Aktuální informace z dění v oddíle

Áčko doma nebodovalo

V pátek přivítalo naše áčko na domácí kuželně jednoho s favoritů soutěže - celek SK Hořice B. Hned úvod utkání naznačil, že to se ziskem bodů nebude pro naše družstvo vůbec jednoduché. Karel Lang se tahal se soupeřem o každou kuželku, ale bohužel díky slabé závěrečné dorážce nakonec odešel poražen o 7 klacků. Totéž se dá napsat i o hře Mirka Skaly, jen s tím rozdílem, že jeho dorážka byla ještě o chlup horší a soupeř tak nahrál 21 kuželek. Prostřední pasáž utkání bývá pro naše družstvo tradičně klíčová a zbytek utkání se od ní odvíjí. Nejinak tomu bylo i tentokrát. Od prostřední dvojice jsme potřebovali zisk bodů, který se bohužel nekonal. Dušan Kasa opět nedokázal prodat to, co běžně předvádí v tréninku, od začátku tahal za kratší konec a svůj souboj jasně prohrál. Petr Zeman hrál dobře a po 3/4 utkání byl ve svém duelu tím lepším hráčem. Opět ale ta poslední dorážka a soupeř nakonec těsně vítězí. Stav 0:8 při vedení hostí o 92 kuželek. Pro Pavla Kličku s Petrem Miláčkem tedy jasný úkol - odvrátit kanára a co nejvíce zmírnit prohru. Pavel Klička hrál od začátku výborně a na první dráze si vypracoval náskok, který si po změně drah již v pohodě pohlídal. Petr Miláček hrál také dobře. Stejně tak i jeho soupeř a nakonec z toho bylo drama až do posledního hodu, kterým Petr rozhodl o své výhře o 3 kuželky. Našim dotahováků se tedy povedlo alespoň čátečně zmírnit prohru na 12:4 rozdílem 73 kuželek.
Výkony našich hráčů: Lang 422, Skala 413, Kasa 390, Zeman 438, Klička 450, Miláček 458 (družstvo celkem 2571).

Přidáno: 24.11.2012, 21:15 hod.

Kdo, kdy a kde v tomto týdnu

Pátek 23.11., 17:00 hod. - Přelouč A - SKK Hořice B

Pátek 23.11., 17:00 hod. - Josefov B - Přelouč B

Pátek 23.11., 17:00 hod. - KK Vysoké Mýto C - Přelouč C

Sobota 24.11., 10:00 hod. - KK SDS Sadská - KK Konstruktiva Praha

Neděle 25.11., 11:00 hod. - KK SDS Sadská - Loko České Velenice

Přidáno: 23.11.2012, 12:11 hod.

