Aktuální informace z dění v oddíle

Sadská přivezla další dva body do tabulky

V sobotu sehrála Sadská další utkání 2. KLM. Na šestidráhové kuželně v Praze Bráníku se střetla s domácími Uhelnými sklady Praha. Tabulkové postavení sice hrálo jasně pro kuželkáře ze Sadské, domácí ale bojují o záchranu soutěže a všichni víme, jak jsou taková utkání nevyzpytatelná.
Utkání načala dvojice Martin Schejbal, Aleš Košnar. Mates nezačal sice nijak špatně, ale jeho soupeř měl přece jen o chloupek navrch a v polovině duelu Mates prohrával 2:0 o 18. Ve druhé polovině se ale karta obrátila a Mates nakonec srovnává na 2:2 a na kuželky vítězí o 6. Aleš začal skvěle a po první dráze se ujal vedení. Na druhé dráze přišel ale výpadek a domácí hráč srovnal stav. Pak se Aleš vrátil k perfektní hře z úvodu, soupeři již nedal sebemenší šanci na úspěch a po zásluze vítězí 3:1, když šestistovka je skoro na dosah. I tak ale uklidňující vedení 2:0 o 38 kuželek. Prostřední pasáž a Tonda Svoboda s Vencou Peškem. Tonda hrál se soupeřem vyrovnaně na všech drahách, přesto ale nedokázal nakonec získat ani jeden set. O vyrovnanosti duelu ale svědčí to, že nejvyšší rozdíl na drahách mezi oběma soupeři čítal 4 kuželky. V součtu tedy Tonda prohrává 4:0 ale "jen" o 12. Na vedlejších drahách bojuje náhradník Václav Pešek více než dobře a soupeře deklasoval o 50 kuželek, když mu povolil zisk pouze jednoho setu, ve kterém se také připravil o šestistovku, za kterou zaostal o pouhé 3 kuželky. I tak ale skvělý výkon a uklidnění pro dotahováky Vendu Schejbala a Tomáše Beka. Vašek si s kuželnou tentokrát nepotykal a s dobře hrajícím soupeřem jasně prohrává, když se mu povedlo získat pouze jeden set. To Tomáš Bek hraje naopak skvěle a soupeři naděluje bezmála 50 dřev, při skóre 3:1 (tu jednu dráhu ale prohrál Tomáš pouze o klacek). V součtu si pak Sadská připisuje do tabulky další důležité dva body za výhru v poměru 6:2 (12:12) o 70 kuželek.
Výkony hráčů Sadské: M. Schejbal 561, Košnar 594, Svoboda 552, Pešek 597, V. Schejbal 522, Bek 593 (družstvo celkem 3419).

Rokycany v tomto kole vítězí opět těsně v poměru 5:3 o 30 kuželek v Českých Velenicích, takže náskok Sadské v čele soutěže zústává dvoubodový. Trochu mě zaráží, že za Rokycany mohl startovat Roman Pytlík, který hraje soutěž v Německu. Podle výkladu pravidel od předsedy STK je to ale v pořádku a jeho start je oprávněný. Nezbývá tedy, než převálcovat Rokycany i s touto "posilou".

Přidáno: 11.02.2013, 21:20 hod.

V tomto kole úspěšné pouze béčko

Áčko odjíždělo v pátek do Třebechovic pod Orebem, kde se utkalo s domácím áčkem, které je aktuálně na druhé příčce soutěže a na své kuželně je v podstatě nepřemožitelné. Papírové předpoklady se začaly naplňovat hned od úvodní dvojice. Pavel Klička držel krok se svým soupeřem jen v prvních plných. Pak už se mu soupeř začal vzdalovat a domácí se po první rundě ujali vedení. Podobné to bylo i v následujích soubojích, kdy se představil Petr Zeman a následně Karel Lang. Ani jeden z našich hráčů v úvodní polovině utkání nezahrál špatně, ale na domácí borce to bylo přece jen vždy málo. Ve čtvrtém duelu dostal jakous takous šanci Tomáš Jarolím, když jeho soupeři se nedařilo jako obvykle. Tomáš se ale utkáním zjevně protrápil a vzhledem k nachlazení by asi večer raději trávil v posteli. Po čtyřech rundách tedy 8:0 a +183 kuželek. Zápas se zvrhl v boj o odvrácení kanára. To se naštěstí v pátem duelu podařilo Mírovi Skalovi, který využil zaváhání soupeře na první dráze, vytvořil si mírný náskok, který nakonec i přes nápor domácího hráče dokázal udržet. Petr Miláček v závěru vzhledem ke svému zdravotnímu stavu bojoval spíše sám se sebou než se soupeřem a pečetil na naši jasnou prohru v poměru 14:2 o propastných 215 kuželek.
Výkony našich hráčů: Klička 420, Zeman 422, Lang 419, Jarolím 380, Skala 431, Miláček 406 (družstvo celkem 2478).

