Aktuální informace z dění v oddíle

2. turnaj VČPM

Východočeský pohár mládeže - tedy soutěž pro mladé začínající kuželkáře pokračoval v sobotu již druhým kolem. Naše družstvo odjelo na čtyřdráhu do Rychnova nad Kněžnou ve složení Petr Absolon, David Sukdolák a Tomáš Sukdolák. Naše družstvo předvedlo výkon, který měl hodnotu 660 poražených kuželek, což stačilo podobně jako v prvním turnaji na čtvrtou příčku z pětičlenného pole účastníků. V průběžném pořadí je naše družstvo také na čtvrtém místě, které zaručuje postup do finálového turnaje. K němu ale ještě daleká cesta. Nutno ale dodat, že před sezónou naše družstvo, které je až na jednu vyjímku tvořeno jen a jen ze začátečníků, na účast ve finále nepomýšlelo. Uvidíme jak se našim mladým nadějím bude dařit dále.
Výkony našich na turnaji v Rychnově: P. Absolon 206, D. Sukdolák 226, T. Sukdolák 188.

Přidáno: 28.11.2011, 23:13 hod.

11. kolo - Áčko jasně prohrálo, béčko doma vítězně

Áčko odjelo ve čtvrtek na kuželnu do Vysokého Mýta, kde se střetlo s domácím áčkem, které doma "už asi 105 let" neprohrálo. Se snahou změnit tuto statistiku zahájil utkání Karel Lang. První plné naznačovali, že to domácí nemusí mít v tomto utkání lehké, pak ale Karel "odešel" a domácí hráč po dobrém výkonu jasně zvítězil. Ve druhé dvojici se o výhru připravil Petr Skutil díky prohozům - soupeř byl v tomto případě hratelný. Hratelný byl i třetí hráč domácích, jenže Tomáš Jarolím pro drobné svalové zranění odstoupil a střídající Dušan Kasa nedokázal na druhé dráze drobnou ztrátu na soupeře stáhnout. V polovině utkání tedy 6:0 a +86 pro domácí. Po čtvrtém duelu bylo ještě hůře. Petr Zeman zahrál sice slušně, ale výborně hrající soupeř mu nedal sebemenší šanci, takže myšlenky na zisk bodů se měnili v myšlenky na odvrácení kanára. To se naštěstí povedlo hned v dalším duelu, kdy Mirek Skala předvedl nejlepší výkon večere a dobře hrajícího soupeře v pohodě přehrál. V závěru byl k vidění pěkný souboj, kdy se Petr Miláček tahal s nejlepším hráčem domácích o každou kuželku a až poslední hod rozhodl o Petrově prohře. V součtu tedy celkem očekávaná prohra v poměru 14:2 o 96 kuželek.
Výkony našich hráčů: Lang 400, Skutil 389, Jarolím+Kasa 380, Zeman 412, Skala 469, Miláček 455.

Béčko přivítalo v pátek na domácí dráze celek SKK Vrchlabí D. V úvodu utkákání předvedl Libor Elis výbornou hru do plných, ale v dorážce se mu již tak nevedlo. I tak to ale vcelku v pohodě na soupeřku stačilo. Na vedlejších drahách hrál podle podobného scénáře také Jirka Ryšavý, takže po úvodní čtveřici 4:0 a +38 kuželek - tedy vcelku povedený začátek. Prostřední pasáž utkání ovšem patřila hostům. Pepa Samek s Lídou Skutilovou zůstali hluboko za očekáváním a po slabých výkonech odešli oba poraženi - v případě Lídy o pouhé 4 kuželky, což je tedy vzhledem k výkonu soupeřky opravdu škoda. Na body tedy srovnáno 4:4 a na kuželky v podstatě taky - pouze +2 pro domácí. Závěr utkání byl tedy otevřený. Pepa Suchomel nepředvedl zrovna hru, jakou by se měl prezentovat dotahovák, ale na mizerně hrajícího soupeře mu to stačilo. Na vedlejších drahách si díky jedinné čtyřstovce v utkání poměrně v pohodě poradil se svým soupeřem Jarda Havlas a bylo rozhodnuto. Utkání nevalné úrovně skončilo výhrou našeho družstva 12:4 o rovných 50 kuželek.
Výkony našich hráčů: Elis 388, Ryšavý 398, Samek 363, Skutilová 366, Suchomel 378, Havlas 413.