Sadská venku úspěšná

V sobotu zajížděli hráči KK SDS Sadská na kuželnu do Ústí nad Labem, kde je čekal souboj s družtvem KK Hvězda Trnovany.
Úvod utkání ze strany Sadské obstarala dvojice Honza Renka, Martin Schejbal. Honza dal zapomenout na své slabší výkony z minulých kol a na soupeře hned v úvodu doslova vletěl (první šedestátka 299), soupeř se ale docela držel, takže na dráhy 1:1. Třetí dráha Honzovi ale nevyšla (112) a to v konečném účtování rozhodlo. Poslední dráha v Honzově podání opět povedená a je srovnáno na 2:2, v celkovém součtu poražených kuželek je ale o celou jednu lepší soupeř, který tak připisuje na konto svého družstva bod. Martin na vedlejší drahách nehrál také nijak špatně. Jeho soupeř mu ale skvělou hrou nedal příliš šancí a Martin dokázal "urvat" pouze jednu dráhu, takže po první rundě vedení domácích 2:0 o 72 dřev. Prostřední pasáž a Tonda Svoboda s Alešem Košnarem. Tonda začal vlažně a úvodní dráhu soupeři daroval. Další dvě dráhy = koncert pro kouli a pravou ruku (176+161). Vybudované vedení Tondu zřejmě uklidnilo a slabou poslední drahou dovolil soupeři mírnou korekci a sebe připravil o šestistovku. Aleš také první dráhu po nevýrazném výkonu prohrává, pak ale již soupeře k ničemu nepustil a v souboji jasně vítězí. Prostřední čtveřice tedy obrací vývoj utkání - stav 2:2 při vedení Sadské o 22 kuželek. No a na závěr osvědčená dvojice dotahováků Tomáš Bek a Vašek Schejbal. Tomáš úvodní dráhu prohrává o 18. Další dvě dráhy pak Tomáš shodně vyhrává o 6 kuželek, takže na závěrečnou dráhu si soupeř odnáší ještě 6 kuželek náskoku. To mu však není nic platné, protože na poslední dráze se oba borci rozešli smírně, takže i přes prohru o 6 kuželek bere bod pro družstvo Tomáš za výhru na dráhy v poměru 2,5:1,5. Vaškovi se v tomto utkání příliš nedařilo a pohrával si s nervovou soustavou svých spoluhráčů. První dvě dráhy i přes ne nějak výrazný výkon soupeře prohrál a ztrácel 14 kuželek. Na třetí dráze stáhl z náskoku soupeře 3 a o všem se rozhodovalo až na poslední dráze. Tu Vašek vyhrává s přehledem o 13 a bere tak bod pro družstvo. Objektivně je třeba říct, že soupeř Vaškovi poslední dráhu doslova daroval mizernou dorážkou (pouze 24). Na to se ale historie ptát nebude. Důležité je, že si Sadská z Ústí veze dva body za výhru v poměru 6:2 (12,5:11,5) o 18 kuželek.
Výkony hráčů Sadské: Renka 552, M. Schejbal 544, Svoboda 587, Košnar 582, Bek 555, V. Schejbal 521 (družstvo celkem 3341).

Přidáno: 18.11.2012, 09:11 hod.

V tomto kole úspěšné pouze béčko

V tomto týdnu jsem nějak nestihl vyvěsit na stránky upoutávku na utkání našich družstev, ale neznamená to, že jsme nehráli.

Áčko odjelo již ve čtvrtek do Jilemnice, kde se utkalo s domácím áčkem. Tabulkové postavení nám dávalo jistou naději, neboť domácí družstvo v tomto soutěžním ročníku ještě mnoho bodů nezískalo. Papírové předpoklady ale bohužel vzaly za své hned v úvodu. Karel Lang předvedl na obou drahách výborné plné, ale poté vždy následovala mizerná dorážka a z výhry se tak mohl radovat jen průměrně hrající soupeř. Petr Zeman předvedl ve druhé dvojici pěkný výkon. Jeho soupeř se ale k tomuto utkání zřejmě dobře vyspal a po vynikajícím výkonu Petra jasně přehrál. 4:0 a +58 pro domácí. Jiskřička naděje nám svitla po dalším duelu, ve kterém Dušan Kasa zejména díky výborné hře do plných vcelku jasně přehrál svého soupeře a z náskoku domácích ukroji 28 kuželek. Čtvrtá dvojice zápas definitivně rozhodla. Tomáš Jarolím se utkáním protrápil, zatímco soupeř hrál skvěle a utkání dospělo ke stavu 6:2 a +117 pro domácí. Pavel Klička nevstoupil do svého souboje vůbec dobře a i přes zlepšenou hru na druhé dráze nedokázal vedení soupeře smazat, takže Petr Miláček nastupoval na dráhy za již rozhodnutého stavu 8:2 a +139 pro domácí. No a aby toho nebylo málo, tak Petr nepovedený výkon družstva korunoval mizernou hrou, čímž daroval oba body soupeřil a zpečetil tak naši prohru v poměru 14:2 o propastných 174 klacků.
Výkony našich hráčů: Lang 390, Zeman 426, Kasa 419, Jarolím 371, Klička 400, Miláček 377 (družstvo celkem 2383).

