Aktuální informace z dění v oddíle

Sadská poprvé v sezóně poražena

V sobotu odjížděli hráči Sadské v pozici dosud neporaženého celku do Benešova, kde je čekalo utkání 6. kola 2.KLM proti domácímu celku. Úvodní pasáž utkání skončila na body vyrovnaně a na kuželky jen o chloupek lépe pro Sadskou. Aleš Košnar zahrál výborně a jen slabší poslední dráha jej připravila o šestistovku. I bez ní si ale jasně připsal bod. Výkon Vaška Schejbala nelze označit za špatný, ale soupeř byl v tomto případě lepší. Prostřední pasáž patřila hráčům Sadské, i když v obou případech to bylo těsné. Martin Schejbal s Tondou Svobodou svou výhru doháněli až na poslední dráze, ale oběma se to podařilo a v tuto chvíli akcie Sadské výrazně posílily - vedení 3:1 o 57 kuželek. Honza Renka hrál se soupeřem vyrovnanou partii jen na první dráze, pak už domácí hráč jasně dominoval, nedal Honzovi nejmeší šanci a hlavně hod po hodu snižoval náskok v celkovém součtu poražených kuželek. Tomáš Bek hrál se svým soupeřem výbornou a vyrovnanou partii, ve které se nakonec ale štěstíčko přiklonilo na stranu domácího hráče, který vyhrál o 1 kuželku (na dráhy ale 3:1). V součtu to tedy pro Sadskou znamená sice nejlepší letošní výkon, ale bohužel také první letošní prohru v poměru 5:3 o pouhých 19 klacků.
Výkony hráčů Sadské: Košnar 593, V. Schejbal 556, Svoboda 567, M. Schejbal 563, Renka 545, Bek 594 (družstvo celkem 3418).

Přidáno: 04.11.2012, 16:58 hod.

Všechna naše družstva bez bodů

Áčko zajíždělo v pátek na dvoudráhu do nedalekých Pardubic, kde se v okresním derby utkalo s domácím áčkem. Pavel Klička nezačal svůj souboj špatně, po výměně drah se mu ale již tolik nedařilo a domácí družstvo se ujalo vedení. Ve druhé dvojici se pěknou hrou prezentoval Petr Zeman, ale i přes povedený výkon to na soupeře bohužel nestačilo. Karel Lang následně předvedl jen průměrný výkon a v polovině utkání vedlo domácí družstvo pohodlně 6:0. Dušan Kasa zahrál výborně, ale bohužel narazil na nejlepšího hráče utkání a odchází také poražen a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. Ještě sice existovala možnost remízy, ale ta byla spíše z oblastí science-fiction, protože domácí měli nahráno 117 kuželek. No a když pak v pátém duelu po solidním výkonu neuspěl ani Mirek Skala, začínal se nad pardubickou kuželnou pozvolna ozávat kanár. Petr Miláček spíše než se soupeřem bojoval s bolavými zády, ale i přes to podal pěkný výkon a v těsném souboji svého soupeře nakonec udolal, čímž tedy hrozbu kanára zažehnal. Naše družstvo tedy odjíždí z Pardubic s prohrou v poměru 14:2 o 143 kuželek.
Výkony našich hráčů: Klička 396, Zeman 433, Lang 401, Kasa 430, Skala 423, Miláček 447 (družstvo celkem 2530).

Béčko odcestovalo také v pátek na čtyřdráhu do Náchoda, kde se utkalo s průběžně vedoucím a dosud neporaženým celkem soutěže - domácím déčkem. Favorit utkání byl tedy jasný a předem mohu uvést, že překvapení se bohužel nekonalo. V úvodní čtveřici se nedařilo ani Pepovi Suchomelovi, ani Lídě Skutilové a domácí družstvo se tak vcelku zadarmo ujalo vedení. Dotahováci Jarda Havlas a Petr Skutil tak před sebou měli jasný, ale nelehký úkol - porazit oba soupeře a rozdíl v poražených kuželkách (-91) překlopit na naši stranu. Jarda sváděl se soupeřem vyrovnaný souboj, ze kterého nakonec vyšel s těsnou porážkou. Petr předvedl pěkný výkon, který nakonec ale znamenal jen odrácení hrozby kanára. Naše družstvo odjíždí z kuželny lídra soutěže s porážkou v poměru 10:2 o 70 kuželek.
Výkony našich hráčů: Suchomel 391, Skutilová 357, Havlas 418, Skutil 428 (družstvo celkem 1594).

