Aktuální informace z dění v oddíle

Čtvrtfinálé Poháru ČKA: Sadská x Vrchlabí

V sobotu bude na přeloučské kuželně sehráno odvetné utkání čtvrtfinále Poháru ČKA mezi celky KK SDS Sadská a SKK Vrchlabí. Lepší pozici před tímto utkáním mají hostující hráči, kteří v úvodním utkání na domácí kuželně zvítězili 4:2.

Přijďte povzbudit hráče Sadské v boji o postup do FINAL FOUR. Začátek utkání je stanoven na 10:00 hod..

Přidáno: 24.05.2013, 21:05 hod.

Zakončení sezóny

Dle dohody z poslední členské schůze se v pátek 17. května na kuželně sejdeme, abychom taknějak zakončili uplynulou sezónu. Začneme okolo 17. hodiny (jak kdo dorazí) a pojmeme to podobně jako Vánoční koulení.
Jmenovité přihlášky přijímám nejpozději do středy 15. května. Vlezné je 100Kč za osobu - za tyto peníze nakoupíme něco k snědku. Tekutou stravu si bude hradit každý sám.
Vítáni jsou samozřejmě také rodinní příslušníci.

Přidáno: 12.05.2013, 19:23 hod.

ČLENSKÁ SCHŮZE

V pondělí 29.4.2013 se na kuželně koná členská schůze. Začátek v 18:00 hod..

Program: zpráva o hospodaření, zhodnocení uplynulé sezóny, členské příspěvky, brigády (úklidy, výměna kuželek, mytí drah, sekání trávy, nátěry vrat a plotu, lepení lišt a odrazových desek, údržba ASK, .....), rozlučka se sezónou, příprava tradičního turnaje a další.

Účast všech členů žádoucí!!!

Přidáno: 28.04.2013, 22:53 hod.

Soutěže družstev v ročníku 2012/13 jsou minulostí

Vzhledem k nedostatku času jsem tyto stránky nějakou dobu zanedbával a jak napovídá titulek - v té době skončil soutěžní ročník 2012/13. Nyní se tedy ve zkratce vrátím k posledním dvěma kolům a také ke konečnému umístění družstev v tomto soutěžním ročníku.

Zahájím družstvem Sadské. To v předposledním kole přivítalo na domácí kuželně v přímém souboji o postup do 1. ligy družstvo SKK Rokycany. Utkání bylo od začátku až do konce zajímavé a napínavé. Po úvodu vedení Sadské, v prostřední části Rokycany srovnávají a o všem rozhoduje závěrečné čtveřice a po tuhém boji se nakonec bohužel radují hráči SKK Rokycany a kolo před koncem se stávají jistým postupujícím do 1. KLM.
V posledním kole Sadská zajížděla až do Českých Velenic, kde sice po špatném výkonu prohrála, ale to již nemělo žádný vliv na konečné 2. místo ve 2. KLM-A. Doufejme, že v příštím roce už to na ten postup vyjde.!!!

No a nyní již k přeloučským družstvům. Áčko v předposledním kole přivítalo na domácí dráze zachraňující se družstvo SKK Náchod C. Naše družstvo v tomto utkání podalo bez vyjímky kvalitní výkon a po zásluze jasně zvítězilo.
Sezónu zakončilo áčko na kuželně v Trutnově, odkud si po tradičně nekonečném utkání (celkem 5,5 hodiny), přivezlo kanára.
V konečné tabulce VČ divize se naše družstvo se ziskem 23 bodů umístilo na slušné 9. příčce, s náskokem 13 bodů na sestupové pozice.

Béčko odjelo v předposledním kole do Smiřic odkud odjelo po slabším výkonu většiny hráčů nakonec poraženo.
V posledním kole si pak naše družstvo spravilo chuť, když vcelku jasně přehrálo Pardubice D a zakončilo tak sezónu vítězně.
V osmičlenném startovním poli patří našemu béčku v konečném účtování nakonec 5. příčka se ziskem 29 bodů.

