Aktuální informace z dění v oddíle

Nadstavba Poháru ČKA

V úterý čeká naše družstvo úvodní utkání nadstavbové části Poháru ČKA. Turnajový pavouk přisoudil našemu družstvu za soupeře úřadující Mistry ČR - družstvo SKK Primátor Náchod.
Přijďte povzbudit naše hráče v souboji s elitou české nejvyšší soutěže. Začátek utkání je stanoven na 17:00 hod..

Přidáno: 13.02.2011, 14:51 hod.

Tentokrát nebodovalo pouze béčko

Áčko přivítalo v pátek na domácí kuželně družstvo SKK Primátor Náchod C. Start utkání byl poněkud pozdržen, protože jeden z hostujících hráčů neměl u sebe registrační průkaz. Vše se nakonec vyřešilo tím, že hosté nasadili náhradníka.
Úvodní čtveřice ukázala, že se zřejmě bude jednat o velice vyrovnané utkání. Petr Zeman hrál od začátku až do konce se soupeřem vyrovnanou partii a nakonec se mohl radovat z těsné výhry o 6 kuželek. Tomáš Jarolím se utkáním opět protrápil a z vyrovnaného souboje odešel nakonec poražen. 2:2 a -6 kuželek. V prostřední části zaostal výrazně za svými letošními výkony Pavel Klička a dobře hrající soupeř jej v pohodě přehrál. Na drahách 3-4 nedal ale výborně hrající Mirek Skala svému soubeře sebemenší šanci na úspěch a dramatický závěr utkání byl na světě - stav 4:4 při vedení hostů o pouhé 4 kuželky. Závěr utkání ale vyzněl lépe pro naše družstvo. Karel Lang sváděl se svým soupeřem soboj o každou kuželku a po výborném výkonu se nakonec radoval z výhry o 5 kuželek. To Petr Miláček měl proti náchodskému náhradníkovi výrazně lehčí pozici a jeho slabšího výkonu využil k pohodlnému zisku bodů. To vše znamenalo v součtu výhru o 52 kuželek v poměru 12:4.
Výkony našich hráčů: Zeman 425, Jarolím 413, Klička 405, Skala 452, Lang 455, Miláček 448.

Béčko odjelo v pátek na dvoudráhu do Svitav, kde se utkalo s domácím béčkem.
Jarda Havlas se sice v úvodu utkání nepotkal s nejlepší formou, ale na slabě hrajícího soupeře to stačilo a naše družstvo se ujalo vedení. Karel Janovský hrál se svým soupeřem vyrovnanou partii. Zavěr ovšem zvládl o chloupek lépe domácí hráč a stav utkání byl srovnán na 2:2 při našem vedení o 8 kuželek. Třetí duel zřejmě rozhodl o osudu utkání. Lídě Josefové se vůbec nedařilo a tak po polovině přepustila své místo Josefu Suchomelovi. Ten zahrál sice o něco lépe, ale na soupeřku nestačilo a naše družstvo nabralo ztrátu 45 kuželek. Petr Skutil navíc v závěru na svého soupeře také těsně nestačil a tak se zrodila naše prohra v poměru 10:2 o 57 kuželek.
Výkony našich hráčů: Havlas 382, Janovský 399, Josefová+Suchomel 337, Skutil 400.

Céčko odjelo v sobotu do Pardubic, kde se v derby zápase utkalo s domácím déčkem. Tabulkové postavení velelo našim hráčům vyhrát, ale průběh utkání nebyl tak jednoznačný.
V úvodu utkání zahrál podprůměrně Libor Elis a domácí se ujali vedení. Poté předvedl mizerný výkon Karel Macík a s naším družstvem už to nevypadalo vůbec dobře. Jiskřičku naděje vykřesal Petr Hanuš - tedy vlastně Petrův soupeř, který zahrál mizerně a tak Petrovi na výhru stačil i podprůměrný výkon. Před závěrem byl stav 4:2 při vedení domácích o 46 kuželek. Nelehká situace pro Jirku Ryšavého. Soupeř mu jeho pozici ale svoji špatnou hrou výrazně usnadnil a tak i když Jirka nezahrál nijak zázračně dotáhl nakonec utkání do vítězného konce - 8:4 o 9 kuželek.
Výkony našich hráčů: Elis 371, Macík 340, Hanuš 363, Ryšavý 393.

Přidáno: 13.02.2011, 14:45 hod.

Program dalšího kola

Áčko přivítá v pátek na domácí kuželně od 17:00 hod. družstvo SKK Primátor Náchod C.
Béčko odjede v pátek na kuželnu do Svitav, kde poměří síly s domácím béčkem.
Céčko má své utkání na programu až v sobotu, kdy nastoupí v Pardubicích v okresním derby proti domácímu déčku.

Přidáno: 10.02.2011, 22:04 hod.