Béčko přivítalo v pátek na domácí kuželně družstvo SK Solnice B. Pepa Suchomel předvedl solidní hru a se slabě hrajícím soupeřem neměl nejmenší problém. Podobná situace byla i na drahách 3-4, jen s tím rozdílem, že za kratší konec v tomto duelu tahala naše Lída Skutilová, takže po první runde stav 2:2 při našem vedení o 13 kuželek. Jako obvykle se tedy rozhodovalo až ve druhé polovině utkání. Petr Sutil zahrál výborně a slabě hrajícímu soupeři nedal žádnou šanci. Jarda Havlas ale zahrál pod svoje možnosti, čehož dobře hrající soupeř dokázal využít, takže o výsledku utkání rozhodoval celkový počet poražených kuželek. Tento ukazetel hovořil o 32 kuželek pro naše družstvo, které si tak do tabulky připisuje další dva body za výhru v poměru 8:4.
Výkony našich hráčů: Suchomel 403, Skutilová 374, Skutil 421, Havlas 390 (družstvo celkem 1588).

Bezprostředně po zápase béčka se na domácí kuželně předstvilo také naše céčko v derby utkání proti družstvu TJ Tesla Pardubice C. V úvodu utkání Libor Elis zůstal těsně pod hranicí 400 poražených kuželek a to na výborně hrající soupeřku bohužel nestačilo. Radim Pyták předvedl sice o něco slabší výkon, ale na soupeře to nakonec stačilo. Stav 2:2 při vedení hostů o 15 kuželek. Petr Hanuš si na první dráze vytvořil náskok, který si pak do konce utkání už pohlídal. Jirka Ryšavý předváděl po 3/4 utkání solidní hru, v závěrečné dorážce ale propadl a velkým množstvím újezdů nakonec daroval body soupeři. V konečném součtu tedy naše družstvo prohrává o pouhých 6 kuželek a na body tedy 8:4.
Výkony našich hráčů: Elis 397, Pyták 377, Hanuš 391, Ryšavý 380 (družstvo celkem 1545).

Přidáno: 18.11.2012, 07:57 hod.

Sadská opět v čele 2. ligy

V sobotu přivítala Sadská na domácí kuželně celek SKK Jičín. Jednalo se o přímý souboj o čelo tabulky a tak se čekal napínavý a vyrovnaný zápas, což se v průběhu utkání beze zbytku naplnilo. Aleš Košnar začal skvělou první dráhou (163), na druhé se mu již tolik nedařilo, ale i přes slabší výkon na ní vybojoval těsnou výhru. Na třetí dráze již bodoval soupeř a dostal se Alešovi na dohled. Ten ale těsně vyhrává čtvrtou dráhu a první bod je doma. Martin Schejbal dostal hned na první dráze 25 kuželek do hrbu a to se ukázalo jako rozhodující. Pak už byl souboj vyrovnaný, a ze zbylých třech drah Martin vydřej bohužel jen dva body, takže bylo srovnáno na 1:1 při vedení Jičína o 15 kuželek. Prostřední pasáž měle také tradiční obsazení - Tonda Svoboda a Jan Renka. Tonda se poprvé v sezóně na domáci kuželně blýskl výborným výkonem a soupeři přenechal pouze jednu dráhu a to jen o 3 kuželky. Honza se od začátku utkání trápil a soupeře se mu pomaličku vzdaloval. Na třetí dráze se po výboném výkonu Honza dotáhl na dohled, ale poslední dráha opět nevyšla a stav před závěrečnou rundou byl tedy 2:2 při vedení Sadská o pouhých 6 kuželek. V závěru Vašek Schejbal předvedl výborný vstup do utkání a po půlce jsme se tešili na první výkon přes šest set. Ve druhé polovině ale Vašek trošku polevil, takže jsme se sice nedočkali, ale jasná výhra 4:0 na dráhy a hlavně navýšení náskoku v kuželkách bylo důležitější. Tomáš Bek hrál se soupeřem o poznání vyrovnaněji a duel nakonec skončil na dráhy 2:2 v poražených kuželkách byl ale lepší Tomáš, takže Sadská mohla slavit další domácí výhru, tentokrát v poměru 6:2(15:9) o 72 kuželek. Díky této výhře se Sadská vyhoupla do čela soutěže. Doufejme, že se tam bude držet co nejdéle - nejlépe, když tomu tak bude v tabulce po 22. kole.
Výkony hráčů Sadské: Košnar 565, M. Schejbal 539, Svoboda 576, Renka 525, V. Schejbal 577, Bek 569 (družstvo celkem 3351).