Přidáno: 27.11.2011, 18:34 hod.

10. kolo - Áčko "utrpělo" vítězství, béčko nebodovalo

Se zpožděním přináším komentáře k utkáním našich družstev v 10. kole.

Áčko přivítalo na domácí kuželně nováčka soutěže - Loko Trutnov B. Úvodní pasáž utkání nenabídla nijak kvalitní ani dramatickou podívanou. Petr Zeman od samého začátku tahal v souboji s Karlem Hofmannem za kratší konec a po mizerném výkonu odešel jasně poražen. Na vedlejších drahách si vcelku v pohodě poradil Mirek Skala s Alešem Kotkem a tak byl stav po úvodní čtveřici 2:2 a +10 pro domácí. Prostřední část sice opět nepřinesla nějaké super výkony, ale byla o poznání dramatičtější - zejména souboj Dušana Kasy s Radkem Frintou. Radek si v první půlce vytvořil mírný náskok, který špatnou hrou na druhé dráze postupně ztrácel, čtyři hody před koncem přišla otvírka ze střev, pak klackovaná a výsledkem byla Dušanova výhra o 1 kuželku. Na drahách 3-4 to bylo v souboji Tomáše Jarolíma s Milošem Veiglem o kuželku po půlce, po druhých plných vedl Miloš o 2. Dorážku ale zvládl lépe Tomáš (hlavně díky dvěma hodovkám) a připsal si na své konto také dva body. Takže 6:2 a +25 pro domácí. Závěr zápasu už byl v režii domácích hráčů. Karel Lang v nejlepším výkonu večera neměl se soupeřem nejmenší problém. Petr Miláček by v souboji ze Zdendou Babkou problém mít mohl, ale Zdendových sedm prohozů ve druhé dorážce mu roli značně usnadnilo. V součtu tedy naše poměrně snadná výhra 14:2 o 105 kuželek - hosté nám to značně usnadnili, protože s takovýmhle výkonem bychom na většinu soupeřů nestačili.
Výkony našich hráčů: Zeman 399, Skala 440, Kasa 433, Jarolím 420, Lang 446, Miláček 436.

Béčko zajíždělo v tomto kole do Červeného Kostelce, kde se střetlo s domácím déčkem. První polovina utkání našim hráčům ale vůbec nevyšla. Vspup obstaral Pepa Suchomel, který s průměrným výkonem nestačil na skvěle hrajícího soupeře. Pepa Samek zahrál slabě a ani on nestačil na pouze průměrně hrající soupeřku. Ve třetím duelu se hráči přetahovali asi spíše o to, kdo zahraje méně - a z tohoto pohledu zvítězil bohužel opět náš hráč Vendelín Škuta. V půlce utkání tedy jasná záležitost pro domácí - vedení 6:0 o 87 kuželek. Ve čtvrtém duelu zahrál skvěle Jirka Ryšavý a vykřesal tak ještě jiskřičku naděje. Jiskřička se změnila v plamínek, když Jarda Havlas využil slabého výkonu soupeřky a vcelku v pohodě zvítězil. Stav 6:4 a už "jen" +21 pro domácí. Lída Skutilová v závěru nepředvedla některý ze svých lepších výkonů a skvěle hrající soupeřka ji nedala sebemenší šanci. V součtu tedy nakonec jasná prohra našeho družstva 12:4 o 82 kuželek.
Výkony našich hráčů: Suchomel 387, Samek 371, Škuta 353, Ryšavý 454, Havlas 397, Skutilová 384.

