Aktuální informace z dění v oddíle

Program dalšího kola

Áčko bude o další body do tabulky bojovat v pátek na domácí kuželně, kde od 17:00 hod. přivítá TJ Sokol Rybník A.
Béčko odjede v pátek do Třebechovic, kde se utká s domácím béčkem.
Céčko odehraje své utkání již ve středu, kdy se na kuželně v Rybníku střetne s domácím céčkem.
Mládež: naši zástupci v mládežnických kategoriích se ve čtvrtek zúčastní 2. turnaje PMN, který se koná na naší kuželně.

Přidáno: 24.10.2010, 20:49 hod.

V tomto kole nebodovalo pouze áčko

Áčko odjelo již ve středu na horkou půdu do Rychnova nad Kněžnou, kde se střetlo s domácím béčkem. Tabulkově se jednalo o souboj třetího s prvním, ale na kuželně to tak nevypadalo. Hned v úvodu dvojice Petr Zeman, Pavel Klička nabrala značnou ztrátu a to posadilo domácí do sedla. V prostřední části sice zahrál výborně Mirek Skala a z náskoku něco stáhl, na vedlejších drahách ovšem ve svém prvním letošním vystoupení nedokázal bodovat Jirka Ryšavý a tak se šlo do závěru za stavu 6:2 a +78 pro domácí. Petr Miláček podal průměrný výkon a skvěle hrající soupeř si s ním lehce poradil. Karel Lang se utkáním protrápil, ale i přes slabý výkon dokázal ze souboje vydolovat alespoň bod, čímž zmírnil naši prohru - 13:3 o 128.
Výkony našich hráčů: Zeman 372, Klička 403, Skala 444, Ryšavý 392, Miláček 407, Lang.

Béčko se představilo v pátek na domácí kuželně proti družstvu Sokol Rybník C a podle tabulkového postavení bylo v tomto utkání favoritem. Realita na kuželně byla ale alespoň ze začátku jiná. Pepa Suchomel se utkáním prostrápil a doslova daroval oba body soupeři a na vedlejších drahách po nevýrazném výkonu Jarda Havlas nakonec "utrpěl" těsné vítězství o 1 kuželku. Stav tedy 2:2 při vedení hostů o 53 kuželek. Nic lehkého pro dotahováky. Hosté to ovšem naší dvojici Dušan Kasa, Petr Skutil značně usnadnili. Oba naši hráči zahráli sice spíše průměrně, ale hosté hráli o poznání hůře a tak z toho nakonec byla vcelku pohodlná výhra v poměru 10:2 o 42 kuželek.
Výkony našich hráčů: Suchomel 348, Havlas 393, Kasa 407, Skutil 406.

Céčko se představilo hned po béčku na domácí kuželně proti poslednímu celku tabulky - SK Týniště nad Orlicí B. Hned v úvodu nabralo naše družstvo zásluhou mizerného výkonu Miloše Zelenky značnou ztrátu, kterou se pak Milošovým spoluhráčům těžko dohánělo. Na vedlejších drahách sice Karel Macík stáhl 20 kuželek, i tak ovšem nastupovali dotahováci se ztrátou 21 kuželek. Petr Hanuš nepodal nijak oslnivý výkon, i přesto ale soupeře udolal o 10 kuželek. Na vedlejších drahách zahrál letos se dá řící tradičně dobře Libor Elis a i on porazil soupeře o 10 kuželek. To tedy v konečném součtu znamenalo prohru našeho družstva o pouhou 1 kuželku, která rozhodla o tom, že si hosté z Přelouče odvezou svůj první letošní bod za remízu 6:6.
Výkony našich hráčů: Zelenka 348, Macík 400, Hanuš 374, Elis 423.

Přidáno: 24.10.2010, 20:43 hod.

Program dalšího kola

Áčko odjíždí již ve středu obhajovat svoji letošní neporazitelnost na kuželnu do Rychnova nad Kněžnou, kde to bude mít ovšem proti domácímu béčku velice těžké. Záčátek utkání v 17:00 hod..
Béčko se utká v pátek na domácí kuželně od 17:00 hod. s družstvem Sokol Rybník C.
Céčko přivítá v pátek od 19:0 hod. také na domácí dráze družstvo SK Týniště n.O. B.

