Aktuální informace z dění v oddíle

Program dalšího kola

Áčko odjíždí již ve středu obhajovat svoji letošní neporazitelnost na kuželnu do Rychnova nad Kněžnou, kde to bude mít ovšem proti domácímu béčku velice těžké. Záčátek utkání v 17:00 hod..
Béčko se utká v pátek na domácí kuželně od 17:00 hod. s družstvem Sokol Rybník C.
Céčko přivítá v pátek od 19:0 hod. také na domácí dráze družstvo SK Týniště n.O. B.

Přidáno: 20.10.2010, 14:29 hod.

Bodovalo také béčko a céčko

Béčko odjelo v pátek asi na nejtěžší kuželnu v soutěži a to do Týniště nad Orlicí, kde se střetlo s domácím béčkem. I přes náročnost této kuželny bylo naše družstvo v utkání favoritem, protože většina domácích hráčů se řadí mezi kuželkářské nováčky.
Hned na začátku dodal našemu družstvu klid Jarda Havlas, když na poměry týništské kuželny předvedl dobrý výkon a nahrál 76 kuželek. Pepa Suchomel předvedl výkon, který bych na této kuželně nazval průměrným a náskok navýšil o dalších 31. Pak si nováčkovskou daň vybrala Lída Josefová, ale mnoho neztratila. V závěru předvedl Petr Skutil podobný výkon jako o chvíli dříve Pepa a pečetil tak výhru v poměru 10:2 o 141 kuželek.
Výkony našich hráčů: Havlas 387, Suchomel 356, Josefová 308, Skutil 357.

Céčko odjelo v pátek do Svitav, kde se střetlo s domácím béčkem. Vstup do utkání vyšel našemu družstvu na výbornou. Libor Elis potvrdil svoji současnou formu a po dobrém výkonu zajistil vedení o 36 kuželek. Ve druhém duelu zahrál dobře také Karel Macík, soupeř mu sice zdatně sekundoval, ale Karel nakonec vydřel těsnou výhru o 6 kuželek. Ještě těsnější souboj sehrál Pepa Samek, který byl nakonec v součtu lepší než soupeř o pouhou 1 kuželku. Vedení 6:0 o 43 kuželek naznačovalo, že si naši hráči odvezou oba body. V závěrečném duelu se ovšem nedařilo Miloši Zelenkovi a dobře hrající soupeřka toho dokázala využít a náskok našeho družstva stáhla a nahrála ještě 3 kuželky k dobru. To v konečném účtování znamená remízu 6:6 při výhře domácích o pouhé 3 kuželky.
Výkony našich hráčů: Elis 435, Macík 407, Samek 399, Zelenka 386.

Přidáno: 20.10.2010, 14:27 hod.

Áčko stále neporaženo

V pátek zavítalo do Přelouče rokytnické áčko a domácí hráči již předem čekali velice těžký zápas. To se také potvrdilo. Hned v úvodu přišla pro domácí studená sprcha, když Petr Zeman byl v souboji se Slávou Treperou od prvního hodu jasně horším hráčem a po slabém výkonu zaslouženě prohrál a na vedlejších drahách hrála podle podobného scénáře dvojice Tomáš Jarolím x Petr Mařas. Na Tomášovu obhajobu lze jen říct, že se již druhý zápas potýká s problémy s páteří, ale bohužel hrát musí, protože prostě nejsou lidi. To jsem trošku odbočil, takže stav 0:4 a +66 pro hosty. Souboj Pavla Kličky s Mírou Kučerou byl ve znamení trápení obou hráčů. Pavel měl v tomto souboji ovšem trošičku navrch, hosté sice sáhli po změně drah ke střídání, ale nakonec to nebylo nic platné. Na vedlejších drahách se hrál výrazně zajímavější a na výkony také kvalitnější duel. Zdeněk Novotný šel do závěrečné dorážky s náskokem 14 kuželek, které získal na obou drahách výbornou hrou do plných a tento náskok se ještě v průběhu dorážky trošičku navýšil. Pět hodů před koncem ovšem Míra na soupeře vyrukoval s dvojicí hodovek a v závěru už si pohlídal těsnou výhru. A hned to bylo z domácího pohledu veselejší 4:4 a -30. V závěrečné části dokázal Milan Valášek alespoň trochu držet krok s výborně hrajícím Karlem Langem pouze v plných, dorážce jasně vévodil Karel a nejen že si pohlídal výhru, ale hlavně nahrál dostatečný počet kuželek. Na drahách 3-4 se Petr Miláček tahal s Bohoušem Kuřinou o každou kuželku. V poločase plichta, pak si v plných Bohouš vytvořil náskok 15 kuželek a zdálo se, že si výhru pohlídá. Čtyři hody před koncem ovšem domácímu hráči padla hodovka, čímž se dotáhl na dostřel. Sedmička v posledním hodu rozhodla o Petrově těsné výhře. V součtu tedy výhra 12:4 o 32 kuželek. Z domácího pohledu ale jasně nejtěžší letošní utkání.
Výkony našich hráčů: Zeman 409, Jarolím 404, Klička 412, Skala 441, Lang 456, Miláček 455.