Přidáno: 27.11.2011, 18:19 hod.

8. kolo - Áčko porazilo Náchod, béčko nebodovalo

Áčko se v pátek představilo na domácí kuželně a stejně jako minulý týden bylo naším soupeřem družstvo z Náchoda. Tentokrát ovšem vloni ještě třetiligové béčko. Vzhledem k tomu, že naše družstvo nedokázalo minulý týden v Náchodě vyhrát s papírově slabším soupeřem, očekávalo se těžké utkání. A to se taky potvrdilo. Úvod zápasu ale vyšel nešemu družstvu skvěle. Dušan Kasa ve svém druhém letošním domácím zápase předvedl skvělou hru a dobře hrajícího soupeře v pohodě přehrál. Na vedlejších drahách hrál neméně dobře Mirek Skala a i on si připsal výhru, i když v jeho případě to bylo o chlup těsnější. Každopádně vedení 4:0 o 36 kuželek. V prostřední části utkání se karta obrátila. Petr Skutil se od samého začátku spíše trápil, v dorážce se trápení stupňovalo a tak jej ještě před půlkou vystřídal Tomáš Jarolím. Ten sice zahrál o poznání lépe, ale na skvěle hrajícího soupeře to bylo málo. Na vedlejších drahách Petr Zeman dostal v prvních plných naloženo od soupeře bezmála třicet kuželek a i když pak už byl souboj vyrovnaný hostující hráč si připsal pohodlnou výhru. Před závěrem tedy nic moc - stav sice 4:4, ale hosté měli k dobru 51 kuželek. Karel Lang s Petrem Miláčkem na své soupeře vlétli hned od začátku a po půlce už byl rozdíl smazán. Hosté se pokusili utkání ještě zdramatizovat střídáním, naši hráči ale nepolovili a po výborných výkonech oba své soupeře jasně přehráli a dovedli tak naše družstvo k cenné výhře v poměru 12:4 o 19 kuželek.
Výkony našich hráčů: Kasa 466, Skala 450, Skutil+Jarolím 402, Zeman 434, Lang 442, Miláček 458.

Béčko odjelo v pátek na těžkou kuželnu do Nové Paky, kde se utkalo s domácím béčkem. To, že v tomto utkání nebude k vidění příliš kvalitních výkonů se potvrdilo hned v úvodním duelu, kdy ani jeden z hráčů nepokořil hranici 370 poražených kuželek. Na jiných kuželnách by se řeklo, že oba zahráli podprůměrně až mizerně, ale na kuželně v Nové Pace jsou takovéto výkony poměrně solidní. Hlavní bylo, že v tomto úvodním duelu porazil více kuželek náš Libor Elis a naše družstvo se ujalo vedení. Ve druhé dvojici se poprvé letos v našich barvách představil Pepa Samek, ale hned na úvod odešel z boje poražen. Následně zahrál dobře Jirka Ryšavý a opět přehoupl misku vah na naši stranu. To bylo ovšem od našeho družstva vše. Lida Skutilová s Pepou Suchomelem předvedli schodné výkony a oba odešli jasně poraženi. V závěru mohl alespoň zkorigovat výsledek Jarda Havlas, ale i on svému soupeři podlehl, i když v o poznání těsnějším souboji. Suma sumárum prohra v poměru 12:4 o 88 kuželek.
Výkony našich hráčů: Elis 369, Samek 357, Ryšavý 403, Skutilová 354, Suchomel 354, Havlas 373.

Přidáno: 06.11.2011, 16:06 hod.