Céčko odjelo v předposledním kole na čtyřdráhu do České Třebové, kde se v souboji s domácím céčkem prezentovalo výborným výkonem všech hráčů a po zásluze přivezlo poměrně překvapivé vítězství, na které navázalo v posledním kole těsnou výhrou (o 3 kuželky) nad celkem Sokol Rybník C.
Naše céčko v sezóně nasbíralo celkem 26 bodů, což jej vyneslo v této skupině také na 5. příčku.

Přidáno: 28.04.2013, 22:46 hod.

Kdo, kdy a kde v tomto týdnu

Čtvrtek 11.4., 17:00 hod. - Smiřice B - Přelouč B

Pátek 12.4., 17:00 hod. - Přelouč A - SKK Náchod C

Pátek 12.4., 19:30 hod. - Č. Třebová C - Přelouč C

Sobota 13.4., 10:00 hod. - KK SDS Sadská - SKK Rokycany

Přidáno: 11.04.2013, 20:48 hod.

"Nečekaný" postup Sadské v Poháru ČKA

Hned v neděli po nepovedeném ligovém vystoupení na kuželně Konstruktivy se hráči Sadské představili na domácí kuželně, kde sehráli odvetné utkání osmifinále Poháru ČKA proti prvoligovému družstvu TJ Třebíč. Z úvodního utkání v Třebíči si Sadská přivezla prohru v poměru 1:5 a při kvalitách soupeře se na postup moc nepomýšlelo.
Do úvodu naskočil Aleš Košnar s Martinem Schejbalem a obstrali vstup do utkání z říše snů. Aleš nepovolil soupeři ani set, pokořil šestistovku a jasně zvítězil. Mates šestistovku atakoval neúspěšně díky slabší druhé dráze. Soupeře ale také přehrál rozdílem třídy a postup se najednou přiblížil na dosah. Načatou práci pak dokončil Vašek Schejbal s Tomášem Bekem. Vašek daroval soupeři pouze jeden pomocný bod a po výborném výkonu jasně zvítězil. Tomáš hrál se soupeřem na dráhy sice 2:2 ale rozdíl v poražených kuželkách hovořil výrazně pro Tomáše. Sadská v tomto utkání tedy zvítězila nečekaně hladce 6:0, v součtu obou utkání si tak vybojovala postup mezi 8 nejlepších družstev a ve čtvrtfinále se utká s dalším prvoligovým celkem - Vrchlabím. Termíny čtvrtfinálových utkání zatím nejsou určeny, jisté ale je, že úvodní utkání se bude hrát ve Vrchlabí a odveta v Přelouči.
Výkony hráčů Sadské: Košnar 600, M. Schejbal 591, V. Schejbal 580, Bek 553 (družstvo celkem 2324).

Přidáno: 08.04.2013, 18:15 hod.