Céčko odjelo v pátek na kuželnu do Svitav, kde se utkalo s domácím béčkem - dosud neporaženým vedoucím celkem soutěže. A jako tomu bylo v případě našeho béčka, ani v tomto utkání se překvapení nekonalo. V úvodu Libor Elis nestačil na svého jen průměrně hrajícího soupeře a podlehl mu o 19 kuželek. Ve druhém duelu zahrál špatně Miloš Zelenka čímž soupeři výhru vlastně daroval. Radim Pyták nezahrál na začínajího hráče špatně, přesto ale lehce podprůměrně a to na slušně hrajícího soupeře bohužel nestačilo. Jirka Ryšavý měl před sebou jasný úkol - odvrátit hrozícího kanára. Předvedl ovšem mizerný výkon a tak naše družstvo odjíždí ze Svitav s prohrou v poměru 12:0 o 140 kuželek.
Výkony našich hráčů: Elis 379, Zelenka 355, Pyták 382, Ryšavý 350 (družstvo celkem 1466).

Přidáno: 03.11.2012, 08:34 hod.

Kdo, kdy a kde v tomto týdnu

Pátek 2.11., 17:00 hod. - Tesla Pardubice A - Přelouč A

Pátek 2.11., 17:00 hod. - SKSC Svitavy-Lány B - Přelouč C

Pátek 2.11., 19:30 hod. - SKK Primátor Náchod D - Přelouč B

Sobota 3.11., 10:00 hod. - TJ Sokol Benešov - KK SDS Sadská

Neděle 4.11., 12:00 hod. - Mládež - 2. turnaj VČPM ve Vysokém Mýtě

Přidáno: 30.10.2012, 17:56 hod.

2. turnaj Východočeského poháru dorostu

V neděli proběhl na naší kuželně druhý turnaj Východočeského poháru dorostu, kterého se zůčastnilo celkem devět hráčů, z nichž se nejlépe vedlo Jiřímu Kmoníčkovi z Loko Česká Třebová, který předvedl výborný výkon - 441 poražených kuželek.
Kompletní výsledky turnaje si můžete otevřít zde.

Přidáno: 29.10.2012, 16:11 hod.

Všechna naše družstva v tomto kole zvítězila

Áčko sehrálo v pátek na domácí kuželně utkání 7. kola VČ divize proti družstvu KK Vysoké Mýto. Hosté okupovali před tímto soubojem v tabulce třetí příčku, takže bylo jasné, že to nebude lehký zápas. V úvodu se v našem družstvu představila dvojice Petr Miláček a Pavel Klička. Petr začal do plných výborně a druhého nejlepšího hráče soutěže jasně přehrával, v dorážce ale výrazně polevil, soupeř se dotáhl a po změně drah z toho bylo drama, které nakonec pro sebe díky lepšímu závěru rozhodl náš hráč. Pavel neměl se špatně hrajícím soupeřem vůbec žádný problém a bylo na světě naše jasné vedení 4:0 o 79 kuželek. V prostřední části utkání se příliš nedařilo Petrovi Zemanovi, kterého po půlce vystřídal Dušan Kasa. Tomu se ale také moc nedařilo čehož výborně hrající soupeř dokázal beze zbytku využít k zmírnění našeho náskoku. Na vedlejší drahách hrál Tomáš Jarolím skvěle do plných, dorážka ovšem výrazně pokulhávala a nakonec byl rád za těsnou výhru o jednu kuželku. Stav tedy 6:2 ale již jen +17 kuželek, což dávalo do závěru naději oběma celkům na nějaký ten bodový zisk. Karel Lang se celým utkáním protrápil a bylo velké štěstí, že soupeř na tom byl podobně a Karel tak prohrál jen o 3 kuželky. Na drahách 3-4 se Mirek Skala tahal se svým soupeřem o každou kuželku a v závěru se nakonec díky soupeřově prohozu na existenci mohl radovat z vítězství o 2 kuželky. Naše družstvo si tak i přes nepovedený výkon připisuje do tabulky další dva cenné body za výhru v poměru 12:4 o 16 kuželek.
Výkony našich hráčů: Miláček 434, Klička 434, Zeman+Kasa 391, Jarolím 446, Lang 396, Skala 441 (družstvo celkem 2542).

Béčko odjelo v sobotu k derby zápasu do Pardubic, kde se utkalo s domácím déčkem. Hned v úvodu zajistil našemu celku vedení Jarda Havlas, který ve vyrovnaném souboji nakonec svého soupeře udolal o 4 kuželky. Ve druhém duelu ovšem nestačila Lída Skutilová také ve vyrovnaném souboji na svého soupeře a bylo srovnáno na 2:2 při vedení domácích o pouhé 2 kuželky. Třetí duel a opět vyrovnaná bitva, po které ovšem opět mohl slavit náš hráč, kterým byl v tomto případě Pepa Suchomel. Ten svého soupeře udolal o celé tři kuželky. Před závěrečným soubojem tedy vše otevřené. Petr Skutil se ale zhostil úlohy dotahováka na výbornou a nejlepším výkonem v utkání pečetil výhru našeho družstva v poměru 10:2 o 22 kuželek.
Výkony našich hráčů: Havlas 390, Skutilová 368, Suchomel 376, Skutil 409 (družstvo celkem 1543).