7. kolo - Áčko opět nebodovalo, béčko doma úspěšné

Ve sváteční den odjelo naše áčko na kuželnu do Náchoda, kde se utkalo s aktuálně posledním celkem tabulky - domácím déčkem. Zápas načala z naší strany dvojice Tomáš Jarolím, Karel Lang. Tomáš se tahal se soupeřem o každou kuželku, ale díky slabší dorážce odešel nakonec ze souboje poražen. Karel Lang si na první dráze vybudoval solidní náskok, který se domácím nepodařilo po změně drah smazat ani poměrně povedeným střídáním. Stav po úvodu tedy 2:2 a +3 kuželky pro naše družstvo. Prostřední pasáž utkání naznačila, kdo bude v tomto utkání úspěšnější. Dušan Kasa neměl v souboji se skvěle hrajícím soupeřem sebemenší šanci a jasně prohrál. Na vedlejší drahách na soupeře doslova vlétl Petr Skutil. Po 20. hodu ovšem přišel zlom, Petr následně přidal mizernou dorážku a naše družstvo se rozhodlo jej vystřídat. Petr Zeman ovšem zahrál na druhé dráze stejný výkon a tak se z výhry radoval domácí hráč. Pro naše dotahováky nelehká pozice - stav 2:6 a -74 kuželek. Mirek Skala byl nakonec v poměrně vyrovnané partii tím šťastnějším a mohl se radovat z výhry o 8 kuželek. Petr Miláček začal poměrně špatně a i když po změně drah předvedl perfektní hru a soupeře jasně přehrál, v součtu to bohužel stačilo jen na korekci výsledku. Naše družstvo si tedy z Náchoda odvezlo prohru v poměru 10:6 o pouhých 18 kuželek. Domácí celek zahrál v tomto utkání poměrně slabě, ale naše družstvo toho bohužel nedokázalo využít.
Výkony našich hráčů: Jarolím 413, Lang 429, Kasa 411, Skutil+Zeman 380, Skala 438, Miláček 436.

Béčko přivítalo v pátek na domácí kuželně družstvo TJ Dvůr Králové nad Labem B. V úvodu utkání se po delší době v dobrém světlě předvedl Libor Elis a po výborném výkonu jasně přehrál soupeře. Na vedlješích drahách ovšem zahrál doslova mizerně Vendelín Škuta a hosté se tak ujali vedení o 67 kuželek při bodovém stavu 2:2. V prostřední části nedokázal Karel Janovský v těsném souboji soupeře udolat a prohrál o pouhé 3 kuželky. Lída Skutilová neměla se špatně hrajícím soupeřem problém a jasně jej přehrála. Stav před závěrem tedy 4:4 a hosté měli k dobru 32 kuželek. V závěru sice Pepa Suchomel nepředvedl nijak oslnivý výkon, ale na soupeřku mu to v pohodě stačilo. Jarda Havlas navíc po pěkném výkonu nedal soupeřce také nejmenší šanci a tak nakonec naše družstvo doklopýtalo k výhře o 33 kuželek v poměru 12:4.
Výkony našich hráčů: Elis 433, Škuta 305, Janovský 391, Skutilová 400, Suchomel 393, Havlas 424.

Přidáno: 02.11.2011, 10:17 hod.

6. kolo - obě naše družstva neúspěšná

Áčko se po výhře v Jilemnici představilo na domácí kuželně v okresním derby proti celku Tesla Pardubice A. Vstup do utkání obstarala za naše družstvo dvojice Petr Miláček, Tomáš Jarolím. Petr se svým soupeřem od začátku tahal o každou kuželku a v závěru se radoval z těsné výhry. Tomáš zaostal hluboko za svým výkonem z minulého domácího zápasu a s výborně hrajícím soupeřem jasně prohrál. 2:2 a -54 kuželek. V prostřední části si poměrně v pohodě poradil se svým soupeřem Petr Skutil, ale Petr Zeman nedokázal dobře rozehranou partii dovést do vítězného konce a tak byl před závěrečnou dvojicí v lepší pozici hostující celek. Stav byl sice 4:4, ale hosté měli k dobru 48 kuželek. Dvojice Karel Lang a Mirek Skala na své soupeře vlétla a po půlce byl náskok hostí prakticky smazán. Hostující hráči se ale ve druhé půlce vzpamatovali a utkání tedy nakonec skončilo naší prohrou v poměru 10:6 o 46 kuželek.
Výkony našich hráčů: Miláček 436, Jarolím 397, Skutil 435, Zeman 429, Lang 437, Skala 449.