Béčko přivítalo v pátek na domácí kuželně celek ze špice tabulky - KK Josefov B. Papírově lepší soupeř se ale tentokrát v Přelouči nepředvedl v nejlepším světle a naš družstvo toho dokázalo beze zbytku využít.
V úvodu Pepa Suchomel po pěkném výkonu poráží soupeře o 30 kuželek a Lída Skutilová nakonec přenechává po těsném souboji body soupeři. Stav tedy 2:2 při našem vedení o 26 kuželek. Naši dotahováci Petr Skutil a Jarda Havlas sice předvedli výkony jen z kategorie průměrných, ale jejich soupeřům se vůbec nedařilo a oba naši hráči tak vcelku jasně vítězí. Suma sumárum - poměrně překvapivá výhra v poměru 10:2 o 85 kuželek.
Výkony našich hráčů: Suchomel 413, Skutilová 389, Skutil 403, Havlas 404 (družstvo celkem 1609).

Céčko se představilo na domácí kuželně bezprostředně po utkání béčka v duelu s celkem KK Vysoké Mýto C. Podobně jako v utkání béčka tak i v tomto zápase se ukázalo, že papírové předpoklady nejsou vždy předobrazem utkání. V tomto případě ale bohužel k naší smůle.
Hned úvod utkání naznačil, že se ziskem bodů to budou mít naši hráči těžké. Libor Elis zažil ve své kariéře už určitě mnohem lepší chvilky. V tomto utkání se mu vůbec nadařilo, zatímco soupeř hrál výborně a Libor dostal více jak 70 "do hrbu". Radim Pyták hrál na vedlejších drahách poněkud vyrovnanější souboj, který ovšem v závěru lépe zvládl jeho soupeř, takže v polovině utkání vedli hosté o 81 kuželek a na body 4:0. Petr Hanuš hrál výborně do plných, slabou dorážkou se ale připravil o lepší číslo. Na soupeře to ale každopádně v pohodě stačilo. Jirka Ryšavý na vedlejších drahách hrál špatně, ale jeho soupeř v úvodní polovině doslova propadl a ani přes zlepšení na druhé dráze nakonec na Jirku nestačil. Na body bylo tedy srovnáno 4:4 a o osudu utkání rozhodoval celkový počet poražených kuželek. Tento ukazatel nakonec hrál pro hosty, takže utkání končí naší prohrou v poměru 8:4 o 29 dřev.
Výkony našich hráčů: Elis 368, Pyták 392, Hanuš 403, Ryšavý 373 (družstvo celkem 1536).

Přidáno: 11.02.2013, 15:08 hod.

Kdo, kdy a kde v tomto týdnu

Pátek 8.1., 17:00 hod. - Třebechovice A - Přelouč A

Pátek 8.2., 17:00 hod. - Přelouč B - Josefov B

Pátek 8.2., 19:00 hod. - Přelouč C - Vysoké Mýto C

Sobota 9.2., 10:00 hod. - SK US Praha - KK SDS Sadská

Neděle 10.2., 8:00 hod. - MLÁDEŽ - 5. turnaj VČPM v Pardubicích

Přidáno: 04.02.2013, 21:23 hod.

