Aktuální informace z dění v oddíle

Program příštího kola

Áčko odjíždí již ve středu na čtyřdráhu do Rychnova nad Kněžnou, kde se od 17:00 hod. střetne s domácím béčkem.
Béčko přivítá v pátek na domácí dráze celek TJ Jilemnice C.
Céčko má díky odstoupení družstva Smiřic D ze soutěže volno.
Mládež odjíždí v neděli do Trutnova, kde se bude hrát čtvrtý turnaj VČPM.

Přidáno: 23.11.2009, 19:52 hod.

Všechna naše družstva bodovala

Pátek 20. listopadu přinesl body všem našim družstvům, přesto bodový zisk nebyl stoprocentní.
Úspěšný večer odstartovalo naše áčko, které po výborném výkonu vydřelo výhru nad skvěle hrajícím soupeřem z Rokytnice nad Jizerou. Všichni aktéři tohoto utkání pokořili výrazně hranici 400 poražených kuželek, takže se bylo stále nač dívat. V součtu bylo nakonec o 28 kuželek lepší naše družstvo a do tabulky si připsalo dva body za výhru v poměru 10:6.
Nejlepším naším hráčem byl Mirek Skala - 463.

Béčko odjelo v pátek do Dvora Králové, kde sehrálo utkání proti domácímu céčku. Proti poslednímu celku tabulky to mělo naše družstvo o poznání jednodušší než áčko a nebýt výpadku Petra Zemana v závěru utkání, mohl nad kuželnou ve Dvoře Králové domácím zacvrlikat kanár. Takhle z toho byla výhra našeho družstva v poměru 14:2 o propastných 250 kuželek.
Nejlepším naším hráčem byl Pavel Klička - 437.

Céčko vstoupilo do utkání s celkem Solnice C poměrně dobře, přestože stav po úvodní čtveřici byl tradičně 2:2, ale naše družstvo mělo nahráno 80 kuželek. Díky slabým výkonům našich dotahováků ovšem nahrané kuželky nebyly nic platné a Miloš Zelenka zachránil posledním hodem alespoň remízu. Naše družstvo sice vyhrálo o 71 kuželek, ale do tabulky si připisuje pouze 1 bod za remízu 5:5.
Nejlepším naším hráčem byl Karel Macík - 420.

Přidáno: 22.11.2009, 20:23 hod.

Postup do dalšího kola Poháru ČKA

Dnes dopoledne sehrálo naše družstvo na domácí kuželně odvetné utkání druhého kola Poháru ČKA proti celku Jiskra Hylváty B. Z prvního utkání si naše družstvo přivezlo výhru v poměru 4:2 a na setové body 11,5:4,5, což bylo před odvetou více než dobré.
Navíc našim hráčům vyšel na výbornou také vstup do domácího zápasu a hned po úvodní čtveřici bylo o postupujícím rozhodnuto. Pavel Klička odehrál se soupeřem vyrovnanou partii, každý z hráčů si připsal dva vítěžné sety, ale součet poražných kuželek hovořil těsně pro našeho hráče. Petr Miláček povolil svému soupeři pouze jeden setový bodík a po pěkném výkonu jej v pohodě porazil. Naše zahajovací dvojice tedy uhrála potřebné dva body a také potřebný počet setových bodů. Takže zbylá čtveřice již mohla hrát v tréninkovém tempu, jelikož již v podstatě o nic nešlo. Karel Lang se ovšem vůbec nešetřil a předvedl doposud nejlepší výkon domácího hráče na přeloučské kuželně v disciplíně 120 hs. Jeho výkon měl hodnotu 558 a v tomto souboji soupeři nenechal ani jeden set. Karel Janovský nevstoupil do duelu příliš dobře a i když ve druhé půlce výrazně přidal, na výhru nad soupeřem to nestačilo. Naše družstvo tedy v odvetě zvítězilo 5:1 (11:5) a vybojovala si tak postup do třetího kola, kde se střetne s celkem Start Rychnov nad Kněžnou B.

Přidáno: 17.11.2009, 14:28 hod.

Nejbližší program našich družstev

Odveta Poháru ČKA Přelouč - Hylváty se uskuteční již v úterý 17.11. od 9:00 hod.. Připomínám, že naše družstvo si z úvodního utkání přivezlo výhru v poměru 4:2.
Áčko sehraje další utkání VČ divize v pátek, když na domácí kuželně přivítá celek Spartak Rokytnice nad Jizerou A. Začátek utkání je tradičně v 17:00 hod..
Béčko odjede v pátek do Dvora Králové nad Labem, kde poměří své síly s domácím béčkem.
Céčko sehraje své další utkání v pátek bezprostředně po utkání áčka. Za soupeře mu bude družstvo SK Solnice C.

Přidáno: 15.11.2009, 21:34 hod.