Přidáno: 20.10.2010, 14:29 hod.

Bodovalo také béčko a céčko

Béčko odjelo v pátek asi na nejtěžší kuželnu v soutěži a to do Týniště nad Orlicí, kde se střetlo s domácím béčkem. I přes náročnost této kuželny bylo naše družstvo v utkání favoritem, protože většina domácích hráčů se řadí mezi kuželkářské nováčky.
Hned na začátku dodal našemu družstvu klid Jarda Havlas, když na poměry týništské kuželny předvedl dobrý výkon a nahrál 76 kuželek. Pepa Suchomel předvedl výkon, který bych na této kuželně nazval průměrným a náskok navýšil o dalších 31. Pak si nováčkovskou daň vybrala Lída Josefová, ale mnoho neztratila. V závěru předvedl Petr Skutil podobný výkon jako o chvíli dříve Pepa a pečetil tak výhru v poměru 10:2 o 141 kuželek.
Výkony našich hráčů: Havlas 387, Suchomel 356, Josefová 308, Skutil 357.

Céčko odjelo v pátek do Svitav, kde se střetlo s domácím béčkem. Vstup do utkání vyšel našemu družstvu na výbornou. Libor Elis potvrdil svoji současnou formu a po dobrém výkonu zajistil vedení o 36 kuželek. Ve druhém duelu zahrál dobře také Karel Macík, soupeř mu sice zdatně sekundoval, ale Karel nakonec vydřel těsnou výhru o 6 kuželek. Ještě těsnější souboj sehrál Pepa Samek, který byl nakonec v součtu lepší než soupeř o pouhou 1 kuželku. Vedení 6:0 o 43 kuželek naznačovalo, že si naši hráči odvezou oba body. V závěrečném duelu se ovšem nedařilo Miloši Zelenkovi a dobře hrající soupeřka toho dokázala využít a náskok našeho družstva stáhla a nahrála ještě 3 kuželky k dobru. To v konečném účtování znamená remízu 6:6 při výhře domácích o pouhé 3 kuželky.
Výkony našich hráčů: Elis 435, Macík 407, Samek 399, Zelenka 386.

Přidáno: 20.10.2010, 14:27 hod.

Áčko stále neporaženo

V pátek zavítalo do Přelouče rokytnické áčko a domácí hráči již předem čekali velice těžký zápas. To se také potvrdilo. Hned v úvodu přišla pro domácí studená sprcha, když Petr Zeman byl v souboji se Slávou Treperou od prvního hodu jasně horším hráčem a po slabém výkonu zaslouženě prohrál a na vedlejších drahách hrála podle podobného scénáře dvojice Tomáš Jarolím x Petr Mařas. Na Tomášovu obhajobu lze jen říct, že se již druhý zápas potýká s problémy s páteří, ale bohužel hrát musí, protože prostě nejsou lidi. To jsem trošku odbočil, takže stav 0:4 a +66 pro hosty. Souboj Pavla Kličky s Mírou Kučerou byl ve znamení trápení obou hráčů. Pavel měl v tomto souboji ovšem trošičku navrch, hosté sice sáhli po změně drah ke střídání, ale nakonec to nebylo nic platné. Na vedlejších drahách se hrál výrazně zajímavější a na výkony také kvalitnější duel. Zdeněk Novotný šel do závěrečné dorážky s náskokem 14 kuželek, které získal na obou drahách výbornou hrou do plných a tento náskok se ještě v průběhu dorážky trošičku navýšil. Pět hodů před koncem ovšem Míra na soupeře vyrukoval s dvojicí hodovek a v závěru už si pohlídal těsnou výhru. A hned to bylo z domácího pohledu veselejší 4:4 a -30. V závěrečné části dokázal Milan Valášek alespoň trochu držet krok s výborně hrajícím Karlem Langem pouze v plných, dorážce jasně vévodil Karel a nejen že si pohlídal výhru, ale hlavně nahrál dostatečný počet kuželek. Na drahách 3-4 se Petr Miláček tahal s Bohoušem Kuřinou o každou kuželku. V poločase plichta, pak si v plných Bohouš vytvořil náskok 15 kuželek a zdálo se, že si výhru pohlídá. Čtyři hody před koncem ovšem domácímu hráči padla hodovka, čímž se dotáhl na dostřel. Sedmička v posledním hodu rozhodla o Petrově těsné výhře. V součtu tedy výhra 12:4 o 32 kuželek. Z domácího pohledu ale jasně nejtěžší letošní utkání.
Výkony našich hráčů: Zeman 409, Jarolím 404, Klička 412, Skala 441, Lang 456, Miláček 455.