Sadská odskočila v čele ligy, v pohárovém utkání ale prohrála

V sobotu přivítala Sadská na domácí půdě celek Lokomotiva Tábor a utkání bylo až nečekaně vyrovnané a napínavé.
V úvodu nastoupil náhradík Václav Pešek společně s Alešem Košnarem. Vašek nevstoupil do utkání dobře a i přes zlepšení ve druhé polovině se soupeřem jasně prohrává 4:0 33 kuželek. Aleš na soupeře od začátku vletěl a v první půlce utkání si vybudoval náskok, které soupeř dokázal jen lehce zkorigovat ziskem jedné dráhy. Po první třetině tedy stav 1:1 a +23 kuželek. Prostřední pasáž utkání se hrála podle podobných not. Tonda Svoboda hrál od začátku "druhé housle", zatímco Martin Schejbal výborným výkonem do této role odsoudil svého soupeře. Stav 2:2 a +22 kuželek. Sadská má ale ostřílené dotahováky Vaška Schejbala a Tomáše Beka. Vašek se utkáním sice trošičku protrápil, ale na konec při stavu 2:2 na dráhy zvítězil v podstatě rozdílem třídy - o celé dvě kuželky. Tomáš Bek hrál od začátku až do konce výborně a pouhé dvě kuželky ho dělily od šestistovky. Důležitější ale bylo, že výborně hrajícího soupeře přehrál, což v součtu znamená pro Sadskou další výhru, tentokrát v poměru 6:2 o 40 kuželek.
Výkony hráčů Sadské: Pešek 527, Košnar 581, Svoboda 535, M. Schejbal 580, V. Schejbal 546, Bek 598 (družstvo celkem 3367).
Vzhledem ke klopýtnutí Rokycan se Sadská osamostatnila v čele 2. KLM.

V neděli čekalo na hráče Sadské utkání 1. kola nadstavbové části Poháru ČKA na kuželně v Červeném Kostelci proti domácímu áčku, které v současnosti vede 3. KLM.
Aleš Košnar zahájil utkání výborně a první dvě dráhy získal pro sebe. Pak ale přišel výpadek na třetí dráze, těsná prohra na dráze čtvrté a v součtu nakonec bod pro domácí za výhru o 10 dřev. Martin Schejbal vyhrává první dráhu, na dalších dvou ale prohrává a nevypadá to s ním dobře. Na poslední dráze ale předvedl skvělých 173 a tím strhl vítězství na svoji stranu. Tomáš Bek hraje se soupeřem další vyrovnaných duel, který se rozhoduje až na poslední dráze, kterou Tomáš vyhrál o 11 kuželek a v součtu tak vítězí v poměru 2,5:1,5 o 9. Vašek Schejbal v závěru proti výborně hrajícímu soupeři nezískal ani set, takže utkání končí prohrou Sadské v poměru 4:2 (9,5:6,5) o 35 kuželek.
Výkony hráčů Sadské: Košnar 534, M. Schejbal 558, Bek 549, V. Schejbal 538 (družstvo celkem 2179).
Pro odvetu, která se bude hrát v Přelouči 24. února tedy sice nelehká, ale ne bezvýchodná situace.

Přidáno: 04.02.2013, 10:09 hod.

Jasná výhra áčka, béčko ani céčko nebodovalo

Áčko hostilo v pátek na domácí kuželně TJ Sokol Dobrušku A. Obě družstva až do tohoto utkání nasbírala v soutěži shodně 15 bodů a podzimní utkání v Dobrušce skončilo remízou. Dalo se tedy očekávat vyrovnané utkání.
V úvodu se proti hostující dvojici postavil Pavel Klička s Mirkem Skalou. Pavel hrál se soupeřem v plných vyrovnanou partii, v dorážce měl ale soupeř kopec smůly, takže Pavel nakonec po pěkném výkonu pohodlně vítězí. Mirek Skala hrál výborně a i když soupeř nepředváděl také špatnou hru na Mirka nestačil. Po úvodní čtveřici tedy vedení 4:0 o 49 kuželek. V prostřední části utkání se ovšem karta výrazně obrátila. Dušan Kasa hrál výborně do plných, ale dá se říci, že již tradičně pokazil dorážku a s průměrně hrajícím soupeřem nakonec těsně prohrál. Tomáš Jarolím i přes vcelku povedený výkon tahal ve svém souboji od začátku za kratší konec, takže po dvou třetinách utkání bylo srovnáno na 4:4 při našem vedení o 20 kuželek. Vše měla v rukou naše dvojice dotahováků Karel Lang a Petr Miláček. Karlovi jeho roli výrazně usnadnil soupeř, když v první půlce předvedl doslova mizerný výkon a daroval tak Karlovi luxusní náskok, který v podstatě už ani nešlo ztratit. Petr Miláček hrál se soupeřem o poznání vyrovnanější partii a rozhodovalo se až v posledních hodech, které lépe zvládl náš hráč, takže utkání nakonec skončilo naší jasnou výhrou v poměru 12:4 o 83 kuželek.
Výkony našich hráčů: Klička 442, Skala 452, Kasa 403, Jarolím 428, Lang 428, Miláček 451 (družstvo celkem 2604).
Vzhledem k ostatním výsledkům v soutěži se náš boj o záchranu trošku zvrtává, jelikož již ztrácíme pouhé 3 body na vedoucí družstvo soutěže. Otázkou tedy je zda nepřehodnotit naše letošíní cíle :-) .