Přidáno: 16.10.2010, 12:23 hod.

Program dalšího kola

Áčko se představí na domácí dráze v pátek od 17:00 hod., kdy do Přelouče zavítá družstvo Spartak Rokytnice nad Jizerou A.
Béčko odjíždí v pátek do Týniště nad Orlicí, kde se utká s domácím béčkem.
Céčko se představí v pátek na kuželně ve Svitavách, kde mu bude soupeřem domácí béčko.

Přidáno: 14.10.2010, 11:52 hod.

Mládež v prvním turnaji poslední

V neděli odjelo naše mládežnické družstvo k prvnímu letošnímu turnaji VČPM, který se konal na kuželně v Ústí nad Orlicí - Hylvátech. Naše družstvo podalo slabý výkon a v šestičlenném startovním poli skončilo jasně na poslední šesté příčce.
Výkony našich hráčů: Petr Strouhal 200, Jarda Tomášek 198 a Martina Dulajová 157.

Přidáno: 14.10.2010, 11:49 hod.

V pátek bodovala všechna naše družstva

5. kolo VČ soutěží družstev dospělých lze z našeho pohledu hodnotit velice kladně. Všem našim družstvům se podařilo v tomto kole bodovat.
Áčko se představilo na kuželně v Náchodě, kde se utkalo s domácím céčkem. V úvodu utkání vyhráli naši hráči oba své duely. Petr Zeman zlepšenou hrou po výměně drah nakonec dokázal svého soupeře udolat a Pavel Klička využil obrovského výpadku svého soupeře na druhé dráze a svůj duel dovedl také do vítězného konce. V prostřední části utkání Mirek Skala bojoval se soupeřem prakticky až do posledního hodu a svůj souboj těsně vyhrál. Na vedlejších drahách bojoval Tomáš Jarolím více než se soupeřem s bolestí zad a soupeř toho dokázal patřičně využít. Před závěrem bylo vše otevřené. Naše družstvo vedlo na body 6:2 a v celkovém součtu ztrácelo 1 kuželku. Po polovině poslední části už to vypadalo, že pojedeme z Náchoda s prázdnou. Petr Miláček i Karel Lang na své soupeře ztráceli. Petr ale po změně drah nepolevil ve snaze a když se jeho soupeři přestalo dařit, náležitě toho využil a dovedl svůj duel do vítězného konce. Karel Lang neměl tentokrát svůj den a svůj souboj jasně prohrál. Suma sumárum remíza 8:8 při naší ztrátě 62 kuželek.
Výkony našich hráčů: Zeman 451, Klička 428, Skala 451, Jarolím 415, Miláček 445, Lang 384.

Béčko přivítalo na domácí kuželně družstvo SKSC Svitavy B a do utkání vstoupilo velmi dobře. Dušan Kasa předvedl opět spolehlivý výkon a soupeře v pohodě přehrál. Lída Josefové sice svým výkonem za Dušanem poněkud zaostala, na soupeře to ale v pohodě stačilo a na světě bylo vedení 4:0 o 31 kuželek. V závěrečné části utkání vydřel Pepa Suchomel výhru o 6 kuželek a na vedlejších drahách po dobrém výkonu stejným rozdílem prohrál s dobře hrající soupeřekou Petr Skutil. V součtu se tedy zrodila naše výhra v poměru 10:2 o 31 kuželek.
Výkony našich hráčů: Kasa 414, Josefová 384, Suchomel 399, Skutil 418.

Céčko se představilo také doma, v utkání s pardubickým déčkem. Miloš Zelenka se nepředvedl v nejlepším světle a ještě před půlkou ho vystřídal Pepa Samek. V součtu tato dvojice nepředvedla žádný oslnivý výkon, ale Pepa alespoň dokázal souboj se soupeřkou dovést do vítězného konce. Na drahách 3-4 jasně dominoval Karel Macík a tak měli naši dotahováci připravenou skvělou výchozí pozici. Petr Hanuš sice po slabším výkonu na svoji soupeřku nestačil, ale Libor Elis neměl nejmenší potíž a tak si céčko připisuje do tabulky dva body za výhru v poměru 10:2 o propastných 163 kuželek.
Výkony našich hráčů: Zelenka+Samek 369, Macík 419, Hanuš 380, Elis 421.

Přidáno: 10.10.2010, 20:07 hod.

Program dalšího kola

Áčko bude o další body do tabulky bojovat v pátek na kuželně v Náchodě, kde se od 17:00 hod. střetne s domácím céčkem.
Béčko se v pátek od 17:00 hod. utká na domácí půdě s družsvem SKSC Svitavy B.
Céčko sehraje své utkání také v pátek na domácí dráze. Od 19:00 hod. mu bude soupeřem družstvo TJ Tesla Pardubice D.
Ke svému prvnímu letošnímu soutěžnímu utkání odjede v neděli také naše mládež. Na kuželně v Ústí nad Orlicí - Hylvátech se totiž koná první turnaj VČPM. Naše družstvo startuje od 10:30 hod. a představí se pravděpodobně ve složení: Jarda Tomášek, Petr Strouhal, Martina Dulajová a Aneta Viniarská.

