Aktuální informace z dění v oddíle

O tomto víkendu všechna naše družstva úspěšná, céčko dokonce dvojnásob

Áčko odjelov pátek na částečně zrekonstruovanou dvoudráhu do Solnice, kde se utkalo s přímo sestupem ohroženým domácím áčkem.
Úvod utkání vyšel našim hráčům na výbornou. Do prvního souboje naskočil Karel Lang, který sehrál se soupeřem vyrovnané plné, aby pak o své výhře rozhodl lepší dorážkou. Tomáš Jarolím předvedl výbornou hru do plných (nakonec nejlepší v celém utkání). Dorážka sice už tak slavná nebyla, ale na slabě hrajícího soupeře to v pohodě stačilo a naše družstvo se ujalo nečekaně hladce vedení 4:0 o 58 kuželek. Ve třetím duelu zahrál dobře také Dušan Kasa, který ovšem na výborně hrajícího domácího hráče nakonec nestačil a náskok našeho družstva se ztenčil na 32. Čtvrtý duel utkání ještě více zamotal. Petr Zeman po mizerné úvodní dráze daroval soupeřce solidní náskok, který pak již zlepšenou hrou nedokázal smazat a prohrál těsně o 3 kuželky. Bylo tak srovnáno na 4:4 při našem vedení o 29 klacků. Pátý duel naše družstvo opět posunul blíže k bodovému zisku. Míra Skala předvedl výbornou hru (zejména dorážka 167 stojí za pozornost) a slušně hrajícího domácího hráče jasně přehrál a Pavlu Kličkovi připravil do závěru náskok bezmála 70 kuželek. Pavlovi se sice příliš nedařilo a po lehce podprůměrném výkonu přenechal výhru svému soupeři. V součtu ale bere dva body naše družstvo za výhru v poměru 10:6 o 48 kuželek.
Výkony našich hráčů: Lang 420, Jarolím 418, Kasa 423, Zeman 393, Skala 450, Klička 390 (družstvo 2494).

Béčko se představilo v pátek na domácí kuželně v přímém souboji o druhou příčku v soutěži s celkem SKK Třebechovice B.
V úvodu Pepa Suchomel díky povedené dorážce nedal svému soupeři šanci a jasně zvítězil. Vedle hrající Lída Skutilová zahrála v současnosti řekněmu svůj standart a na mizerně hrajícího soupeře jí to v pohodě stačilo. Po polovině utkání tedy vedení 4:0 o 91 kuželek. Pro dotahováky Petra Skutila a Jardu Havlase vcelku příjemná pozice. Petr odehrál se soupeřem vyrovnanou první půlku, aby mu pak v plných zasadil úder, z kterého se již soupeř nedokázal oklepat a Petr tak pohodlně zvítězil. Jarda se v poslední době herně dost trápí a bohužel nejinak tomu bylo i tentokrát. Zejména mirezná Jardova dorážka tak přisoudila výhru jen průměrně hrající Jardově soupeřce. To už ale znamenalo jen kosmetickou úpravu výsledku. Naše družstvo v tomto utkání vítězí jasně o 98 kuželek v poměru 10:2.
Výkony našich hráčů: Suchomel 427, Skutilová 388, Skutil 422, Havlas 386 (družstvo 1623).

Céčko čekal vcelku náročný program, když v pátek odjíždělo do Týniště nad Orlicí, kde se utkalo s domácím béčkem a v sobotu na domácí dráze přivítalo v dohrávce 19. kola celek Sokol Rybník C.
Utkání v Týništi zahájil řekněme podprůměrným výkonem Libor Elis, ale na slabě hrající soupeřku mu tento výkon stačil a zajistil našim barvám vedení. Ve druhém duelu nestačil průměrně hrající Radim Pyták na výborně hrajícího soupeře a domácí celek šel do mírného vedení. To se ještě lehce navýšilo po dalším souboji, ve kterém nakonec po boji těsně nastačil na svého soupeře také Jirka Ryšavý. Petr Hanuš tak do závěru nastupoval se ztrátou 15 kuželek a při vedení domácích 4:2. Petr se ale s toutou nelehkou úlohou popasoval výborně, po pěkném výkonu soupeře přehrál a celkový součet v poražených kuželkách překlopil na naši stranu, takže dva bodíky putují do Přelouče za výhru v poměru 8:4 o 6 kuželek.
Výkony našich hráčů: Elis 378, Pyták 390, Ryšavý 385, Hanuš 417 (družstvo 1570).