Béčko sehrálo své utkání již ve středu na těžké dvoudráze v Solnici, kde se utkalo s domácím béčkem.
Jarda Havlas v úvodu sice nezahrál ani na poměry solnických drah nijak oslnivě, ale domácí hráč na tom byl ještě o něco málo hůře a bylo na světě naše vední o 7 kuželek. Náskok se ale rychle rozplynul. Lída Skutilová se s nástrahami solnické kuželně nedokázala vyrovnat a po slabém výkonu věnovalo oba body slušně hrajícímu soupeři. Podobný scénář pak zopakoval také Pepa Suchomel a domácí tak před závěrem vedli o 68 kuželek a na body 4:2. To bylo pro Petra Skutila velké sousto. Zahrál sice solidně a soupeře porazil, z náskoku domácích ale dokázal ukrojit "jen" 14 kuželek. Naše družstvo tedy přivezlo ze Solnice porážku v poměru 8:4 o 54 kuželek.
Výkony našich hráčů: Havlas 365, Skutilová 333, Suchomel 355, Skutil 381 (družstvo celkem 1434).

Céčko odjíždělo v sobotu k derby utkání na kuželnu do Pardubic k souboji s tamním céčkem.
Hned úvodní dvojice naznačila, že v tomto utkání nebude o drama nouze. Libor Elis předvedl pěkný výkon, ale se soupeřem nakonec prohrál o pouhé 2 kuželky. Druhá dvojice znamenala velké uklidnění pro domácí. Pepa Samek zahrál hodně slabě a mizernou dorážkou, ve které předvedl 23 újezdů daroval oba body výborně hrajímu soupeři. V tento moment už to vypadalo pro domácí jednoznačně. Ve třetím duelu zahrál ale dobře Petr Hanuš a jen průměrně hrajícího soupeře obral o body. I tak měl ale domácí dotahovák před závěrem k dobru 56 kuželek. Radim Pyták ale předváděl opravdu skvělou hru a z náskoku domácích postupně ukrajoval a až do posledních hodů nebylo jasné, jak to vlastně skončí. Radimovi se nakonec přece jen nepodařilo celý náskok smazat, takže naše družstvo odjíždí z Pardubic po pěkném výkonu s porážkou v poměru 8:4 o pouhých 9 kuželek.
Výkony našich hráčů: Elis 410, Samek 365, Hanuš 410, Pyták 438 (družstvo celkem 1623).

Přidáno: 04.02.2013, 09:42 hod.

Kdy, kdy a kde v tomto týdnu

Středa 30.1., 17:00 hod. - Solnice B - Přelouč C

Pátek 1.2., 17:00 hod. - Přelouč A - Dobruška A

Sobota 2.2., 9:00 hod. - Pardubice C - Přelouč C

Sobota 2.2., 10:00 hod. - KK SDS Sadská - KK Lokomotiva Tábor

Přidáno: 30.01.2013, 22:45 hod.

Úspěch našich zástupců na MPK 2013

V sobotu 26. a neděli 27. ledna byla na programu Mistrovství Pardubického kraje jednotlivců 2013 těchto kategoriích: dorost, junioři, juniorky, ženy, seniorky a žactvo.

Dorostenecká kategorie se hrála na kuželně v České Třebové a náš oddíl v ní neměl žádného zástupce. Přeloučská kuželna hostila boje o titul v kategoriích juniorů, juniorek, žen, seniorek a žactva. V prvních třech výše uvedených kategoriích jsme také svého zástupce neměli. První zástupkyní našeho oddílu, která se představila v bojích o titul a zároveň postup na MČR, byla Lída Skutilová, která startovala v kategorii seniorek. V této kategorii startovalo pouze pět hráček a hned čtyři si mohly zajistit postup na MČR. Úroveň výkonů v této kategorii nebyla příliš vysoká a z titulu se nakonec radovala českotřebovská Eva Sedláková za výkon 498 poražených kuželek. Lída Skutilová porazila 458 kuželek a obsadila výborné třetím místo a zajistila si tak postup na MČR, které se bude hrát první květnový víkend na kuželně v Podbořanech.