Přidáno: 12.11.2012, 07:22 hod.

Áčko a céčko úspěšné, béčku zazpíval kanár

V pátek přivítalo naše áčko na domácí kuželně družstvo TJ Sokol Rybník A. Utkání začalo skvělou podívanou. Všichni čtyři aktéři zahajovacích duelů hráli výborně. Karel Lang si v souboji s Ondrou Šťastným vypracoval na první dráze díky dobré dorážce náskok, který po změně drah ještě v plných navýšil. V dorážce sice přišel mírný útlum, ale to soupeři stačilo již jen na snížení Karlova náskoku. Na vedlejších drahách začal Mirek Skala proti Lukáši Müllerovi výbornou hrou do plných. V dorážce se mu již tolik nedařilo a výměna drah proběhla při Mírově těsném vedení o 5 dřev. Na čtyřce Míra opět skvělé plné, ke kterým tentokrát přidal i výbornou dorážku a bylo rozhodnuto. Po první rundě tedy pohodlné vedení našeho družstva 4:0 o 52 kuželek. Prostřední část utkání byla pro nás doslova pohromou. Petr Zeman zahrál mizerně první dráhu, čímž daroval Mírovi Kolářovi pohodlný náskok, který si Míra po změně drah i přes Petrovu výrazně zlepšenou hru v klidu pohlídal. Na vedlejších drahách se ale děli věci. Tomáš Jarolím zahrál solidní plné, v kterých Míru Duška přehrál o 8. Pak to ale přišlo! Míra předváděl v dorážce spolehlivou hru, zatímco Tomáš absolutně nevěděl co hraje a když hodem č. 42 podesáté prohodil, vystřídal jej Dušan Kasa. Ten musel hrát na samotnou pravou fanku, kterou bohužel dorazil až posledním hodem. Dorážka této dvojice byla 27 se 17 újezdy. Takový start Dušanovi vůbec nepomohl, což se po změně drah naplno projevilo a Míra tak každým hodem navyšoval svůj náskok. Po druhé čtveřici tedy 4:4, ale už +30 pro hosty. Pavel Klička využil slabé první dráhy Tomáše Herrmana a vytvořil si solidní náskok, který po výborném výkonu na druhé dráze ještě nepatrně navýšil, i když po změně drah už mu byl Tomáš výrazně vyrovnanějším soupeřem. Jednou perličkou z Tomášovy hry byla hodovka z malé ulice, která tuším byla dokonce do dorážky, což určitě potěší. Na drahách 3-4 bojoval Petr Miláček s Tomášem Müllerem. První půlka a +17 klacků pro Tomáše. Po druhých plných už byl rozdíl jen 6. Tomáš ale začal dorážku hodovkou, zatímco Petr brandem a to nevěstilo pro domácí družstvo nic dobrého. Pak ale přišel zásadní zvrat, když si Petr otevřel náběhem na čest práci, který druhým hodem smazal a podpořil to následně sérií tří hodovek, čímž se dostal do vedení, které si již nenechal vzít. Dramatické utkání prakticky až do posledního hodu tak končí naší výhrou v poměru 12:4 o 21 kuželek.
Výkony našich hráčů: Lang 458, Skala 476, Zeman 413, Jarolím+Kasa 363, Klička 459, Miláček 455 (družstvo celkem 2624).