Béčko odjelo ke svému utkání na kuželnu do Milovic, kde se utkalo s domácím béčkem. V úvodu Libor Elis po pěkném výkonu bohužel nestačil na výborně hrajího soupeře. Ve druhé dvojici ale Jirka Ryšavý svého soupeře v pohodě přehrál a stav zápasu byl vyrovnán. Další dvě dvojice v podstatě rozhodly o osudu utkání. Lída Skutilová v těsném souboji na svého soupeře bohužel nestačila a následně pak Vendelín Škuta po slabém výkonu přenechal také oba body soupeři. Domácí celek si navíc vytvořil solidní náskok, což se nakonec ukázalo jako rozhodující. Pepa Suchomel zahrál výborně. Stejně tak ale i jeho soupeř a tak se náskok domácích ztenčil o pouhé 4 kuželky - na 49. Jarda Havlas sice v závěru dělal co mohl, ale výše uvedený rozdíl byl nad jeho síly. Naše družstvo předvedlo v součtu solidní výkon, který ovšem na domácí nestačil a tak z Milovic odjelo s prohrou o 35 kuželek v poměru 10:6.
Výkony našich hráčů: Elis 412, Ryšavý 399, Skutilová 393, Škuta 355, Suchomel 435, Havlas 421.

Přidáno: 27.10.2011, 21:06 hod.

Pohár ČKA rozlosován

Stejně jako v loňském ročníku, tak i letos přihlásil náš oddíl jedno družstvo do Poháru ČKA, který letos nově nese jméno svého sponzora a bude se tudíž hrát pod názvem Pro-Tec Cup.
Základní část byla již rozlosována. Vzhledem k tomu, že z Pardubického kraje se přihlásila pouze dvě družstva, tak máme v prvních dvou kolech volný los a nastoupíme až ve třetím (tedy posledním) kole základní části. Naším soupeřem bude někdo z trojice Rychnov nad Kněžnou, Trutnov B nebo Hradec Králové A.

Přidáno: 17.10.2011, 13:06 hod.

5. kolo - Áčko zvítězilo v Jilemnici, béčko doma neúspěšné

Áčko se vydalo již ve čtvrtek na výlet do Jilemnice, kde se na tamní dvoudráze střetlo s domácím áčkem. Hned na úvod se kvalitním výkonem blýskl Karel Lang a zajistil pro naše družstvo vedení. Ve druhém duelu zahrál ještě o chloupek lépe Tomáš Jarolím a bylo to 0:4. V následujícím duelu se sice s nejlepší formou nepotkal Petr Zeman, jeho soupeř ovšem také ne a tak Petr nakonec vydřel těsnou výhru a vypadalo to, že náš celek kráčí neomylně za výhrou. Pak ale nadešel čas domácích. Petr Skutil po 3/4 zápasu hrál se soupeřem vyrovnanou partii, v závěrečné doráčce ovšem doslova vyhořel a soupeř stáhl z našeho náskoku 14 kuželek. Navíc se náš náskok ztenčil ještě po dalším duelu, ve kterém Mirek Skala nestačil na výborně hrajícího soupeře a z jasného zápasu bylo najednou drama. Naše družstvo již mělo k dobru pouze 16 kuželek. Petr Miláček ovšem předvedl vynikající výkon, na který nestačil ani nejlepší hráč večera ze strany domácích a tak si naše družstvo odvezlo z Jilemnice cenné dva body za výhru v poměru 12:4 o 56 kuželek. Malou kaňkou na tomto utkání je počet prohozů našeho družstva, který se zastavil až na čísle 43.
Výkony našich hráčů: Lang 432, Jarolím 436, Zeman 396, Skutil 410, Skala 414, Miláček 481.

