Aktuální informace z dění v oddíle

Béčko završilo úspěšný víkend našeho oddílu

Béčko se představilo na domácí kuželně netradičně v neděli dopoledne, kdy přivítalo celek TJ Červený Kostelec D.
Začátek utkání vyšel našemu družstvu skvěle. Zahajovací dvojice Karel Janovský, Jarda Havlas se dobrými výkony postarala o vedení 4:0 při náskoku 77 kuželek. Toto vedení bylo více než slibné, ale s napětím se čekalo jak se v prostřední pasáži povede dvojici Pepa Suchomel, Petr Skutil. V posledních domácích utkáních se většinou po nevýrazných výkonech těchto hráčů utkání lámalo. Tentokrát ale oba naši hráči zahráli dobře, v Pepově případě lze říci dokonce výborně. Pepa svůj duel s přehledem vyhrál. Petr sice nedokázal výborně hrající soupeřku udolat, ale vedení 6:2 o 106 kuželek dalo našim dotahováků do závěru dostatek klidu a ti se pak předvedli ve výborném světle. Dobře hrajíc Petr Zeman svůj vyrovnaný duel nakonec dotáhl k remíze a Tomáš Jarolím nedal špatně hrající soupeřce sebemenší šanci. Suma sumárum výhra v poměru 13:3 o 152 kuželek.
Výkony našich hráčů: Janovský 433, Havlas 406, Suchomel 439, Skutil 414, Zeman 437 a Jarolím 441.

Přidáno: 28.02.2010, 15:31 hod.

Céčko veze "povinnou" výhru

Céčko odjelo v sobotu dopoledne do Pardubic, kde je čekalo okresní derby s domácím déčkem, které je se ziskem pouhých dvou bodů beznadějně posledním celkem soutěže.
Utkání za naše družstvo zahajoval Petr Hanuš, který i přes nevýrazný výkon zajistil našim barvám vedení. V dalším duelu atakoval Karel Macík sice neúspěšně čtyřstovku, ale i tak si připsal pohodlnou výhru. No a když potom Pepa Samek navázal na svůj dobrý výkon z minulého kola, bylo o osudu utkání rozhodnuto. Libor Elis mohl hrát v závěru v tréninkovém tempu a i přes průměrný výkon dokráčel k jasné výhře.
V součtu vítězí naše družstvo o 107 kuželek jasně 10:0.
Výkony našich hráčů: Hanuš 376, Macík 397, Samek 412 a Elis 392.

Přidáno: 27.02.2010, 20:12 hod.

Áčko veze oba body z Českého Meziříčí

V pátek odjelo naše áčko do Českého Meziříčí, kde se na tamní dvoudráhové kuželně střetlo s domácím áčkem.
Naše družstvo mělo skvělý vstup do tohoto utkání. Pavel Klička potvrdil svoji jarní formu a po výborném výkonu soupeře jasně přehrál. Následně předvedl také kvalitní výkon Karel Lang a naše družstvo vedlo 4:0 s náskokem více jak 70 kuželek. V dalších soubojích se ovšem začala karta obracet. Pavel Skala předvedl pouze průměrný výkon a to na skvěle hrajícího soupeře v žádném případě nemohlo stačit. V dalším duelu zahrál dobře také Jirka Ryšavý, ale i on odešel ze souboje bohužel poražen, což znamenalo nejen srovnání stavu na 4:4, ale domácí družstvo se již těšilo z náskoku 11 kuželek. Pátá dvojice tento vyrovnaný zápas rozlouskla. Mirek Skala předvedl nejlepší výkon večera, mizerně hrajícího soupeře doslova převálcoval a Petru Miláčkovi připravil před závěrem luxusní náskok 68 kuželek. Petrovi se sice nepodařilo výborně hrajícího soupeře porazit, ale dovolil mu stáhnout pouze 18 kuželek což v konečném účtování znamenalo naši důležitou výhru v poměru 10:6 o 50 kuželek.
Výkony našich hráčů: Klička 446, Lang 432, Skala P. 403, Ryšavý 422, Skala M. 461 a Miláček 436.