Amatérská kuželkářská liga Pardubického kraje

V neděli 6. února hostila přeloučská kuželna účastníky Amatérské kuželkářské ligy Pardubického kraje. Jedná se o soutěž čtyřčlenných družstev neregistrovaných hráčů jejímž vypisovatelem je Pardubický kuželkářský svaz. Hraje se discipína 60 hs a u nás se konal 4. turnaj tohoto úvodního soutěžního ročníku.
Během tohoto klání byla k vidění velká spousta kvalitních výkonů, které by se neztratily ani v soutěži registrovaných hráčů.
Soutěž družstev nakonec vyhrálo výkonem 1019 poražených kuželek družstvo Rychnova nad Kněžnou. Nejlepší výkon jednotlivce měl hodnotu 276 kuželek, předvedl jej Michal Šaršaň z Rychnova a jeho výkon je novým platným rekordem kuželny v této kategorii.
Kompletní výsledky tohoto turneje a spostu dalších informací o této od letoška nové soutěži naleznete na webu soutěže.

Přidáno: 08.02.2011, 10:55 hod.

V tomto kole neúspěšné pouze céčko

Áčko odjelo v pátek na kuželnu do Českého Meziříčí, kde se utkalo s posledním celkem tabulky - domácím áčkem.
V úvodu utkání sice podal Petr Miláček špatný výkon, ale i tak to na soupeře stačilo a naše družstvo se ujalo vedení. Ve druhé dvojici zahrál zejména v dorážce výborně Petr Zeman a dobře hrajícího soupeře dokázal poměrně v klidu přehrát. Ve třetím duelu si Tomáš Jarolím na první dráze vytvořil takový náskok, o který jej mohl připravit snad jen zázrak. Ten se nestal (i když Tomáš na druhé dráze výrazně polevil) a tak jsme v polovině utkání vedli 6:0 s náskokem 54 kuželek. Poté přišel dílčí úspěch domácích. Pavel Klička zahrál sice dobře, jeho soupeř ovšem zahrál na své poměry netradičně skvěle a poněkud snížil naše vedení. Potom ale Mirek Skala skvělou hrou udolal dobře hrajícího domácího hráče a pro Karla Langa už to bylo v závěru jednoduché. Karel předvedl pěkný výkon a mizerně hrající soupeř mu navíc jeho pozici nijak neztížil. A tak se zrodila naše první výhra v jarní části v poměru 14:2 o 84 kuželek.
Výkony našich hráčů: Miláček 396, Zeman 433, Jarolím 406, Klička 416, Skala 441, Lang 424.

Béčko se v pátek na domácí kuželně představilo proti celku TJ Tesla Pardubice D. Vzhledem k tabulkovému postavení bylo naše družstvo jednoznačným favoritem a papírové předpoklady se dařilo naplňovat hned od úvodních hodů.
Karel Janovský se sice nechal těsně před polovinou vystřídat Jardou Havlasem, ale mizerně hrajícího soupeře společně jednoznačně přehráli. Lida Josefová sice nepředvedla nic světoborného, ale na soupeře jí to také v pohodě stačilo, takže v polovině utkání stav 4:0 a +77. V závěru se navíc výborným výkonem blýskl Pepa Suchomel. No a když na vedlejších drahách stačil Petru Skutilovi průměrný výkon na jasnou výhru, zazpíval hostům na cestu kanár (12:0). Rozdíl v kuželkách se zastavil na čísle 174.
Výkony našich hráčů: Janovský+Havlas 396, Josefová 380, Suchomel 431, Skutil 400.

Céčko hostilo v pátek na domácí kuželně lídra soutěže - Hradec Králové B.
Libor Elis v úvodu sice nezahrál úplně špatně, ale na výborně hrajícího soupeře to bohužel nestačilo. Na vedlejších drahách zahrál podobně jako Libor také Karel Macík a ani jemu výkon na zisk bodů nestačil - i když v tomto případě byla situace daleko vyrovnanější. Lídr soutěže se tedy zcela podle předpokladů ujal vedení 4:0 o 45 kuželek. Více jak polovinu z tohoto náskoku se podařilo Petru Hanušovi v závěrečné části smazat. Na vedlejších drahách ovšem bohužel dobře hrající Jirka Ryšavý nestačil na skvěle hrajícího soupeře a bylo rozhodnuto - prohra v poměru 10:2 o 62 kuželek. Dlužno ale dodat, že naše družstvo podalo v tomto zápase jeden ze svých nejlepších výkonů a jasný lídr soutěže neměl pozici nijak jednoduchou.
Výkony našich hráčů: Elis 407, Macík 403, Hanuš 426, 427.

Přidáno: 08.02.2011, 10:39 hod.

Členská schůze

V pondělí 31. ledna se koná členská schůze oddílu. Začátek v 18:00 hod. na kuželně.
Program: zvýšení pronájmu, úprava cesťáků, příprava krajských mistrovství a dalších akcí přidělených od PKKS, členské příspěvky, brigády, dozory...

Přidáno: 30.01.2011, 17:24 hod.