Béčko přivítalo v pátek na domácí kuželně vedoucí celek soutěže - Poříčí A. Hned úvod naznačil, jakým směrem se bude utkání ubírat. Karel Janovský neudržel nervy na uzdě a svůj souboj těsně prohrál. Lída Skutilová tentokrát nenavázala na svůj výkon z minulého domácího zápasu a se skvěle hrajícím soupeřem jasně prohrála. V prostřední části utkání nedokázal ve vyrovnaném duelu přehrát svého soupeře ani Libor Elis a trápící se Jirka Ryšavý daroval také oba body soupeři. Před závěrečnou čtveřicí bylo tedy v podstatě rozhodnuto - 0:8 a -80 kuželek. Pepa Suchomel sice dokázal v závěru slabě hrajícího soupeře porazit, Jarda Havlas byl ovšem ve svém duelu bez šance a tak utkání skončilo prohrou našeho družstva v poměru 14:2 o 84 kuželek.
Výkony našich hráčů: Janovský 405, Skutilová 383, Elis 414, Ryšavý 376, Suchomel 416, Havlas 416.

Přidáno: 17.10.2011, 10:44 hod.

4. kolo soutěží - Áčko i béčko vítězně

Ve čtvrtém kole se naše áčko představilo na domácí kuželně proti celku SK Solnice A. Po nepodařeném vstupu do soutěží se naše družstvo rozhodlo něco změnit a tak zamíchalo se sestavou. Utkání zaháji netradičně dvojice Petr Miláček, Tomáš Jarolím. Petr se podobně jako v minulých kolech trápil při hře do plných, ale vše napravil kvalitní dorážkou. V součtu z toho byl povedený výkon a hlavně důležitá výhra nad soupeřem. Na vedlejších drahách od začátku exceloval Tomáš Jarolím a ve svém nejlepším výkonu na nové kuželně nedal svému soupeři sebemenší šanci. Úvod tedy vyšel na výbornou - vedení 4:0 o 92 kuželek. V prostřední části sice Petr Skutil nepředvedl nijak oslnivý výkon, ale na špatně hrajícího soupeře mu to v pohodě stačilo. Na vedlejších drahách sváděl Petr Zeman se soupeřem tuhý boj a nakonec se po kvalitním výkonu mohl radovat také. Před závěrem tedy 8:0 a +132 kuželek. Pro dotahováky poměrně snadná pozice. Karel Lang díky mizerné dorážce sice daroval soupeři těsnou výhru. Na drahách 3-4 ale předváděl Mirek Skala skvělou hru a tak se zrodila naše první letošní výhra v poměru 14:2 o 159 kuželek.
Výkony našich hráčů: Miláček 441, Jarolím 490, Skutil 415, Zeman 450, Lang 426, Skala 461.

Béčko zavítalo v tomto kole na kuželnu do Březovic, kde se střetlo s domácím áčkem. Libor Elis předvedl hned na úvod pěkný výkon a zajistil našemu družstvu vedení o 14 kuželek. Ve druhé dvojici zahrálo o něco málo hůře Lída Skutilová, ale jí to také stačilo na výhru. Ve třetí dvojici se po dlouhé době v našich barvách představil Jirka Ryšavý a "obnovená premiéra" mu vcelku vyšla. Naše družstvo vedlo v polovině utkání 6:0 o 59 kuželek. Když pak ve čtvrtém duelu přidal další pomocné body Vedelín Škuta, bylo jasné, že náš celek neodjede z Březovic s prázdnou. V páté dvojici se příliš nedařilo Pepovi Suchomelovi a náš náskok se trošičku ztenčil. V závěru pak Jarda Havlas i přes pěkný výkon nestačil na výborně hrajícího soupeře, ale i tak z toho byla výhra našeho družstva o 50 kuželek v poměru 12:4.
Výkony našich hráčů: Elis 416, Skutilová 400, Ryšavý 395, Škuta 384, Suchomel 376, Havlas 422.