Céčko odehrálo své utkání již ve čtvrtek, kdy se na kuželně v Rybníku utkalo s domácím céčkem. Libor Elis zahrál sice jen průměrně, ale na špatně hrajícího soupeře to stačilo a naše družstvo se tak ujalo vedení. Pepa Samek zahrál o něco hůře než Libor a v kombinaci s tím, že jeho soupeř předvedl nejlepší výkon zápasu to znamenalo srovnání stavu na 2:2 a na kuželky vedli domácí o 3. Petr Hanuš pak doslova vydřel těsnou výhru o 2 kuželky a jako v případě našeho áčka i béčko bylo před závěrem vše otevřené. Ani Jirka Ryšavý nevybočil v tomto utkání ze šedivého průměru, důležité ale bylo, že svoji soupeřku přehrál a to v konečné součtu znamenalo výhru našeho družstva v poměru 10:2 o 26 kuželek.
Výkony našich hráčů: Elis 371, Samek 356, Hanuš 371, Ryšavý 378 (družstvo celkem 1476).

Přidáno: 29.10.2012, 15:12 hod.

Kdo, kdy a kde v tomto týdnu

Čtvrtek 25.10., 17:00 hod. - Rybník C - Přelouč C

Pátek 26.10., 17:00 hod. - Přelouč A - Vysoké Mýto A

Sobota 27.10., 9:00 hod. - Pardubice D - Přelouč B

Přidáno: 25.10.2012, 20:54 hod.

2. turnaj Východočeského poháru dorost

V neděli 28.10. bude naše kuželna hostit jeden z turnajů 2. kola Východočeského poháru dorostu. Začátek je plánován na 9:15 hod. a k nahlédnutí předkládám časový plán nástupu hráčů.

Přidáno: 21.10.2012, 16:09 hod.

Sadská po 5. kole stále neporažena

V pátém kole 2. KLM zajížděla Sadská v neděli na kuželnu SK Škoda VS Plzeň a vzhledem k tabulkovému postavení byla v tomto utkání mírným favoritem. Utkání načal Aleš Košnar a Tonda Svoboda. Aleš nezačal špatně, ale trochu smolně a první dráhu těsně prohrál. Pak už ale nedal soupeři šanci a po výborném výkonu jasně zvítězil. Tondovi se povedla v celém duelu jen jedna dráha a to bohužel na výborně hrajícího domácího hráče nestačilo. 1:1 a + 27 pro Sadskou. Prostřední čtveřice se také rozešla na body smírně. Martin Schejbal zahrál hluboko pod svoje možnosti a jen průměrně hrajícímu soupeři bod doslova daroval. Tomáš Bek si na první dráze vybudoval náskok, ze kterého další dvě dráhy "žil" a výhru si pak zajistil až výbornou poslední drahou. Stav 2:2 a +40 pro Sadskou. Dotahováci Honza Renka a Vašek Schejbal se svých úloh zhostili na výbornou. Honza uhrál se svým soupeřem sice jen dvě dráhy, ale díky výrazně lepší dorážce si nakonec mohl připsat bod za výhru na kuželky. Vašek zaváhal na první dráze, pak se ale zmátořil a dobře hrajícímu soupeři už šanci nedal. Sadská tedy veze z Plzně výhru v poměru 6:2(13:11) o 78 kuželek a zůstává jediným neporaženým celkem v soutěži.
Výkony hráčů Sadské: Košnar 602, Svoboda 533, M. Schejbal 514, Bek 569, Renka 559, V. Schejbal 591 (družstvo celkem 3368).

Přidáno: 21.10.2012, 14:22 hod.