Sobotní dohrávku proti Rybníku zahájil Radim Pyták s Liborem Elisem. Radim po slabší první půlce trochu přidal a nakonec dokráčel ke slušnému číslu a hlavně jasné výhře. Libor na vedlejších drahách nenechal nikoho ani chvilku na pochybách kdo si odnese z tohoto duelu body a i přes "vypuštěný" závěr svého soupeře doslova deklasoval. Po polovině zápasu vedení 4:0 o 132 kuželek. Utkání dotáhnout do vítězného konce dostal za úkol Petr Hanuš a Jirka Ryšavý. Petr nenavázal na své výborné výkony z minulých kol a po slabším výkonu přepustil body soupeři. Jirka vzhledem k vývoji utkání ještě v průběhu prvních plných přepustil své místo Vendovi Škutovi, který předvedl až na první dorážku solidní výkona a duel dovedl v pohodě do vítězného konce. V součtu tak naše družstvo vítězí rozdílem 159 kuželek v poměru 10:2.
Výkony našich hráčů: Pyták 407, Elis 436, Hanuš 399, Ryšavý+Škuta 406 (družstvo 1648).

Přidáno: 06.04.2014, 10:41 hod.

Sadská definitivně ztratila naději na postup do 1. ligy

Po minulé smolné domácí prohře s celkem Duchcova, o které rozhodla až neuvěřitelná poslední dráha hostujícího Zdenka Ransdorfa (191), odjížděli hráči Sadské v sobotu do Tábora, kde se měli pokusit stále ještě živit naději na postup do 1. KLM.
Domácí celek v tomto utkání zahrál jeden ze svých lepších výkonů a na to řekněme průměrný výkon hráčů Sadské nestačil. V tomto utkání lze vyzvednout výkony Aleše Košnara a zejména pak Vaška Schejbala. Ostatní hráči předvedli řekněme průměrné až podprůměrné výkony z čehož rezultovala prohra v poměru 5:3 o 88 kuželek a také definitivní ztráta alespoň teoretické naděje na postup do nejvyšší soutěže.
Výkony hráčů Sadské v utkání v Táboře: Košnar 589, Pešek 548, Bek 530, Svoboda 554, V. Schejbal 617, M. Schejbal 538 (družstvo 3376).

Přidáno: 01.04.2014, 08:33 hod.

Domácí derby (alias zápas jara) pro céčko

V pátek se na přeloučské kuželně proti sobě postavilo naše C a B družstvo. Výhodu domácího prostředí mělo tentokrát céčko, ale poprvé v sezóně jsem viděl situaci, že hosté chodí rozmotávat kuželky :-) . Já osobně bych byl pro kontumaci tohoto utkání, protože domácí celek si nezajistil odlišnou sadu dresů, takže neznalý divák musel být zmaten, když na place viděl čtyři hráče v naprosto stejných dresech.
V úvodu nastoupila za "domácí" dvojice Libor Elis a Radim Pyták a proti nim manželský pár Skutilových. Libor Petrovi sekundoval jen v první půlce, po změně drah si Petr vytvořil mírný náskok, který udržel až do konce (390:406). Radim hrál s Lídou vcelku vyrovnaně a o osudu tohoto duelu rozhodla hra do plných (391:378). Za na body smírného a na kuželky prakticky vyrovnaného stavu, nastoupil Petr Hanuš s Jirkou Ryšavým proti dvojici Pepa Suchomel a Jarda Havlas. Petr nedal Pepovi žádnou šanci a výborným výkonem jej jasně přehrál (442:414). Jirka s Jardou hrál pravděpodobně spíše hru "kdo míň". V tomhle ohledu byl tedy nakonec lepší Jarda, takže body v podstatě vnutil Jirkovi (377:362). V součtu tedy v tomto pro oba celky zřejmě nejdůležitějším utkání sezóny vítězí céčko v poměru 10:2 (1600:1560).

Přidáno: 31.03.2014, 09:48 hod.