V neděli byla na programu žákovská kategorie, ve které měl náš oddíl tři zástupce - bratry Tomáše a Davida Sukdolákovi a Honzu Juříčka. Honza předvedl výkon 369 poražených kuželek což mu nakonec vyneslo pěkné 6. místo z šestnácti startujících. David Sukdolák předvedl pěkných 395 poražených kuželek, čímž si zajistil třetí příčku. Tomáš Sukdolák zahrál opravdu výborně a výkon 422 poražených kuželek mu vyneslo druhou příčku o pouhých 10 kuželek za vítězným Michalem Rickwoodem z České Třebové. V žákovské kategorii si postup na MČR dle rozpisu soutěže zajistil pouze vítěz. Vzhledem k tomu, že vítěz je ale velmi dobře umístěn také v Poháru mladých nadějí, ze kterého 16 nejlepších postupuje také automaticky na MČR, pak je zde jistá šance, že by mohl Tomáš Sukdolák nakonec do bojů o titul Mistra ČR promluvit.

Kompletní výsledky všech dosud odehraných kategorií naleznete na stránkách PKKS. Zbylé kategorie (tedy muži a senioři) se budou hrát v sobotu 16. února a naše kuželna bude hostit kategorii seniorskou.

Přidáno: 30.01.2013, 22:18 hod.

Béčko odložené utkání nezvládlo

Ve čtvrtek dohrávalo naše béčko odložené utkání 15. kola na domácí kuželně proti SKK Náchod D.
Tradičně zápas otevřela dvojice Pepa Suchomel, Lída Skutilová. Pepa nezačal nijak oslnivě, ale soupeři se také zpočátku nedařilo. Po vyrovaných prvních plných přišla Pepova slabší dorážka a soupeř se dostal do vedení, které ve druhých plných ještě zvýraznil a v dorážce už si náskok pohlídal. Lída naopak začala výborně a od prvních hodů si budovala náskok. Po změně drah svýj výkon ještě vylepšila a v souboji po pěkném výkonu jasně vítězí. Stav 2:2 při našem vedení o 31 kuželek. Pro naše dotahováky Petra Skutila s Jardou Havlasem poměrně příznivý stav. Petr nezačal vůbec dobře ale skvělou první dorážkou se dostal do mírného vedení. Na druhé dráze se mu ale již v dorážce tak nedařilo, zatímco jeho soupeřka dohrála bez vážnějších výkyvů a Petra nakonec těsně přehrála. Na vedlejších drahách se Jarda utkáním od začátku až do konce protrápil a mizerným výkonem daroval oba body dobře hrajícímu soupeři. Po nadějném začátku je nakonec na světě prohra našeho družstva v poměru 10:2 o 59 kuželek.
Výkony našich hráčů: Suchomel 382, Skutilová 418, Skutil 408, Havlas 360.

Přidáno: 25.01.2013, 18:49 hod.