Béčko odjelo již ve čtvrtek na dvoudráhu do Třebechovic pod Orebem, kde se utkalo s domácím béčkem. Utkání načal Jarda Havlas, který sváděl se soupeřem vyrovnaný souboj, ve kterém se ale v závěru mohl z výhry radovat domácí hráč. Ve druhé dvojici se představila Lída Skutilová, která předvedla pěkný výkon, ale i přesto odešla z vyrovanané partie těsně poražena. V polovině utkání stav 4:0 pro domácí, ale rozdíl byl jen 17 kuželek. Třetí runda rozhodla o osudu celého utkání. Pepa Suchomel předvedl jen průměrný výkon a to na soupeřku, která pokořila ženský rekord kuželny bohužel stačit nemohlo. Petr Skutil už šel na dráhu jen s cílem odvrátit kanára a zmírnit tak naši prohru. To se mu ovšem po slabém výkonu bohužel nepodařilo, takže si naše družstvo veze z Třebechovic porážku v poměru 12:0 o propastných 113 kuželek.
Výkona našich hráčů: Havlas 393, Skutilová 410, Suchomel 382, Skutil 373 (družstvo celkem 1558).

Céčko odjelo taktéž ve čtvrtek na kuželnu do Smiřic, kde se utkalo s domácím céčkem. Utkání zahájil Libor Elis, který po pěkném výkonu bohužel odešel z dráhy poražen rozdílem pouhých 8 kuželek. Ve druhé dvojici zahrál slušně Radim Pyták a jeho výkon mu na nedobře hrajícího soupeře s přehledem stačil. V polovině utkání tedy stav 2:2 a +17 pro naše družstvo. Třetí duel naznačil, kdo si v tomto utkání připíše body do tabulky. Petr Hanuš sice předvedl jen průměrný výkon, ale jeho soupeř zahrál opravdu velice slabě a Petr tak nahrál více jak 120 kuželek. To byl náskok, který Jirka Ryšavý už v závěrečném duelu mohl jen těžko prohospodařit. Jirka navíc předvedl poprvé v sezóně výkon, na který jsme u něj bývali zvyklí a výhru našeho družstva ještě navýšil. Naše družstvo si tak do tabulky soutěže připisuje po zásluze další dva body za výhru v poměru 10:2 o neskutečných 170 dřev.
Výkony našich hráčů: Elis 405, Pyták 393, Hanuš 386, Ryšavý 422 (družstvo celkem 1606).

Přidáno: 12.11.2012, 07:00 hod.

Velká naděje pro odvetu v Poháru ČKA

V úterý odjelo naše družstvo na kuželnu do Ústí nad Orlicí Hylvát, kde sehrálo první utkání 2. kola základní části Poháru ČKA, proti domácímu výběru. Sestavu jsme tentokrát nijak moc nekoumali - Karel Lang vzal registračky, zamíchal je a nasazení jednotlivých hráčů bylo jasné. Utkání zahájil Petr Miláček a úvod nevěstil nic dobrého - prohra na prvních dvou drahách a ztráta 22 kuželek. Pak ale přišla od spoluhráčů zásadní rada - "vyhraj zbylé dvě dráhy a stáhni rozdíl v kuželkách". No proč ne. Na třetí dráze přišla výhra o 2 kuželky a svitla naděje, i když ztráta 20 kuželek na jednu dráha se zdála veliká. Poslední dráha se ale Petrovi povedla, zatímco soupeř se trápil a bylo na světě naše vedení 1:0 o 11 dřev. Ve druhém duelu začal skvěle Pavel Klička a hned na první dráze si vybudoval pěkný náskok, který ovšem špatnou druhou dráhou okamžitě ztratil. Na další dráze přišlo opět pohodlné vítězství a už jen stačilo udržet rozdíl v poražených kuželkách. Pavel ale ještě přidal bonus v podobě výhry na poslední dráze o 1 kuželku. Stav 2:0 a +25 kuželek. Karel Lang předvedl na první dráze skvělé plné, ale po slabší dorážce dráhu nakonec těsně prohrál. Po změně drah přišla další porážka a nevypadalo to dobře. Na řadu tedy přišla stejná "rada", kterou dostal v úvodu Petr a opět to zafungovalo. Karel využil slabší hry soupeře do plných, obě zbylé dráhy vyhrál a v součtu byl o 11 kuželek lepší. Vzhledem k průběhu utkání skoro až neuvěřitelný stav 3:0 pro naše družstvo při vedení o 36 kuželek. Jako dotahovák nastoupil Petr Zeman, který sice začal dobře, ale i přes pěkný výkon úvodní dvě dráhy prohrává. Na třetí dráze ale jasně zvítězil a začínal se rýsovat další obrat. Na poslední dráze ovšem nezvládl konec dorážky a díky dvěma prohozům nakonec prohrává dráhu o pouhé dvě kuželky, takže i přes lepší celkový výkon je nakonec soupeřem poražen 3:1 na dráhy. Výsledná výhra v poměru 5:1(8:8) o 49 kuželek nám dává velkou naději do odvety, která se uskuteční na naší kuželně v pondělí 3. prosince od 17 hodin.
Výkony našich hráčů: Miláček 516, Klička 519, Lang 530, Zeman 547 (družstvo celkem 2112).