Přidáno: 16.10.2010, 12:23 hod.

Program dalšího kola

Áčko se představí na domácí dráze v pátek od 17:00 hod., kdy do Přelouče zavítá družstvo Spartak Rokytnice nad Jizerou A.
Béčko odjíždí v pátek do Týniště nad Orlicí, kde se utká s domácím béčkem.
Céčko se představí v pátek na kuželně ve Svitavách, kde mu bude soupeřem domácí béčko.

Přidáno: 14.10.2010, 11:52 hod.

Mládež v prvním turnaji poslední

V neděli odjelo naše mládežnické družstvo k prvnímu letošnímu turnaji VČPM, který se konal na kuželně v Ústí nad Orlicí - Hylvátech. Naše družstvo podalo slabý výkon a v šestičlenném startovním poli skončilo jasně na poslední šesté příčce.
Výkony našich hráčů: Petr Strouhal 200, Jarda Tomášek 198 a Martina Dulajová 157.

Přidáno: 14.10.2010, 11:49 hod.

V pátek bodovala všechna naše družstva

5. kolo VČ soutěží družstev dospělých lze z našeho pohledu hodnotit velice kladně. Všem našim družstvům se podařilo v tomto kole bodovat.
Áčko se představilo na kuželně v Náchodě, kde se utkalo s domácím céčkem. V úvodu utkání vyhráli naši hráči oba své duely. Petr Zeman zlepšenou hrou po výměně drah nakonec dokázal svého soupeře udolat a Pavel Klička využil obrovského výpadku svého soupeře na druhé dráze a svůj duel dovedl také do vítězného konce. V prostřední části utkání Mirek Skala bojoval se soupeřem prakticky až do posledního hodu a svůj souboj těsně vyhrál. Na vedlejších drahách bojoval Tomáš Jarolím více než se soupeřem s bolestí zad a soupeř toho dokázal patřičně využít. Před závěrem bylo vše otevřené. Naše družstvo vedlo na body 6:2 a v celkovém součtu ztrácelo 1 kuželku. Po polovině poslední části už to vypadalo, že pojedeme z Náchoda s prázdnou. Petr Miláček i Karel Lang na své soupeře ztráceli. Petr ale po změně drah nepolevil ve snaze a když se jeho soupeři přestalo dařit, náležitě toho využil a dovedl svůj duel do vítězného konce. Karel Lang neměl tentokrát svůj den a svůj souboj jasně prohrál. Suma sumárum remíza 8:8 při naší ztrátě 62 kuželek.
Výkony našich hráčů: Zeman 451, Klička 428, Skala 451, Jarolím 415, Miláček 445, Lang 384.

Béčko přivítalo na domácí kuželně družstvo SKSC Svitavy B a do utkání vstoupilo velmi dobře. Dušan Kasa předvedl opět spolehlivý výkon a soupeře v pohodě přehrál. Lída Josefové sice svým výkonem za Dušanem poněkud zaostala, na soupeře to ale v pohodě stačilo a na světě bylo vedení 4:0 o 31 kuželek. V závěrečné části utkání vydřel Pepa Suchomel výhru o 6 kuželek a na vedlejších drahách po dobrém výkonu stejným rozdílem prohrál s dobře hrající soupeřekou Petr Skutil. V součtu se tedy zrodila naše výhra v poměru 10:2 o 31 kuželek.
Výkony našich hráčů: Kasa 414, Josefová 384, Suchomel 399, Skutil 418.