Áčko dostalo výprask, céčko doma úspěšné

Áčko odjelo v pátek do Solnice, kde se na tamní těžké dvoudráhové kuželně střetlo s domácím áčkem. Domácí družstvo v této sezóně okupuje čelní pozice v tabulce soutěže, takže jsme věděli, že nás nečeká nic jednoduchého. Náročnost solnických drah okusil jako první Pavel Klička, který v tomto soutěžním ročníku zatím ze všech duelů odešel vítězně. V Solnici ale bohužel jeho série skončila. Zejména díky mizernému výkonu v dorážce odešel Pavel poprvé v sezóně z drah jasně poražen. Ve druhé dvojici se hrál o poznání vyrovnanější duele. Petr Zeman ale také nepředváděl dobrou hru a šanci na úspěch mu vlastně soupeř dával svým špatným výkonem. Petr ale s díky odmítl a tak se domácí ujali pohodlného vedení 4:0 o 43 kuželek. Karel Lang bohužel navázal na nepovedené výkony svých předchůdců a dobře hrající soupeř s ním neměl větší potíže. Naděje nám svitla ve čtvrtém duelu, který začal Mirek Skala opravdu skvěle. Po změně drah to ovšem vypadalo jako kdyby za Mirka nastoupil úplně jiný hráč a slibně rozehraný duel nakonec dopadl také vítězně pro domácího hráče. A to už bylo v podstatě rozhodnuto - stav 8:0 a +92 kuželek pro domácí. Když navíc v páté dvojici po slabém výkonu odchází poražen také Tomáš Jarolím, začíná se nad solnickou kuželnou vznášet kanár. Petr Miláček v závěru zahrál velmi dobře a nejlepším výkonem utkání nakonec hrozbu kanára odvrátil. Ze Solnice tedy odjíždíme s s prohrou (přesněji řečeno s výpraskem) 14:2 o 110 kuželek.
Výkony našich hráčů: Klička 372, Zeman 370, Lang 379, Skala 393, Jarolím 364, Miláček 421 (družstvo celkem 2299).

Céčko se představilo v pátek na domácí kuželně, kde přivítalo celek Lokomotiva Česká Třebová C. V úvodu nastoupila v našem družstvu dvojice Libor Elis, Radim Pyták. Libor předvedl pěkný výkon a průměrně hrajícího soupeře v pohodě přehrál. Radim hrál se soupeřem o poznání vyrovnanější souboj, ze kterého nakonec bohužel odešel poražen. V polovině utkání tedy 2:2 a +24 pro naše družstvo. Ve druhé a tedy závěrečné části se představil Petr Hanuš ve dvojici s Jirkou Ryšavým. Petr zahrál solidně, ale na nejlepšího hráče utkání bohužel nestačil. Jirkovi se hra vůbec nedařila, měl ale štěstí, že jeho soupeř na tom byl ještě hůře a tak mu i lehce podprůměrný výkon stačil na pohodlnou výhru. V součtu si nakonec naše družstvo připisuje do tabulky další dva body za výhru v poměru 8:4 o 32 kuželek.
Výkony našich hráčů: Elis 416, Pyták 372, Hanuš 403, Ryšavý 373 (družstvo celkem 1564).

Přidáno: 21.10.2012, 13:18 hod.

Béčko doma nebodovalo

Béčko má své utkání dalšího kola netradičně již po pondělku za sebou. Po vzájemné dohodě obou družstev přivítalo doma v předehrávce celek Smiřice B. Vstup do utkání měla z naší strany na starosti dvojice Pepa Suchomel, Lída Skutilová. Pepa si na první dráze vytvořil mírný náskok, který ještě na druhé dráze při hře do plných začal navyšovat, poslední hody do plných a následná dorážka se ovšem Pepovi nepovedla, čehož hostující hráč beze zbytku využil. Na vedlejších drahách hrála Lída výborně do plných, ale dorážka značně pokulhávala a tak ze svého souboje nakonec odchází také poražena. Stav 0:4 a -43 kuželek. Nic záviděníhodného pro naše dotahováky Petra Skutila a Jardu Havlase. Petr vstoupil do utkání dobře a nad trápícím se soupeřem si rychle získával náskok. Hosté ale sáhli ke střídání a to se nakonec ukázalo pro výsledek utkání jako klíčový tah. Petr sice svůj duel v pohodě vyhrál, nenahrál ale již tolik kuželek jak tomu nasvědčoval začátek. Jarda se v tomto utkání trochu trápil. Jeho soupeř na tom byl ale podobně a tak si Jarda i přes ne přilíš povedený výkon připsal těsnou výhru, která ovšem v součtu nakonec znamenala jen zmírnění naší prohry na 4:8 s rozdílem 25 kuželek.
Výkony našich hráčů: Suchomel 390, Skutilová 386, Skutil 413, Havlas 383 (družstvo celkem 1572).

Přidáno: 16.10.2012, 19:37 hod.

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-210 | 211-220 | 221-230 | 231-240 | 241-250 | 251-260 | 261-270 | 271-280 | 281-290 | 291-300 | 301-310 | 311-320 | 321-330 | 331-340 | 341-350 | 351-360 | 361-370 | 371-380 | 381-390 | 391-400 | 401-410 | 411-420 | 421-430 | 431-440 | 441-450 | 451-460 | 461-470 | 471-480 | 481-490 | 491-500 | 501-510 | 511-520 | 521-530 | 531-540 | 541-550 | 551-560 | 561-570 | 571-580 | 581-590 | 591-600 | 601-610 | 611-620 | 621-630 | 631-640 | 641-650 | 651-660 | 661-670 | 671-680 | 681-690 | 691-700 | 701-710 | 711-720 | 721-730 | 731-740 | 741-750 | 751-753 |