Ztráta Sadské v boji o postup

Sadská odjížděla v sobotu na šestidráhovou kuželnu do Prahy-Bráníku, kde se utkala s domácí Konstruktivou A.
Do úvodních bojů naskočila dvojice Honza Renka a Martin Schejbal. Honza začal slušně a hned na úvodní dráze si připsal bod. Další dvě dráhy ale již patřily soupeři a výhra o klacek na čtvrté dráze již znamenala jen pouhou korekci výsledku a při stavu 2:2 Honza prohrává o 30. Martin naopak do utkání nevstoupil dobře a po slabé úvodní dráze daroval soupeři solidní náskok, který na dalších dvou výborně odehraných drahách dokázal výrazně snížit. Poslední dráha ale opět patřila domácímu hráči, který tak při stavu 2:2 bral bod za výhru o 15. Nepovedený vstup do utkání se pokusila napravit dvojice Aleš Košnar, Tonda Svoboda. Aleš do utkání doslova vletěl a po dvou skvěle odehraných drahách se ujal vedení 2:0 (i když na druhé dráze to bylo jen o klacek). Třetí dráha soupeři vůbec nevyšla a Aleš již měl jistotu zisku bodu. Na poslední dráze již domácí hráč jen korigoval výsledek. Tondovi se v tomto utkání vůbec nedařilo a nejenže nezískal ani jeden set, ale od výborně hrajícího soupeře dostal naloženo bezmála o sto. Před závěrem, do kterého tradičně nastupoval Tomáš Bek s Vaškem Schejbalem tedy velice nepříznivý stav 1:3 a -116 klacků. Tomáš si tentokrát s kuželnou příliš nepotykal a domácí hráč se po dvou odehraných drahách ujal pohodlně vedení. V polovině třetí dorážky přepustil Tomáš své místo Petru Miláčkovi. K nějaké zásadní změně to ale nevedlo a domácí hráč tak pohodlně vítězí bez ztráty setu. Vašek začal výborně a i když byl po dvou drahách stav 1:1 byl ve výrazně lepší pozici. Třetí dráha pak v podstatě rozhodla - Vašek ji vyhrál 162:118 a soupeři ještě výrazněji odskočil. Na závěrečné dráze nakonec neúspěšně atakoval šestistovku a jen lehce korigoval jasnou prohru družstva v poměru 6:2 (14:10) o 95 kuželek.
Výkony hráčů Sadské: Renka 530, M. Schejbal 572, Košnar 573, Svoboda 502, Bek+Miláček 522, V. Schejbal 595 (družstvo celkem 3294).

Přidáno: 08.04.2013, 17:56 hod.

Áčko mělo v Hořicích minimálně na bod, odjelo ale s prázdnou

V pátek odjelo naše áčko na čtyřdráhu do Hořic, kde se utkalo s domácím béčkem.
Do úvodních bojů nastoupila v našem družstvu dvojice Petr Zeman, Dušan Kasa. Petr nezahrál vůbec špatně, ale na skvěle hrajícího soupeře bohužel neměl. Dušan předvedl ještě o chloupek lepší výkon než Petr a se soupeřem se tahal o každou kuželku. V závěru se nakonec mohl radovat z těsné výhry o 3 kuželky. Prostřední pasáž a v našem dresu dvojice Petr Skutil, Karel Lang. Petr nezačal vůbec dobře a v poločase výrazně ztrácel. Po změně drah sice mocně dotahoval, závěr dorážky mu ale nevyšel podle představ a nakonec prohrává těsně o 3 klacky. Karel předváděl hned o začátku výbornou hru, hod po hodu si budoval náskok a po výborném výkonu dokráčel k jasnému vítězství. Před závěrečnou čtveřicí tedy vše otevřené - stav 4:4 při vedení domácích o pouhých 11 kuželek. Do závěru nastoupil Mirek Skala společně s Tomášem Jarolímem. Mirek předvedl výbornou hru, beze zbytku využil slabšího výkonu soupeře a v duelu jasně zvítězil. Tomášovi se příliš nedařilo, zejména dorážka byla mírně řečeno nepovedená a skvěle hrající domácí hráč tak měl situaci výrazně usnadněnou. V součtu si tedy naše družstvo z Hořic odváží porážku v poměru 10:6 o 45 kuželek.
Výkony našich hráčů: Zeman 430, Kasa 439, Skutil 419, Lang 453, Skala 447, Jarolím 400 (družstvo celkem 2588).

Přidáno: 08.04.2013, 17:31 hod.