Přidáno: 07.11.2012, 06:44 hod.

Kdo, kdy a kde v tomto týdnu

Úterý 6.11., 17:00 hod. - Jiskra Hylváty - Přelouč (Pohár ČKA)

Čtvrtek 8.11., 17:00 hod. - Třebechovice B - Přelouč B

Čtvrtek 8.11., 17:00 hod. - Smiřice C - Přelouč C

Pátek 9.11., 17:00 hod. - Přelouč A - Sokol Rybník A

Sobota 10.11., 10:00 hod. - KK SDS Sadská - SKK Jičín B

Přidáno: 05.11.2012, 19:38 hod.

Sadská poprvé v sezóně poražena

V sobotu odjížděli hráči Sadské v pozici dosud neporaženého celku do Benešova, kde je čekalo utkání 6. kola 2.KLM proti domácímu celku. Úvodní pasáž utkání skončila na body vyrovnaně a na kuželky jen o chloupek lépe pro Sadskou. Aleš Košnar zahrál výborně a jen slabší poslední dráha jej připravila o šestistovku. I bez ní si ale jasně připsal bod. Výkon Vaška Schejbala nelze označit za špatný, ale soupeř byl v tomto případě lepší. Prostřední pasáž patřila hráčům Sadské, i když v obou případech to bylo těsné. Martin Schejbal s Tondou Svobodou svou výhru doháněli až na poslední dráze, ale oběma se to podařilo a v tuto chvíli akcie Sadské výrazně posílily - vedení 3:1 o 57 kuželek. Honza Renka hrál se soupeřem vyrovnanou partii jen na první dráze, pak už domácí hráč jasně dominoval, nedal Honzovi nejmeší šanci a hlavně hod po hodu snižoval náskok v celkovém součtu poražených kuželek. Tomáš Bek hrál se svým soupeřem výbornou a vyrovnanou partii, ve které se nakonec ale štěstíčko přiklonilo na stranu domácího hráče, který vyhrál o 1 kuželku (na dráhy ale 3:1). V součtu to tedy pro Sadskou znamená sice nejlepší letošní výkon, ale bohužel také první letošní prohru v poměru 5:3 o pouhých 19 klacků.
Výkony hráčů Sadské: Košnar 593, V. Schejbal 556, Svoboda 567, M. Schejbal 563, Renka 545, Bek 594 (družstvo celkem 3418).

Přidáno: 04.11.2012, 16:58 hod.