Áčko jede z Hořic s debaklem

V pátek zajíždělo naše áčko k dalšímu diviznímu utkání do Hořic, kde se utkalo s domácím béčkem.
Na úvod nasadilo naše družstvo dvojici "marodů". Tomáš Jarolím, který bojoval s virózou a Petr Miláček, který již tři kola bojuje více než se soupeři se svými zády. Tomáš hrál s domácím hráčem vcelku vyrovnaně, ale závěr druhé dráhy vyšel lepe domácímu hráči a Tomáš tak vyšel bodově naprázdno. Petr nezačal vůbec dobře a skvěle hrající soupeř si vytvořil luxusní náskok. Po změně drah sice přišlo z Petrovi strany výrazné zlepšení, ale na body to stačit nemohlo a domácí družstvo se tak ujalo pohodlně vedení o 63 kuželek. V prostřední části se Petr Zeman v utkání dost trápil a skvěle hrající soupeře každým hodem navyšoval svůj náskok a nakonec jasně zvítězil. Na vedlejších drahách se pozvolna rozjížděl Pavel Klička. První dráhu zahrál ještě řekněme průměrně a se soupeřem velmi vyrovnaně. Po změně drah ale přišel Pavlův koncert. Plné 174 a k tomu 104 dorážky znamenalo vynikající dráhu 277 a nakonec těsně neúspěšný atak pětistovky. Po skvělém výkonu tak přinesl do naší šatny první, ale bohužel také poslední dva bodíky. Mirek Skala hrál v závěrečné rundě se svým soupeřem vyrovnaně. V rozhodujících momentech si ale soupeř pomohl hodovkou, na kterou Míra odpověděl prohozem a body tak bral opět domácí hráč. Karel Lang nenastupoval k utkání také zdravotně úplně fit a na jeho hře to bylo znát. Utkáním se herně doslova protrápil a svůj souboj jasně prohrál. Naše družstvo tak odjíždí z Hořic s porážkou v poměru 14:2 o 161 kuželek.
Výkony našich hráčů: Jarolím 426, Miláček 441, Zeman 424, Klička 495, Skala 446, Lang 403 (družstvo 2635).

Přidáno: 31.03.2014, 09:36 hod.

Bilance tohoto kola - 5 bodů ze tří zápasů

Áčko už pěk kol za sebou nepoznalo pocit z výhry a v pátek navíc přijel do Přelouče lídr tabulky - TJ Tesla Pardubice A. Vyhlídky na nějaký ten bodový zisk tedy opět jen mlhavé. Mlha se ale trochu rozestoupila hned po první čtveřici. Pavel Klička předvedl solidní výkon a trápícího se soupeře přehrál vysokým rozdílem. Na vedlejších drahách nastoupil na úvod netradičně Petr Miláček, který stále ještě nebyl fit a na jeho hře to bylo zejména v závěru velmi znát. I tak ale nakonec nad soupeřem vydřel výhru a po prvních čteřici naše družstvo vedlo překvapivě vysoko o 103 kuželek. V prostřední části předvedl Petr Zeman povedený výkon, který ale na skvěle hrajícího soupeře bohužel nestačil. Míra Skala hrál se soupeřem vyrovnanou partii, ve které ale přece jen tahal za delší konec a po výborném výkonu zaslouženě zvítězil. Před závěrem tedy naše vedení 6:2 stále ještě o bezmála 100 kuželek. Karel Lang s Tomášem Jarolímem si mohli oba dovolit prohrát a jen si pohlídat celkový součet. Po půlce už to vypadalo dobře, protože hosté z náskoku ukrojili jen málo. Ve druhé půlce se sice náskok našich hráčů začal pomalu ztenčovat, ale na konci tam ještě zbylo 38 kuželek, takže naše družstvo si po dlouhé době připsalo do tabulky dva body za nečekanou výhru v poměru 10:6 o těch již zmiňovaných 38 kuželek. Dlužno ale dodat, že kdyby hosté přijeli s hráčem navíc a mohli tak vystřídat, zřejmě by utkání dopadlo jinak. No, na kdyby se ale nehraje a díky těmto dvěma bodům je naše družstvo s pravděpodobností, která hraničí s jistotou zachráněno.
Výkony našich hráčů: Klička 430, Miláček 417, Zeman 442, Skala 461, Lang 436, Jarolím 435 (družstvo 2621).

Béčko odjelo v pátek do Týniště nad Orlicí, kde se utkalo s domácím béčkem. Hned od úvodu se hrálo velmi vyrovnaně. Petr Skutil nedokázal výrazněji využít slabého výkonu soupeře a jen těsně jej přehrál. Jarda Havlas po průměrném výkonu nakonec dokázal vydřít těsnou výhru. Pepa Suchomel ve třetím duelu také zaostal za očekáváním, ale nakonec také těsně zvítězil, takže před závěrečnou dvojicí vedlo naše družstvo 6:0 o pouhých 19 kuželek, což dávalo domácím ještě naději alespoň na remízu. Honza Jakube byl sice nakonec nejlepším hráčem našeho celku, ale ani on nějak nevybočil z průměru. Toho dokonale využil výborně hrající domácí hráč a utkání tak nakonec skončilo remízou 6:6, když domácí celek nakonec nahrál v součtu o 24 kuželek více.
Výkony našich hráčů: Skutil 367, Havlas 393, Suchomel 379, Jakube 394 (družstvo 1533).