Céčko se představilo také doma, v utkání s pardubickým déčkem. Miloš Zelenka se nepředvedl v nejlepším světle a ještě před půlkou ho vystřídal Pepa Samek. V součtu tato dvojice nepředvedla žádný oslnivý výkon, ale Pepa alespoň dokázal souboj se soupeřkou dovést do vítězného konce. Na drahách 3-4 jasně dominoval Karel Macík a tak měli naši dotahováci připravenou skvělou výchozí pozici. Petr Hanuš sice po slabším výkonu na svoji soupeřku nestačil, ale Libor Elis neměl nejmenší potíž a tak si céčko připisuje do tabulky dva body za výhru v poměru 10:2 o propastných 163 kuželek.
Výkony našich hráčů: Zelenka+Samek 369, Macík 419, Hanuš 380, Elis 421.

Přidáno: 10.10.2010, 20:07 hod.

Program dalšího kola

Áčko bude o další body do tabulky bojovat v pátek na kuželně v Náchodě, kde se od 17:00 hod. střetne s domácím céčkem.
Béčko se v pátek od 17:00 hod. utká na domácí půdě s družsvem SKSC Svitavy B.
Céčko sehraje své utkání také v pátek na domácí dráze. Od 19:00 hod. mu bude soupeřem družstvo TJ Tesla Pardubice D.
Ke svému prvnímu letošnímu soutěžnímu utkání odjede v neděli také naše mládež. Na kuželně v Ústí nad Orlicí - Hylvátech se totiž koná první turnaj VČPM. Naše družstvo startuje od 10:30 hod. a představí se pravděpodobně ve složení: Jarda Tomášek, Petr Strouhal, Martina Dulajová a Aneta Viniarská.

Přidáno: 06.10.2010, 21:08 hod.

Béčko veze z Pardubic oba body

Béčko odjelo v sobotu do Pardubic, kde se v okresním derby utkalo s domácím déčkem.
V soutěžním utkání se letos poprvé předvedl Dušan Kasa. Hned na úvod z toho byl solidní výkon, výhra nad soupeřem a vedení pro naše družstvo o 64 kuželek. Ve druhé dvojici se ovšem příliš nedařilo Lídě Josefové a domácím se podařilo vyrovnat skóre a smáznout z našeho náskoku 39 kuželek. Když pak nepředvedl nic oslnivého ani Pepa Suchomel dostali se domácí do vedení 4:2, ovšem při našem stálém vedení na kuželky - tentokrát ale již jen o 9. To slibovalo dramatický závěr. Domácí hráčce se příliš nedařilo a toho spolehlivě hrající Petr Skutil dokázal využít a dovedl béčko k výhře v poměru 8:4 o 41 kuželek.
Výkony našich hráčů: Kasa 409, Josefová 341, Suchomel 364 a Skutil 405.

Přidáno: 03.10.2010, 14:19 hod.

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-210 | 211-220 | 221-230 | 231-240 | 241-250 | 251-260 | 261-270 | 271-280 | 281-290 | 291-300 | 301-310 | 311-320 | 321-330 | 331-340 | 341-350 | 351-360 | 361-370 | 371-380 | 381-390 | 391-400 | 401-410 | 411-420 | 421-430 | 431-440 | 441-450 | 451-460 | 461-470 | 471-480 | 481-490 | 491-500 | 501-510 | 511-520 | 521-530 | 531-540 | 541-550 | 551-560 | 561-570 | 571-580 | 581-590 | 591-600 | 601-610 | 611-620 | 621-630 | 631-640 | 641-650 | 651-660 | 661-670 | 671-680 | 681-690 | 691-700 | 701-710 | 711-720 | 721-730 | 731-740 | 741-750 | 751-760 | 761-770 | 771-780 | 781-787 |