Přidáno: 27.02.2010, 18:11 hod.

Program příštího kola

Áčko odjede v pátek do Českého Meziříčí, kde se od 17:00 hod. střetne s domácím áčkem.
Béčko přivítá na domácí půdě netradičně v neděli od 10:00 hod. celek TJ Červený Kostelec D.
Céčko odjede v sobotu do Pardubic, kde od 9:00 hod. sehraje derby s domácím déčkem.

Přidáno: 25.02.2010, 20:03 hod.

Čest našich družstev zachraňovalo céčko

Áčko přivítalo v pátek na domácí kuželně družstvo TJ Jilemnice A. Naše družstvo nebylo dle tabulkového postavení v tomto utkání favoritem, ale chceme-li pomýšlet na záchranu, musíme doma vyhrávat. Hned úvod utkání naznačil, že to nebude vůbec jednoduché.
Pavel Klička s Petrem Miláčkem sice předvedli výborné výkony, proti skvěle hrajícím hostům to ale bohužel ani v jednom případě nestačilo. V prostředním dějství sice hráči nepředváděli tak kvalitní výkony, ale oba souboje nepostrádaly dramatičnost. Dušan Kasa si vypracoval na první dráze náskok, který ovšem po změně drah ztratil a prohrál o 9 kuželek. Na vedlejších drahách ale po solidním výkonu dokázal Jirka Ryšavý svůj duel stejným rozdílem vyhrát, takže stav byl v tuto chvíli 6:2 a +41 kuželek pro hosty. Naši dotahováci Karel Lang s Mirkem Skalou nezahráli špatně, Mirek svůj duel dokonce poměrně s přehledem vyhrál. Karel ovšem čelil skvělé hře soupeře a ze souboje odešel výrazně poražen, když jeho soupeř Jirka Drábek ml. zahrál rekordní výkon na drahách 1-2, který má nyní hodnotu 506 poražených kuželek. Naše družstvo tak z tohoto utkání odchází po dobrém výkonu bohužel poraženo v poměru 12:4 o 79 kuželek. Hostující družstvo se také postaralo o přepsání rekordu na 6x100 hs. Ten má nyní hodnotu 2749 kuželek a navíc 487 poražených kuželek Petra Čermáka je nejlepším výkonem hostujícího hráče na drahách 3-4. Hosté tak zanechali na přeloučké kuželně velmi výraznou stopu.
Výkony našich hráčů: Klička 473, Miláček 453, Kasa 419, Ryšavý 439, Lang 446 a Skala 440.

Béčko odjelo v pátek do Milovic, kde je čekal souboj s domácím béčkem.
Do utkání vstoupil z naší strany solidním výkonem Pepa Suchomel, ale na soupeře to bohužel nestačilo. Ve druhém duelu se po delší odmlce představil v soutěžním zápase Pavel Skala, ale ani on nedokázal soupeře udolat. Pak přišla dvojice slabších výkonů v podání našich hráčů Jardy Havlase a Tomáše Jarolíma a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. V páté dvojici solidním výkonem odvrátil Karel Janovský kanára a Petr Zeman v závěru ještě mocně dotahoval, ale náskok domácího celku byl příliš velký. Naše družstvo tedy odjíždí z Milovic poraženo v poměru 12:4 o 24 kuželek.
Výkony našich hráčů: Suchomel 412, Skala 404, Havlas 392, Jarolím 376, Janovský 401 a Zeman 417.

Céčko přivítalo v pátek hned po utkání áčka družstvo SKSC Svitavy-Lány B.
Vstup do utkání vyšel lépe našim hráčům. Petr Hanuš zahrál solidně, ale vypadalo to, že odejde ze souboje poražen. Soupeř šel dva hody před koncem do plných a potřeboval 5. Otevřel ale brandejsem a posledním hodem vyrazil pouze levou fanku, takže Petrovi spadl do klína bod za remízu. Na vedlejších drahách byl k vidění poměrně kvalidní souboj, ze kterého vyšel o 15 kuželek lépe náš Pepa Samek. Naše družstvo vedlo tedy 3:1, ale rozdíl v kuželkách byl minimální a to slibovalo dramatický závěr. A ten také přišel. Karel Macík si vytvořil na první dráze solidní náskok, který ovšem po změně drah prohospodařil a prohrál o 10 kuželek. Na vedlejších drahách se hra nedařila ani jednomu z hráčů, ale Libor Elis nakonec dokázal svého soupeře udolat, takže v součtu z toho byla výhra našeho družstva v poměru 7:3, ale o pouhých 10 kuželek.
Výkony našich hráčů: Hanuš 404, Samek 428, Macík 402 a Elis 391.