Sadská přivezla "povinné" body z Podbořan

V neděli sehrála Sadská další utkání 2. KLM, tentokrát na domácí půdě celku Kuželky Podbořany. Vzhledem k tabulkovému postavení obou družstev mělo být utkání jasnou záležitostí hráčů Sadské, ale nakonec se o výsledek bojovalo až do samotného závěru.
Aleš Košnar s Martinem Schejbalem začali výborně. Aleš dovolil svému soupeři pouze půlbod na úvodní dráze. Pak už v souboji jasně kraloval a zaslouženě pokořil šestistovku. Mates měl po třech drahách již jistotu bodu, i když na druhé dráze mu výhru soupeř spíše daroval. Ale to na skutečnosti nic nemění. Na poslední dráhu nastoupil v domácím dresu náhradník, který sice Matese o tři kuželky přehrál, ale to znamenalo jen kosmetickou úpravu výsledku. Po první rundě tedy vcelku předpokládané vedení Sadské 2:0 o 78 kuželek. V prostřední pasáži se ale karta obrátila ve prospěch domácího celku. Honza Renka dokázal uhrát pouze půlbod na úvodní dráze, pak už hrál v duelu druhé housle. Podle dostupných informací jednou z příčin Honzova neúspěchu byla bolavá záda, která se ozvala cca. po 15-ti hodech. Společně s Honzou se na drahách představil Václav Pešek, který na poslední chvíli musel zaskočit za nemocného Tondu Svobodu. Vašek se s touto nevděčnou rolí podle mého názoru vypořádal výborně, na dobře hrajícího domácího hráče ale bohužel nestačil. Po dvou třetinách utkání tedy stav 2:2 při vedení domácích o 8 kuželek. Sadská má ale na závěr výborné dotahováky - Tomáše Beka a Vendu Schejbala. Tomáš hrál se soupeřem jako na houpačce, ale zejméne díky slabé druhé dráze nakonec při stavu 2:2 prohrává na kuželky o 10. Venda se se soupeřem od začátku nemazal a každou drahou navyšoval svůj náskok. Na poslední dráze již s jistotou zisku bodu trochu polevil a připravil se tak o výrazně lepší výkon. Takhle z toho byla "jen slabá šestistovka". Důležité ale bylo, že v součtu Sadská porazila o 37 kuželek více než domácí celek a tak bere dva body za výhru v poměru 5:3 (13:11).
Výkony hráčů Sadské: Košnar 601, M. Schejbal 560, Renka 508, Pešek 540, Bek 565, V. Schejbal 605 (družstvo celkem 3379).

Přidáno: 22.01.2013, 19:50 hod.

Stoprocentní bodový zisk našich družstev

Áčko odjíždělo v pátek na kuželnu do Červeného Kostelce, k utkání s domácím béčkem. Vzhledem k tabulkovému postavení a momentální formě našeho družstva jsme odjížděli spíše na výlet za poznáním, s cílem nedostat kanára a přivézt třeba nějaké poznatky pro kluky ze Sadské, kteří na této kuželně budou hrát utkání Poháru ČKA.
Hned úvodní dvojice ale naznačila, že nemusíme v tomto utkání hrát druhé housle. Pavel Klička za to vzal hned od úvodních hodů, vysoký standard si udržel po celý souboj a soupeři tak po výborném výkonu nedal nejmenší šanci a hned v úvodu tak vlastně splnil cíl - odvrátit kanára. Petr Zeman se v úvodu trochu hledal, pak ale zabral a předvedl také kvalitní výkon, který ale bohužel na skvěle hrajícího domácího hráče nestačil. Bylo tedy srovnáno na 2:2 při našem vedení o 5 kuželek. Ve třetím duelu nezačal Karel Lang vůbec špatně a na úvodní dráze si zajistil mírný náskok. Po změně drah se mu ovšem přestalo dařit zejména pak v dorážce, soupeř toho ale naštěstí pro nás nedokázal využít a tak si Karel připsal oba body. Dušan Kasa neměl dobrý vstup do utkání. Po slabších plných předvedl sice solidní dorážku, ale na soupeře v poločase ztrácel 13 kuželek a naše družstvo se rozhodlo pro střídání. Tomáš Jarolím začal na druhé dráze výborně a soupeři nedovolil odskočit, ba naopak, před dorážkou snížil ztrátu na 9 kuželek. V dorážce předvedl slušnou hru a ze souboje nakonec vydřel bod za remízu - možná by se dalo i říct, že vlasně prohoze na existeci bod ztratil. To ale ať už si každý přebere sám. Ujali jsme se tak vedení v poměru 5:3 a na dráhu právě nastupovala naše jistota - Mirek Skala. Ten začal sice trojkou a dvojkou, pak ale přišla na řadu jeho hra a soupeře nechával pomalu za sebou. Svůj výborný výkon pok korunoval druhou dorážkou, která měla hodnotu 98. Petr Miláček tedy nastupoval na dráhy při vedení 7:3 o 89 kuželek a s povzbudivou větou od spoluhráčů - TOHLE UŽ NÁM SNAD NEPO..... . Nejlepším výkonem večera ale nedal Petr dobře hrajícímu domácímu hráči žádnou šanci a pečetil tak naši výhru v poměru 13:3 o 108 kuželek.
Výkony našich hráčů: Klička 461, Zeman 440, Lang 408, Kasa+Jarolím 402, Skala 456, Miláček 466 (družstvo celkem 2633).