Všechna naše družstva bez bodů

Áčko zajíždělo v pátek na dvoudráhu do nedalekých Pardubic, kde se v okresním derby utkalo s domácím áčkem. Pavel Klička nezačal svůj souboj špatně, po výměně drah se mu ale již tolik nedařilo a domácí družstvo se ujalo vedení. Ve druhé dvojici se pěknou hrou prezentoval Petr Zeman, ale i přes povedený výkon to na soupeře bohužel nestačilo. Karel Lang následně předvedl jen průměrný výkon a v polovině utkání vedlo domácí družstvo pohodlně 6:0. Dušan Kasa zahrál výborně, ale bohužel narazil na nejlepšího hráče utkání a odchází také poražen a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. Ještě sice existovala možnost remízy, ale ta byla spíše z oblastí science-fiction, protože domácí měli nahráno 117 kuželek. No a když pak v pátém duelu po solidním výkonu neuspěl ani Mirek Skala, začínal se nad pardubickou kuželnou pozvolna ozávat kanár. Petr Miláček spíše než se soupeřem bojoval s bolavými zády, ale i přes to podal pěkný výkon a v těsném souboji svého soupeře nakonec udolal, čímž tedy hrozbu kanára zažehnal. Naše družstvo tedy odjíždí z Pardubic s prohrou v poměru 14:2 o 143 kuželek.
Výkony našich hráčů: Klička 396, Zeman 433, Lang 401, Kasa 430, Skala 423, Miláček 447 (družstvo celkem 2530).

Béčko odcestovalo také v pátek na čtyřdráhu do Náchoda, kde se utkalo s průběžně vedoucím a dosud neporaženým celkem soutěže - domácím déčkem. Favorit utkání byl tedy jasný a předem mohu uvést, že překvapení se bohužel nekonalo. V úvodní čtveřici se nedařilo ani Pepovi Suchomelovi, ani Lídě Skutilové a domácí družstvo se tak vcelku zadarmo ujalo vedení. Dotahováci Jarda Havlas a Petr Skutil tak před sebou měli jasný, ale nelehký úkol - porazit oba soupeře a rozdíl v poražených kuželkách (-91) překlopit na naši stranu. Jarda sváděl se soupeřem vyrovnaný souboj, ze kterého nakonec vyšel s těsnou porážkou. Petr předvedl pěkný výkon, který nakonec ale znamenal jen odrácení hrozby kanára. Naše družstvo odjíždí z kuželny lídra soutěže s porážkou v poměru 10:2 o 70 kuželek.
Výkony našich hráčů: Suchomel 391, Skutilová 357, Havlas 418, Skutil 428 (družstvo celkem 1594).

Céčko odjelo v pátek na kuželnu do Svitav, kde se utkalo s domácím béčkem - dosud neporaženým vedoucím celkem soutěže. A jako tomu bylo v případě našeho béčka, ani v tomto utkání se překvapení nekonalo. V úvodu Libor Elis nestačil na svého jen průměrně hrajícího soupeře a podlehl mu o 19 kuželek. Ve druhém duelu zahrál špatně Miloš Zelenka čímž soupeři výhru vlastně daroval. Radim Pyták nezahrál na začínajího hráče špatně, přesto ale lehce podprůměrně a to na slušně hrajícího soupeře bohužel nestačilo. Jirka Ryšavý měl před sebou jasný úkol - odvrátit hrozícího kanára. Předvedl ovšem mizerný výkon a tak naše družstvo odjíždí ze Svitav s prohrou v poměru 12:0 o 140 kuželek.
Výkony našich hráčů: Elis 379, Zelenka 355, Pyták 382, Ryšavý 350 (družstvo celkem 1466).

Přidáno: 03.11.2012, 08:34 hod.

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-210 | 211-220 | 221-230 | 231-240 | 241-250 | 251-260 | 261-270 | 271-280 | 281-290 | 291-300 | 301-310 | 311-320 | 321-330 | 331-340 | 341-350 | 351-360 | 361-370 | 371-380 | 381-390 | 391-400 | 401-410 | 411-420 | 421-430 | 431-440 | 441-450 | 451-460 | 461-470 | 471-480 | 481-490 | 491-500 | 501-510 | 511-520 | 521-530 | 531-540 | 541-550 | 551-560 | 561-570 | 571-580 | 581-590 | 591-600 | 601-610 | 611-620 | 621-630 | 631-640 | 641-650 | 651-660 | 661-670 | 671-680 | 681-690 | 691-700 | 701-710 | 711-720 | 721-730 | 731-740 | 741-750 | 751-760 | 761-770 | 771-771 |