Domácí výhry béčka i céčka

Ve čtvrtek předehrávalo naše béčko utkání na domácí kuželně proti družstvu TJ Červený Kostelec D. Sestava byla tradiční, takže úvod obstaral Pepa Suchomel s Lídou Skutilovou. Pepa sice nedokázal navázat na skvělý výkon z minulého domácího zápasu, ale tentokrát mu i průměrný výkon na slabě hrající soupeřku bohatě stačil. Lída hrála se soupeřkou vyrovnanou partii a o svojí těsné prohře rozhodla vlastně sama, když zápas zakončila dvěma prohozy. V poločase tedy 2:2 při našem náskoku 25 klacků. Pro Petra Skutila s Jardou Havlasem vcelku slušná výchozí pozice. Petr začal výborně a od úvodu si nad slabě hrající soupeřkou budoval náskok. Po změně drah sice výrazně polevil, ale výhru si již nemohl nechat vzít. Jarda předvedl solidní první dráhu, ale soupeř hrál výborně a tak Jarda prohrával o 25. Po změně drah se karta obrátila a před dorážkou bylo prakticky srovnáno. Dorážka ale opět vyšla lépe hostujícímu hráči, takže Jarda z tohoto souboje odchází po pěkném výkonu nakonec poražen. V součtu si ale naše družstvo připisuje do tabulky 2 body za výhru v poměru 8:4 o 48 kuželek.
Výkony našich hráčů: Suchomel 393, Skutilová 383, Skutil 419, Havlas 420 (družstvo celkem 1615).

Céčko přivítalo v pátek na domácí kuželně družstvo SK Týniště nad Orlicí B. V úvodu nastoupila v našem dresu dvojice Radim Pyták a Libor Elis. Radim tentokrát nepředvedl povedený výkon. S výkonem jeho soupeře to bylo podobné, takže se až do konce tahali o každou kuželku. V závěru byl nakonec o dva klacky šťasnější hostující hráč. To na vedlejších drahách bylo od začátku zřejmé kdo je na přeloučské kuželně doma a Libor si v podstatě od úvodních hodů budoval náskok a po pěkném výkonu pohodlně zvítězil. V polovině utkání tedy 2:2 při našem vedení o 48 dřev. Dobrá výchozí pozice pro dotahováky Petra Hanuše a Jirku Ryšavého. Petrovi navíc úkol výrazně usnadnila jeho mizerně hrající soupeřka a tak mohl v pohodě dokráčet k vítězství. Jirkovi se příliš nedařilo a dobře hrající soupeř toho dokázal využít a alespoň trochu zkorigovat výsledek. Naše družstvo si připisuje do tabulky dva body za výhru v poměru 8:4 o 87 kuželek.
Výkony našich hráčů: Pyták 375, Elis 420, Hanuš 410 a Ryšavý 380 (družstvo celkem 1585).

Přidáno: 05.04.2013, 17:31 hod.

Kdo, kdy a kde v tomto týdnu

Čtvrtek 4.4., 17:00 hod. - Přelouč B - Červený Kostelec D

Pátek 5.4., 19:00 hod. - Přelouč C - Týniště B

Pátek 5.4., 19:30 hod. - SKK Hořice B - Přelouč A

Sobota 6.4., 15:00 hod. - KK Konstruktiva Praha - KK SDS Sadská

Sobota 7.4., 9:00 hod. - KK SDS Sadská - TJ Třebíč (odveta poháru)

Přidáno: 05.04.2013, 17:10 hod.

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-210 | 211-220 | 221-230 | 231-240 | 241-250 | 251-260 | 261-270 | 271-280 | 281-290 | 291-300 | 301-310 | 311-320 | 321-330 | 331-340 | 341-350 | 351-360 | 361-370 | 371-380 | 381-390 | 391-400 | 401-410 | 411-420 | 421-430 | 431-440 | 441-450 | 451-460 | 461-470 | 471-480 | 481-490 | 491-500 | 501-510 | 511-520 | 521-530 | 531-540 | 541-550 | 551-560 | 561-570 | 571-580 | 581-590 | 591-600 | 601-610 | 611-620 | 621-630 | 631-640 | 641-650 | 651-660 | 661-670 | 671-680 | 681-690 | 691-700 | 701-710 | 711-720 | 721-730 | 731-740 | 741-750 | 751-760 | 761-770 | 771-780 | 781-787 |