Béčko přivítalo v pátek na domácí dráze družstvo SKK Třebechovice B. Podle papírových předpokladů mělo být utkání spíše jasnou záležitostí hostí, opak byl ale pravdou. Utkání zahájil tradičně Pepa Suchomel s Lídou Skutilovou. Pepa předvedl skvělé plné, ale slabší dorážkou se připravil o výborné číslo. I tak ale po pěkném výkonu vcelku jasně vítězí. Lída se zase naopak o lepší číslo připravila slabší hrou do plných, i když 8 újezdů v dorážce ji také nějaký ten klacek stálo. Soupeř ale po poměrně vyrovnaných třech čtvrtinách utkání předvedl doslova mizernou dorážku (33) a Lída také jasně vítězí. Stav 4:0 a náskok 62 kuželek byl pro naše dotahováky více než dobrým vkladem. Petr Skutil i Jarda Havlas začali výborně a na první dráze si oba vytvořili náskok, který se jejich soupeřům ani přes výrazně zlepšenou hru po změně drah nepodařilo smazat. V připadě soupeře Petra Skutila nepomohlo ani střídání. Oba naši dotahovácí nad svými soupeři tedy těsně vítězí a pečetí tak poměrně překvapivou výhru našeho družstva v poměru 12:0 o 79 kuželek.
Výkony našich hráčů: Suchomel 423, Skutilová 392, Skutil 420, Havlas 421 (družstvo celkem 1656).

Céčko se bezprostředně po utkání béčka představilo také na domácí kuželně proti družstvu KK Zálabák Smiřice C. V tomto utkání hrály papírové předpoklady spíše pro naše družstvo a v průběhu utkání se je podařilo naplnit. Utkání zahájil Libor Elis s Pepou Samkem. Libor začal výborně mizerně hrajícímu soupeři se od začátku vzdaloval. Hostům nepomohlo ani střídání a Libor po pěkném výkonu vítězí o propastných 102 kuželek. Pepa se hned od úvodu trápil a ještě před půlkou přepustil své místo Jirkovi Ryšavému. Ten sice předvedl o chloupek lepší výkon, ale náskok soupeře se mu zmírnit nepodařilo. V polovině utkání tedy stav 2:2 při vedení našeho družstva o 58 kuželek. Pro naše dotahováky Petra Hanuše a Radima Pytáka tedy poměrně příjemný, ale ještě nic neřešící náskok. Petr ke slabším prvním plným přidává pěknou dorážku a na druhou dráhu přechází s mírným náskokem, který v plných ještě lehce navyšuje a v dorážce již si jej nenechá vzít. Radim vstoupil do utkání také dobře, nastolený trend udržel po celou dobu utkání a špatně hrající soupeřce nedal žádnou šanci na úspoěch. V součtu tedy naše družstvo jasně vítězí v poměru 10:2 o 150 kuželek.
Výkony našich hráčů: Elis 420, Samek+Ryšavý 356, Hanuš 424, Pyták 419 (družstvo celkem 1619).

Naše družstva tak v tomto kole nezaváhala a tak doufám, že nás zítra ještě ve vítězné sérii doplní družstvo Sadské, které v této sezóně již vlastně bereme taky jako naše. Hoši koukejte v těch Podbořanech máknout!!!

Přidáno: 19.01.2013, 11:00 hod.

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-210 | 211-220 | 221-230 | 231-240 | 241-250 | 251-260 | 261-270 | 271-280 | 281-290 | 291-300 | 301-310 | 311-320 | 321-330 | 331-340 | 341-350 | 351-360 | 361-370 | 371-380 | 381-390 | 391-400 | 401-410 | 411-420 | 421-430 | 431-440 | 441-450 | 451-460 | 461-470 | 471-480 | 481-490 | 491-500 | 501-510 | 511-520 | 521-530 | 531-540 | 541-550 | 551-560 | 561-570 | 571-580 | 581-590 | 591-600 | 601-610 | 611-620 | 621-630 | 631-640 | 641-650 | 651-660 | 661-670 | 671-680 | 681-690 | 691-700 | 701-710 | 711-720 | 721-730 | 731-740 | 741-750 | 751-760 | 761-770 | 771-780 | 781-785 |