Přidáno: 17.10.2011, 10:23 hod.

Áčko opět bez bodu, béčko vítězně

V sobotu zajíždělo naše áčko na kuželnu do Rybníka, kde se utkalo s domácím áčkem. Vstup do utkání z naší strany obstaral Karel Lang. A vstup to byl velice úspěšný. Na poměry této kuželny podal Karel pěkný výkon a v pohodě přehrál trápícího se soupeře a zajistil našemu družstvu vedení. To bylo ovšem na dlouhou dobu vše. Dušan Kasa se s těžkou dráhou nepopasoval příliš dobře a po slabém výkonu byl bodový stav vyrovnán a domácí již měli k dobru také 32 kuželek. Ve třetím duelu začal Petr Skutil dobře a se soupeřem hrál vyrovnanou partii. Posledních cca 20 hodů mu ale vůbec nevyšlo a tak ze souboje odešel poražen. Petr Zeman hrál podle podobného scénáře a tak bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto - domácí celek vedl 6:2 o 92 kuželek. V páté dvojici předvedl kvalitní výkon Mirek Skala a v těsném duelu udolal soupeře o 2 kuželky. V závěru ani přes výborný výkon nestačil Petr Miláček na nejlepšího hráče utkání a tak naše družsvo odjelo z Rybníka s porážkou v poměru 12:4 o rovných 100 kuželek.
Výkony našich hráčů: Lang 420, Kasa 374, Skutil 410, Zeman 402, Skala 427, Miláček 444.

Béčko přivítalo v pátek na domácí kuželně družstvo SKK Jičín D a do utkání vstoupilo výborně. Karel Janovský sice zaostal za svým výkonem z prvního kola, ale důležité bylo, že svého soupeře přehrál. Vendelín Škuta se zatím spíše hledá, ale i slabší výkon mu tentokrát v pohodě stačil na mizerný výkon soupeře. Naše družstvo se tedy ujalo vedení 4:0 o 22 kuželek. V prostřední části předvedl Libor Elis pouze průměrný výkon a z poměrně vyrovnaného souboje odešel nakonec poražen. Na vedlejších drahách hrála ovšem výboně Lída Skutilová, která využila slabého výkonu soupeře a jasně zvítězila. Před závěrečnou čtveřicí vedlo naše družstvo v poměru 6:2 a mělo náskok 74 kuželek. Pepa Suchomel s Jardou Havlasem předvedli shodně výkon těsně pod hranicí 400 poražených kuželek a to stačilo na uhájení náskoku. Pepa svůj duel vyhrál o 20, zatímco Jarda dostal od skvěle hrajícího soupeře naloženo o 72. Naše družstvo tedy zvítězilo o 30 kuželek v poměru 12:4.
Výkony našich hráčů: Janovský 402, Škuta 371, Elis 394, Skutilová 427, Suchomel 399, Havlas 399.

Přidáno: 02.10.2011, 12:05 hod.

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-210 | 211-220 | 221-230 | 231-240 | 241-250 | 251-260 | 261-270 | 271-280 | 281-290 | 291-300 | 301-310 | 311-320 | 321-330 | 331-340 | 341-350 | 351-360 | 361-370 | 371-380 | 381-390 | 391-400 | 401-410 | 411-420 | 421-430 | 431-440 | 441-450 | 451-460 | 461-470 | 471-480 | 481-490 | 491-500 | 501-510 | 511-520 | 521-530 | 531-540 | 541-550 | 551-560 | 561-570 | 571-580 | 581-590 | 591-600 | 601-610 | 611-620 | 621-630 | 631-640 | 641-650 | 651-660 | 661-670 | 671-680 | 681-690 | 691-700 | 701-710 | 711-720 | 721-730 | 731-740 | 741-750 | 751-760 | 761-770 | 771-780 | 781-786 |