Áčko získalo bod, béčko i céčko dva

Áčko odjelo v sobotu do Solnice, kde se střetlo s domácím áčkem. Z výkonů v minulých kolech bylo zřejmé, že na naše hráče čeká v Solnici tuhý boj nejen se soupeřem, ale i s těžkou dráhou. Hned na úvod dostal náš celek těžký úder, když Petr Zeman po slabém výkonu dostal od soupeře naloženo 52 kuželek. Ve druhém duelu to nevypadalo dobře ani s Dušanem Kasou, ale nakonec i přes 16 prohozů dokázal soupeře těsně porazit. Velmi podobně se vyvíjel i duel Karla Langa a tak se náš celek ujal vedení 4:2 při ztrátě 31 kuželek. Tuto ztrátu hned v dalším souboji smazal na poměry solnických drah výborným výkonem Mirek Skala. Jirka Ryšavý díky mizerné první půlce (jen 161) svůj souboj prohrál, takže před závěrečnou dvojicí byl stav 6:4 pro naše družstvo ovšem při ztrátě 13 kuželek. Petr Miláček se dokázal s nástrahami solnické kuželny solidně vypořádat a dobře hrajícího soupeře dokázal díky pevným nervům v koncovce udolat. Z náskoku domácího celku ovšem stáhl pouze 6 kuželek, takže si naše družstvo ze Solnice odvezlo 1 bod za remízu 8:8, když na kuželky prohrálo o pouhých 7.
Nejlepším naším hráčem byl Mirek Skala - 430.

Béčko přivítalo v pátek na domácí kuželně družstvo Honer Club Březovice A. Úvodní pasáž utkání skončila 2:2. Petr Zeman odehrál se svým soupeřem vyrovnanou partii, ale nakonec z ní odešel o pouhé 2 kuželky poražen. Na sousedních drahách zahrál dobře Jarda Havlas a náš celek měl po těchto duelech k dobru 38 kuželek. Poté předvedl špatný výkon Pepa Suchomel a průměrně hrajícímu soupeři daroval pohodlnou výhru. Tomáš Jarolím sice díky střídání hrál vlastně proti dvěma hráčům, ale neměl nejmenší problém a tak před závěrečnou čtveřicí vedl náš celek o 76 kuželek při stavu 4:4. Pavel Klička předvedl, že se mu v poslední době na domácí kuželně daří a pouze průměrně hrajícímu soupeři nedal sebemenší šanci. Karel Janovský zahrál také dobře, ale jeho soupeř předvedl ještě o chloupek lepší výkon a tak Karel odešel ze souboje poražen. V celkovém účtování z toho byla výhra našeho družstva o 122 kuželek v poměru 10:6.
Nejlepším naším hráčem byl Pavel Klička - 445.

Céčko odjelo již ve čtvrtek do Dobrušky, kde se utkalo s domácím céčkem. Hned v úvodním souboji vydřel Miloš Zelenka výhru o 19 kuželek a položil tak základ k úspěchu našeho družstva. Ve druhé dvojici totiž totálně vyhořel domácí hráč a toho dokázal Karel Macík beze zbytku využít. Vedení 4:0 o 82 kuželek. Třetí dvojice vývoj utkání trochu zdramatizovala. Pepa Samek nezahrál nejlépe, zatímco domácí hráč výborně a náš náskok se rázem ztenčil na 23 kuželek. Libor Elis, jako správný dotahovák, nejen že náškok neprohospodařil, ale naopak k němu ještě 7 kuželek přidal a tak si naše družstvo odvezlo z Dobrušky cennou výhru o 30 kuželek v poměru 8:2.
Nejlepším naším hráčem byl Karel Macík - 385.

Přidáno: 15.11.2009, 21:27 hod.

Program příštího kola

Áčko odjede v sobotu na těžkou kuželnu do Solnice, kde se střetne s domácím áčkem.
Béčko přivítá v pátek doma celek HC Březovice A. Začátek utkání v 17:00 hod..
Céčko odjíždí již ve čtvrtek k utkání do Dobrušky, proti domácímu céčku.

Přidáno: 11.11.2009, 17:44 hod.

Nadějný výsledek pro odvetu v Poháru ČKA

V úterý odjela čtveřice našich hráčů do Ústí nad Orlicí - Hylvát, k historicky prvnímu utkání našeho oddílu v Poháru ČKA. Cílem bylo vytvořit si co nejlepší pozici pro odvetu a tento cíl se povedlo naplnit.
V úvodním duelu nastopil za náš celek Pavel Klička a do souboje vstoupil skvěle. První dvě dráhy vyhrál a vytvořil si také solidní náskok a vypadalo to na naše vedení. Druhá polovina utkání mu ovšem nevyšla, takže bod za výhru si nakonec připsal domácí hráč, který porazil o 8 kuželek víc, i když na setové body byl stav 2:2. Ve druhé dvojici se představil Mirek Skala a hned od začátku kráčel za pohodlnou výhrou. Soupeři nenechal ani jeden set, zvítězil tedy 4:0 a naše družstvo se rázem ocitlo ve vedení o 28 kuželek. Karel Lang hrál sice se soupeřem na setové body 2:2, ale na prohraných drahách vždy ztratil poměrně dost kuželek a duel tak prohrál o 27. Před závěrem tedy vedl domácí celek na body 2:1 a ztrácel pouhou 1 kuželku. Petr Miláček neponechal nic náhodě a souboj se špatně hrajícím soupeřem rozhodl hned po třech drahách. Na čtvrté dráze již zbývalo jen neprohrát vybudovaný náskok, což se podařilo, protože oba soupeři zahráli na poslední dráze shodný výkon. Petr tak výhrál o 36 kuželek a na setové body 3,5:0,5.
Naše družstvo si tedy přiváží do odvety výhru v poměru 4:2 (11,5:4,5).
Nejlepším naším hráčem byl Mirek Skala - 530.
Odveta se uskutenčí na přeloučské kuželně v úterý 17.11.2009 od 9:00 hod.. Přijďte povzbudit naše hráče v boji o postup do dalšího kola.