Přidáno: 06.10.2010, 21:08 hod.

Béčko veze z Pardubic oba body

Béčko odjelo v sobotu do Pardubic, kde se v okresním derby utkalo s domácím déčkem.
V soutěžním utkání se letos poprvé předvedl Dušan Kasa. Hned na úvod z toho byl solidní výkon, výhra nad soupeřem a vedení pro naše družstvo o 64 kuželek. Ve druhé dvojici se ovšem příliš nedařilo Lídě Josefové a domácím se podařilo vyrovnat skóre a smáznout z našeho náskoku 39 kuželek. Když pak nepředvedl nic oslnivého ani Pepa Suchomel dostali se domácí do vedení 4:2, ovšem při našem stálém vedení na kuželky - tentokrát ale již jen o 9. To slibovalo dramatický závěr. Domácí hráčce se příliš nedařilo a toho spolehlivě hrající Petr Skutil dokázal využít a dovedl béčko k výhře v poměru 8:4 o 41 kuželek.
Výkony našich hráčů: Kasa 409, Josefová 341, Suchomel 364 a Skutil 405.

Přidáno: 03.10.2010, 14:19 hod.

Céčko jede z Hradce bez bodu

Céčko odjelo v pátek na kuželnu do Hradce Králové, kde se střetlo s domácím béčkem, dosavadním lídrem soutěže.
V úvodu utkání využil Karel Macík slabšího výkonu domácího hráče a celkem jasně jej přehrál. Na vedlejších drahách hrál solidně také Petr Hanuš, ale jeho soupeř hrál skvěle a tak Petr odešel poražen. 2:2 a +36 pro domácí. V závěru předvedl skvělou hru Libor Elis, jeho soupeř ovšem hrál podobně a v dramatickém závěru nakonec Libor na soupeře nestačil o pouhé 2 kuželky. Na drahách 3-4 i přes solidní výkon vcelku jasně prohrál Pepa Samek a tak céčko i přes poměrně kvalitní výkon odjíždí z Hradce s porážkou v poměru 10:2 o 87 kuželek.
Výkony našich hráčů: Macík 421, Hanuš 415, Elis 454 a Samek 410.

Přidáno: 03.10.2010, 14:11 hod.

Áčko přehrálo České Meziříčí

V pátek přivítalo naše áčko na domácí kuželně družstvo TJ České Meziříčí A. Vstup do utkání byl z naší strany nad očekávání dobrý. Petr Zeman zahrál skvělé plné, ale slabší dorážka jej připravila o výrazně lepší číslo. I tak ale bez nejmeších potíží přehrál mizerně hrajícího soupeře. Tomáš Jarolím sice nehrál podle svých představ, ale padalo mu to a tak si po kvalitním výsledku připsal také důležitou výhru. Vedení 4:0 o 99 kuželek bylo do začátku utkání více než dobrým vkladem. V prostřední části utkání se ovšem karta obrátila. Pavel Klička s Mirkem Skalou nepředvedli zrovna své nejlepší výkony a tak je soupeři nakonec dokázali udolat, i když v Mirkově případě to bylo o pouhé 4 kuželky. Před závěrem bylo tedy srovnáno na 4:4, ale naše družstvo mělo stále ještě k dobru 74 kuželek. Karel Lang tentokrát nepředvedl hru, na kterou jsme momentálně v jeho podání zvyklí a ze souboje s dobře hrajícím soupeřem odešel poražen. Na vedlejších drahách si ale po dobrém výkonu lehce poradil se svým soupeřem Petr Miláček a podepsal tak naši výhru v poměru 10:6 o rovných 100 kuželek.
Výkony našich hráčů: Zeman 439, Jarolím 451, Klička 420, Skala 425, Lang 418, Miláček 461.

Přidáno: 03.10.2010, 14:02 hod.

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-210 | 211-220 | 221-230 | 231-240 | 241-250 | 251-260 | 261-270 | 271-280 | 281-290 | 291-300 | 301-310 | 311-320 | 321-330 | 331-340 | 341-350 | 351-360 | 361-370 | 371-380 | 381-390 | 391-400 | 401-410 | 411-420 | 421-430 | 431-440 | 441-450 | 451-460 | 461-470 | 471-480 | 481-490 | 491-500 | 501-510 | 511-520 | 521-530 | 531-540 | 541-550 | 551-560 | 561-570 | 571-580 | 581-590 | 591-600 | 601-610 | 611-620 | 621-630 | 631-640 | 641-650 | 651-660 | 661-670 | 671-680 | 681-690 | 691-700 | 701-710 | 711-720 | 721-730 | 731-740 | 741-750 | 751-760 | 761-770 | 771-780 | 781-785 |