Přidáno: 21.02.2010, 14:32 hod.

Program dalšího kola

Áčko přivítá v pátek v domácím prostředí celek TJ Jilemnice A. Začátek utkání v 17:00 hod.
Béčko odjede v pátek do Milovic, kde od 17:00 hod. poměří své síly s domácím béčkem.
Céčko se pokusí o zisk dalších bodů do tabulky v pátek na domácí kuželně, bezprostředně po utkání áčka. Soupeřem mu bude družstvo SKSC Svitavy-Lány B.

Přidáno: 16.02.2010, 09:02 hod.

Áčko i béčko také bez bodů

Ještě jsem zůstal dlužen výsledky našeho áčka a béčka v minulém kole. Takže pro ty, kteří to ještě nevědí:
Áčko bojovalo v pátek o důležité body v Milovicích. Začátek utkání se nepovedl. Petr Miláček špatnou dorážkou daroval svému soupeři pohodlnou výhru. Pavel Klička zahrál v druhé dvojici výborně, přesto z toho byla jen těsná výhra. Když se pak nedařilo ani Dušanovi Kasovi, nevypadalo to pro naše družstvo dobře. Jakous takous naději vykřesal výborným výkonem Mirek Skala, ale závěr utkání si domácí již pohlídali. Karel Lang sice zahrál výborně, ale na soupeře to nestačilo a průměrný výkon Jirky Ryšavého neměl také šanci na úspěch. Takže si naše družstvo přiváží porážku v poměru 12:4 o 75 kuželek.
Výkony našich hráčů: Miláček 405, Klička 445, Kasa 390, Skala 457, Lang 433 a Ryšavý 399.

Béčko přivítalo v pátek v domácím prostředí družstvo TJ Nová Paka B.
V úvodu utkání nepředvedl sice Karel Janovský svůj obvyklý výkon, ale na špatně hrajícího soupeře to v pohodě stačilo. Na vedlejších drahách ovšem potvrdil Jarda Havlas špatnou jarní formu a od skvěle hrajícího soupeře dostal naloženo o 73 kuželek. Jak se pomalu stalo při zápasech našeho béčka zvykem, celé utkání rozhoduje prostřední pasáž. A nejinak tomu bylo i tentokrát. Pepa Suchomel s Petrem Skutilem zahráli bídně a oba darovali svým soupeřům pohodlnou výhru. Navíc si tím hosté vybudovali před závěrem náskok luxusních 134 kuželek. Naši dotahováci Petr Zeman s Tomášem Jarolímem zahráli tradičně dobře, ale na smazání náskoku hostí to bohužel nestačilo, takže z toho nakonec byla prohra v poměru 10:6 o 62 kuželek.
Výkony našich hráčů: Janovský 400, Havlas 382, Suchomel 357, Skutil 357, Zeman 427 a Jarolím 432.

Přidáno: 16.02.2010, 08:57 hod.

Céčko v Rychnově neuspělo

Již ve středu odjelo naše céčko do Rychnova nad Kněžnou, kde se na tamní čtyřdráze střetlo s domácím déčkem.
V utkání slabé úrovně lze ze všech aktérů vyzvednout snad jen výkon našeho Libora Elise. Bohužel ostatní naši hráči za Liborem velmi výrazně zaostali a bohužel nedokázali využít slabšího výkonu domácího družstva, takže si naše družstvo odváží prohru o 57 kuželek v poměru 8:2.
Výkony našich hráčů: Zelenka 355, Samek 325, Elis 411 a Macík 350.

Přidáno: 11.02.2010, 21:22 hod.