Přidáno: 11.11.2009, 17:38 hod.

Pohár ČKA

Náš oddíl se letos poprvé přihlásil také do Poháru ČKA. Jedná se o celorepublikovou soutěž čtyřčlenných družstev v disciplíně 120 hs. V prvním kole této soutěže měl náš oddíl volný los a do soutěže vstoupíme zítra, tedy v úterý 10. listopadu. Naším prvním soupeřem bude Jiskra Hylváty B a náš soupeř bude mít v prvním utkání výhodu domácího prostředí. Náš oddíl bude zítra reprezentovat čtveřice ve složení Pavel Klička, Karel Lang, Petr Miláček a Miroslav Skala, která snad přiveze co nejlepší výsledek pro odvetu.
Odveta na přeloučské kuželně se uskuteční v úterý 17. listopadu od 9:00 hod..

Přidáno: 09.11.2009, 20:21 hod.

Mládež v Hylvátech na 6. místě

Naši nejmladší kuželkáři cestovali v neděli na kuželnu do Ústí nad Orlicí - Hylvát, kde bojovali o co nejleší výsledek ve třetím turnaji VČPM. Naše družstvo hrálo v tradičním složení Dan Abel, Petra Vytlačilová a Petr Strouhal a poprvé v letošní sezóně pokořilo hranici 600 poražených kuželek. Celkový součet 608 znamenal 6. místo, které je nelepším letošním umístěním našeho družstva.
Nejlepším naším hráčem byl Dan Abel - 214.
Kompletní výsledky naleznete na webu VČPM na adrese "http://vcpm.czechian.net"/.

Přidáno: 09.11.2009, 20:14 hod.

Áčko na domácí půdě vítězně

V pátek zavítalo do Přelouče k dalšímu diviznímu utkání A-družstvo TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - Hylváty.V utkání dvou celků z chvostu tabulky se čekal boj o každou kuželku. Hned úvodní čtveřice toto očekávání zcela naplnila. Domácí náhradník Pavel Klička byl v souboji se Standou Sychrou 2/3 utkání lepším hráčem, ale díky špatnému závěru odešel poražen o pouhých 5 kuželek. Na vedlejších drahách si Jirka Ryšavý vybudoval v souboji s Láďou Jedličkou mírný náskok, který s přispěním trošky štěstí dokázal udržet až do konce. 2:2 a +3 kuželky pro hosty. V prostředním dějství byly k vidění dva naprosto rozdílné duely. Dušan Kasa tahal v souboji se Zdeňkem Duškem od samého začátku za kratší konec a po nevýrazném výkonu zaslouženě prohrál. Naproti tomu Mirek Skala zahrál výborně a podprůměrně hrajícímu Pavlu Koblížkovi nadělil více jak 80 kuželek. Do závěru se tedy o něco lépe nastupovalo našim dotahovákům - stav 4:4 a + 57 pro domácí. Karel Lang předvedl, že se mu letos na domácí kuželně daří a Pavlu Machovi nedal sebemenší šanci. Na vedlejších drahách předvedl konečne letos svoji hru také Petr Miláček a s přehledem přehrál slušně hrajícího Agu Plaňanského. Domácí celek si tak po nejlepším letošním výkonu připisuje do tabulky další dva body za výhru v poměru 12:4 o 173 kuželek a minimálně na týden si s hosty vymění pozice v tabulce.
Nejlepším naším hráčem byl Petr Miláček - 483.

Přidáno: 08.11.2009, 20:44 hod.

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-210 | 211-220 | 221-230 | 231-240 | 241-250 | 251-260 | 261-270 | 271-280 | 281-290 | 291-300 | 301-310 | 311-320 | 321-330 | 331-340 | 341-350 | 351-360 | 361-370 | 371-380 | 381-390 | 391-400 | 401-410 | 411-420 | 421-430 | 431-440 | 441-450 | 451-460 | 461-470 | 471-480 | 481-490 | 491-500 | 501-510 | 511-520 | 521-530 | 531-540 | 541-550 | 551-560 | 561-570 | 571-580 | 581-590 | 591-600 | 601-610 | 611-620 | 621-630 | 631-640 | 641-650 | 651-660 | 661-670 | 671-680 | 681-690 | 691-700 | 701-710 | 711-720 | 721-730 | 731-740 | 741-750 | 751-760 | 761-770 | 771-771 |