Áčko znovu prohrálo, céčko dalo soupeři kanára

V pátek hostilo naše áčko na domácí dráze družstvo Sokol Dobruška A. Po dvou prohraných utkáních na venkovních drahách si naše družstvo v tomto zápase chtělo spravit chuť. Hned vstup do utkání ovšem ukázal, že to nebude tak jednoduché. Petr Zeman hrál výborně, ale soupeř se jej statečně držel a tak se bojovalo až do posledních hodů. V těch měl hostující hráč pevnější nervy a zvítězil o 5 kuželek. Na vedlejších drahách nedokázal Tomáš Jarolím navázat na svůj výkon z minulého kola a po průměrném výkonu jasně prohrál. Hosté se tedy ujali vedení 4:0 o 35 kuželek. V prostřední části utkání zahrál výborně Pavel Klička a také výborně hrajícího soupeře nakonec udolal. Mirek Skala zahrál také slušně a tak byl stav utkání srovnán na 4:4 při vedení hostů o 9 kuželek. Do závěru tedy vše otevřené. Karel Lang se ovšem zápasem protrápil a průměrně hrajícího soupeře nedokázal přehrát. No a když na vedlejších drahách i přes pěkný výkon nestačil Petr Miláček na nejlepšího hráče večera, bylo rozhodnuto. Prohra v poměru 12:4 o 42 kuželek.
Výkony našich hráčů: Zeman 448, Jarolím 406, Klička 460, Skala 434, Lang 400, Miláček 448.

Céčko odjelo v pátek do Vysokého Mýta, kde se utkalo s domácím céčkem. Podle tabulkového postavení se mělo jednat o vyrovnané utkání, ale opak byl pravdou. Všichni domácí hráči podali podprůměrné výkony a tak naši hráči postupně získávali náskok až do konečné výhry 12:0 o 101 kuželek. Všichni naši hráči snad až na Petra Hanuše předvedli jen průměrné výkony, ale na mizerně hrající domácí hráče to bohatě stačilo. Ne nadarmo se říká, že je potřeba hrát hlavně na soupeře.
Výkony našich hráčů: Elis 390, Hanuš 414, Samek 399, Macík 388.

Přidáno: 30.01.2011, 13:00 hod.

Béčko lídra soutěže nepotrápilo

Ve středu odjelo naše béčko do Hradce Králové, kde poměřilo své síly s vedoucím celkem soutěže, kterým je domácí béčko. Jednalo se sice o souboj celků z horních pater tabulky i přesto byl ale favorit jasný. Naše družstvo mohlo jen překvapit. To se mu ovšem bohužel nepodařilo.
Jarda Havlas se v první půlce se soupeřem držel, po změně drah ovšem předvedl slabé plné a o osudu tohoto duelu bylo rozhodnuto. Na vedlejších drahách se Lídě Josefové naopak první půlka vůbec navydařila. Na druhé sice výrazně přidala, ale stáhnout čtyřicet kuželek bylo nad její síly. V polovině utkání tak vedl favorit vcelku jasně 4:0 o 63 kuželek. Pro naše dotahováky nelehká, ale ne neřešitelná pozice. Petr Skutil se prezentoval skvělou hrou a po výborném výkonu dokázal stáhnout z náskoku domácích 31 kuželek. Pepa Suchomel si ale bohužel s královéhradeckou dráhou příliš "nepotykal" a po jeho slabém výkonu bylo o osudu utkání jasně rozhodnuto - prohra v poměru 10:2 o 123 kuželek.
Výkony našich hráčů: Havlas 396, Josefová 400, Skutil 444, Suchomel 365.

Přidáno: 26.01.2011, 21:07 hod.

Úprava cen za pronájem drah

Vzhledem k rostoucím nákladům jsme byli nuceni s platností od 1. února 2011 mírně navýšit cenu za pronájem drah pro veřejnost. Zvýšení není ovšem nijak razantní (u pronájmu za všechny 4 dráhy se jedná o 20Kč). Podrobný rozpis cen naleznete v menu pod záložkou PRO VEŘEJNOST.

Přidáno: 26.01.2011, 15:30 hod.

Program dalšího kola

Áčko přivítá v pátek na domácí kuželně od 17:00 hod. družstvo Sokol Dobruška A.
Béčko odjede ve středu do Hradce Králové, kde se pokusí od 17:00 hod. trochu potrápit lídra soutěže - domácí béčko.
Céčko odjede v pátek do Vysokého Mýta, kde se od 17:00 hod. střetne s domácím céčkem.

Přidáno: 24.01.2011, 23:42 hod.

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-210 | 211-220 | 221-230 | 231-240 | 241-250 | 251-260 | 261-270 | 271-280 | 281-290 | 291-300 | 301-310 | 311-320 | 321-330 | 331-340 | 341-350 | 351-360 | 361-370 | 371-380 | 381-390 | 391-400 | 401-410 | 411-420 | 421-430 | 431-440 | 441-450 | 451-460 | 461-470 | 471-480 | 481-490 | 491-500 | 501-510 | 511-520 | 521-530 | 531-540 | 541-550 | 551-560 | 561-570 | 571-580 | 581-590 | 591-600 | 601-610 | 611-620 | 621-630 | 631-640 | 641-650 | 651-660 | 661-670 | 671-680 | 681-690 | 691-700 | 701-710 | 711-720 | 721-730 | 731-740 | 741-750 | 751-760 | 761-770 | 771-771 |