Program dalšího kola

Áčko odjede v pátek na kuželnu do Milovic u Hořic, kde se od 17:00 hod. střetne s domácím áčkem. Pro oba celky je to důležitý zápas v boji o záchranu.
Béčko dostane příležitost napravit si reputaci z posledního zpackaného domácího utkání. V pátek se představí opět na domácí kuželně a přivítá svéhou souseda v tabulce - družstvo TJ Nová Paka B. Začátek utkání tradičně v 17:00.
Céčko odjíždí již dnes, tedy ve středu do Rychnova nad Kněžnou, kde se od 19:30 hod. utká s průběžně třetím družstvem soutěže - domácím déčkem.

Přidáno: 10.02.2010, 09:12 hod.

Béčko i céčko také bez bodů

Béčko přivítalo v pátek na domácí kuželně celek Poříčí A a podle tabulkového postavení bylo v tomto utkání mírným favoritem. Realita na kuželně byla ovšem poněkud jiná než papírové předpoklady.
V úvodní rundě předvedl výborný výkon Petr Zeman, soupeř hrál ovšem také dobře a tak si Petr připsal výhru o pouhé 3 kuželky. Na vedlejších drahách zahrál Jarda Havlas pod svoje možnosti a průměrně hrajícímu soupeři daroval výhru. Stav byl v tuto chvíli 2:2 a hosté vedli o 13 kuželek. Prostřední pasáž utkání znamenala pro naše družstvo doslova pohromu. Dvojice Pepa Suchomel, Petr Skutil nezahrála dobře, zejména pak Pepa doslova propadl a hostům spadlo do klína vedení 6:2 o 97 kuželek, takže se zdálo, že je o osudu utkání rozhodnuto. Domácí dotahováci Karel Janovský s Tomášem Jarolímem před sebou měli opravdu nelehký úkol. Hosté jim ovšem pomohli špatnou hrou utkání výrazně zdramatizovat. Oba naši hráči nakonec dokázali nad svými soupeři zvítězit, ale z náskoku se jim podařilo stáhnout "pouhých" 93 kuželek, takže v součtu z toho byla těsná prohra o 4 kuželky v poměru 10:6.
Výkony našich hráčů: Zeman 449, Havlas 396, Suchomel 339, Skutil 390, Janovský 415 a Jarolím 428.

Céčko odjelo v pátek do Vysokého Mýta, kde se střetlo s domácím céčkem.
Vstup do utkání obstaral za náš celek Libor Elis, kterému se vedlo velmi dobře a zajistil našemu družstvu vedení o 24 kuželek. To se ovšem v zápětí po slabém výkonu Petra Hanuše rozplynulo a domácím zbylo ještě něco málo navrch. Následně nestačil Pepa Samek na nejlepšího hráče domácích a Karel Macík tak byl před nelehkým úkolem. Na vítězství celého družstva musel svého soupeře porazit o více jak 45 kuželek. Zvítězit se mu sice podařilo, ale pouze o 6 kuželek, takže naše družstvo odjíždí poraženo o 39 kuželek v poměru 6:4.
Výkony našich hráčů: Elis 438, Hanuš 365, Samek 390 a Macík 400.

Přidáno: 06.02.2010, 20:51 hod.

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-210 | 211-220 | 221-230 | 231-240 | 241-250 | 251-260 | 261-270 | 271-280 | 281-290 | 291-300 | 301-310 | 311-320 | 321-330 | 331-340 | 341-350 | 351-360 | 361-370 | 371-380 | 381-390 | 391-400 | 401-410 | 411-420 | 421-430 | 431-440 | 441-450 | 451-460 | 461-470 | 471-480 | 481-490 | 491-500 | 501-510 | 511-520 | 521-530 | 531-540 | 541-550 | 551-560 | 561-570 | 571-580 | 581-590 | 591-600 | 601-610 | 611-620 | 621-630 | 631-640 | 641-650 | 651-660 | 661-670 | 671-680 | 681-690 | 691-700 | 701-710 | 711-720 | 721-730 | 731-740 | 741-750 | 751-760 | 761-770 | 771-780 | 781-787 |