áčkem. Hned v úvodu utkání nedokázal Karel Macík využit slabého výkonu domácího hráče a podlehl mu o pouhé 4 kuželky. Smůla se držela i Petra Hanuše. Přesto, že podal solidní výkon prohrál se soupeřem o pouhou 1 kuželku. Ve třetí dvojici se definitivně rozhodlo o výsledku, když Libor Elis podlehl nejlépe hrajícímu hráči večera o 42 kuželek. V závěru již jen Pepa Samek provedl pouze kosmetickou úpravu výsledku. Naši hráči odjíždějí z Josefova s porážkou v poměru 8:2 o 33 kuželek.
Nejlepším naším hráčem byl Petr Hanuš - 394.

Přidáno: 28.09.2009, 20:43 hod.

Program příštího kola

Áčko odjíždí v pátek do Náchoda, kde se od 17:00 hod. střetne s domácím céčkem.
Béčko se letos poprvé představí na domácí půdě, když v pátek v 17:00 hod. přivítá celek Loko Trutnov E.
Céčko odjíždí v pátek do Josefova, kde se od 17:00 hod. popere o první letošní body s domácím áčkem.
Mládež: V pondělí se rozjíždí také nový ročník Poháru mladých nadějí. V prvním turnaji ve Vrchlabí bude náš odddíl reprezentovat dvojice Petr Strouhal, Jarda Tomášek.

Přidáno: 23.09.2009, 10:00 hod.

Vrchlabí D - Přelouč B 12:4

Béčko odjelo k prvnímu letošnímu utkání v pátek do Vrchlabí, kde se na tamním čtyřdáhové kuželně střetlo s domácím déčkem.
Úvodní pasáž utkání skončila 2:2, když Jarda Havlas po solidním výkonu přehrál svoji soupeřku, ale na vedleších drahách hrající Tomáš Jarolím předvedl pouze průměrný výkon, který na dobře hrající domácí hráčku nemohl v žádném případě stačit. V prostření pasáži se prakticky rozhodlo o osudu utkání. Ani jeden z dvojice hráčů Pepa Suchomel, Pavel Ryšavý nedokázal svého soupeře porazit a podařilo se jim nabrat ztrátu 79 kuželek. Stav byl v tuto chvíli 6:2 a + 98 kuželek pro domácí. V poslední čtveřici prohrál svůj duel také Petr Skutil, takže těsná výhra Petra Zemana znamenala již pouhou korekci výsledku. Náš celek si odváží z Vrchlabí prohru v poměru 12:4 o 131 kuželek.
Nejlepším naším hráčem byl Petr Zeman - 415.

Přidáno: 20.09.2009, 20:49 hod.

Přelouč C - Rybník B 4:6

Céčko, které hraje v letošním soutěžním ročníku soutěž pouze čtyřčlenných družstev, se představilo v úvodním utkání v pátek na domácí kuželně proti celku Sokol Rybník B.
V úvodní pasáži utkání prohrál Karel Macík s Vaškem Kolářem, ale na vedlejších drahách vybojoval výhru Libor Elis nad Martinem Vejdou. Stav byl tedy 2:2 ale +7 kuželek pro hosty. Druhá a zároveň závěrečná pasáž utkání skončila také 2:2, když Petr Hanuš prohrál s Tomášem Herrmanem a Pepa Samek po výborném výkonu (zejména do plných) udolal dobře hrajícího Milana Pustaje. O přídělu bodů do tabulky rozhodoval tedy celkový součet poražených kuželek a ten byl o 13 kuželek vyšší u hostujícího celku, který si tak z Přelouče odváží oba body.
Nejlepším naším hráčem byl Pepa Samek - 441.

Přidáno: 20.09.2009, 20:39 hod.

Přelouč A - Rybník A 8:8

V pátek vstoupilo naše áčko do nového soutěžního ročníku utkáním na domácí půdě proti celku Sokol Rybník A.
A hned na úvod sezóny viděla přeloučská kuželna velice vyrovnané a napínavé utkání, které se rozhodovalo až v posledních hodech. V úvodní čtveřici nestačil Dušan Kasa na dobře hrajícího Tomáše Müllera, ale na vedlejších drahách si v pohodě poradil výborně hrající Mirek Skala s Lukášem Hůlkou. 2:2 a + 30 pro domácí. V prostřední pasáži nedokázal Pavel Skala využít slabého výkonu Míry Koláře a doslova mu daroval body. Když navíc na vedleších drahách prohrál svůj duel také Jirka Ryšavý s Vlastou Ezrem, vypadalo to výrazně lépe pro hosty. 2:6, ale stále ještě +12 pro domácí. V závěru bylo tedy stále ještě o co hrát. Na drahách 3-4 se hrálo o něco rychleji a když Karel Lang prohrál po tuhém boji s Mírou Duškem rozhodovalo se na vedlejších drahách o tom, zda si hosté odvezou oba body nebo pouze jeden. Zdeňek Číž měl v závěru lehce navrch, prohodil ovšem existenci a tím dal Petru Miláčkovi šanci. Ten ovšem musel 99. hodem srazit obě pravé fanky. To se mu podařilo a závěrečným hodem do plných získal pro náš celek 2 dílčí body, které v konečném účtování znamenaly asi spravedlivou remízu 8:8, když rozdíl kuželek byl pouze +10 pro naše družstvo.
Nejlepším naším hráčem byl Mirek Skala - 460.

Přidáno: 20.09.2009, 20:34 hod.

První kolo nového soutěžního ročníku

Již tento pátek zahájí všechna naše družstva dospělých své účinkování v novém ročníku VČ soutěží.
Áčko se představí v pátek na domácí dráze. Hned na úvod soutěže čeká naše hráče těžký soupeř - předloni ještě třetiligové družstvo Sokol Rybník A. Začátek utkání je v 17:00 hod..
Béčko odjede v pátek na čtyřdráhu do Vrchlabí, kde se také od 17:00 hod. střetne s domácím déčkem.
Céčko se představí v pátek na domácí půdě. Bezprostředně po utkání áčka (cca. v 19:30 hod.) změří své síly s družstvem Sokol Rybník B.

Přijďte posedět a povzbudit naše hráče v boji o první letošní body.

Přidáno: 15.09.2009, 10:15 hod.

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-210 | 211-220 | 221-230 | 231-240 | 241-250 | 251-260 | 261-270 | 271-280 | 281-290 | 291-300 | 301-310 | 311-320 | 321-330 | 331-340 | 341-350 | 351-360 | 361-370 | 371-380 | 381-390 | 391-400 | 401-410 | 411-420 | 421-430 | 431-440 | 441-450 | 451-460 | 461-470 | 471-480 | 481-490 | 491-500 | 501-510 | 511-520 | 521-530 | 531-540 | 541-550 | 551-560 | 561-570 | 571-580 | 581-590 | 591-600 | 601-610 | 611-620 | 621-630 | 631-640 | 641-650 | 651-660 | 661-670 | 671-680 | 681-690 | 691-700 | 701-710 | 711-720 | 721-730 | 731-740 | 741-750 | 751-759 |