Céčko odjelo v pátek na dvoudráhu do Pardubic, kde se utkalo s domácím déčkem. Na úvod nedokázal Libor Elis využít slabšího výkonu soupeře a v dramatické koncovce s ním nakonec remizoval. Radim Pyták zahrál solidně a slabě hrajícího domácího hráče relativně v pohodě přehrál. V podobném duchu se nesl i následující duel, ve kterém bral výhru Jirka Ryšavý a před závěrem tak naše družstvo vedlo 5:1 o 62 kuželek. Utkání zakončil výborným výkonem Petr Hanuš, který tak pečetil výhru našeho družstva v poměru 11:1 o 107 kuželek.
Výkony našich hráčů: Elis 380, Pyták 405, Ryšavý 407, Hanuš 436 (družstvo 1628).

Přidáno: 24.03.2014, 07:20 hod.

Sadská "povinné" body uhrála

V sobotu se hrálo na přeloučské kuželně další utkání 2. KLM, ve kterém domácí Sadská přivítala sestupem ohrožený Vltavan Loučovice.
Do úvodu naskočil Tonda Svoboda společně s Alešem Košnarem. Tonda "vyfasoval" nakonec nejlepšího hráče hostí a i přes vcelku povedený výkon jasně prohrál. Aleš neměl se slabě hrajícím soupeřem nějakou větší práci a poklidném tempu povedeným výkonem jasně vítězí. Po první rundě 1:1 a 25 kuželek do Sadské.
Druhá dvojice - Vašek Pešek a Martin Schejbal. Vašek předvedl povedený výkon a slabě hrajícímu soupeři nakonec nepustil ani set. Mates se utkáním protrápil, ale podobně na tom byl i jeho soupeř a tak při smírném stavu 2:2 bral bod za celkový vyšší nához Martin. Před poslední čtveřicí tedy vedení Sadské o 85 kuželek v poměru 3:1.
Vašek Schejbal předvedl výbornou hru a nakonec skončil těsně pod hranicí šestistovky. Na to soupeř neměl protizbraň. Tomáš Bek zaostal daleko za svým výkonem z minulého pohárového utkání, slabě hrajícího soupeře ale stejně přehrál bez ztráty setu.
Jak jsem psal výše, Sadská si tedy připsala dva "povinné" body za výhru v poměru 7:1 o 166 kuželek.
Výkony hráčů Sadské: Svoboda 554, Košnar 578, Pešek 573, M. Schejbal 525, V. Schejbal 598, Bek 536 (družstvo 3364).

Přidáno: 15.03.2014, 19:34 hod.

Áčko nechalo oba body v Rychnově, béčko doma přehrálo Pardubice D

V pátek odjelo naše áčko na čtyřdráhu do Rychnova nad Kněžnou, kde se utkalo s domácím béčkem, které je přímo ohroženo sestupem.
Naše družstvo vlétlo do utkání výborně. Petr Zeman hrál se svým soupeřem od začátku až do konce vyrovnanou partii a rozhodovala až poslední dorážka, kterou Petr zvládl lépe a připsal si těsnou výhru. Na vedlejších drahách prohrál Pavel Klička sice první půlku. Po změně drah ale zabral a po výborném výkonu pohodlně zvítězil. Po první rudně tedy naše družstvo vcelku nečekaně vedlo 4:0 o 29 kuželek.
Také prostřední pasáž utkání vyzněla pro naše družstvo dobře. S Mírou Skalou to nevypadalo příliš dobře. Jeho soupeř hrál skvěle a v poločase jasně vedl. Po změně drah se ale karta obrátila a Míra na soupeře zle dotíral, rozdíl ale nakonec nedokázal smazat celý a prohrál o 5 kuželek. Na vedlejších drahách dostal Tomáš Jarolím hned po dvanácti hodech nového soupeře, když domácí museli sáhnout ke střídání ze zdravotních důvodů. Tomášovi to ale nikterak nevadilo a soustředěnou hrou nakonec po povedeném výkonu vítězí rozdílem bezmála 50 kuželek. Před poslední rundou tedy příznivý stav 6:2 a k dobru 73 kuželek.
Karel Lang nezačal vůbec dobře a hned na první dráze ztratil na soupeře skoro 50 kuželek. Druhá dráha již vyšla Karlovi o poznání lépe, soupeř ale pokračoval ve výborné hře a nejlepším výkonem večera Karla jasně přehrál. Na drahách 3-4 bojoval od začátku Petr Miláček nejen se soupeřem ale také s bolavými zády. I tak ale předvedl povedenou první půlku a se soupeřem jen těsně prohrál. Po změně drah zkusil ještě pár hodů, ale pak přepustil své místo Dušanovi Kasovi. Ten bohužel náhlý nástup do vyrovnané koncovky nezvládl a soupeři tím jeho roli značně ulehčil. Na body tedy skončilo utkání smírně 6:6 a o osudu utkání rozhodoval celkový součet poražených kuželek, který se nakonec bohužel překlopil na stranu domácích a naše družstvo tak odjíždí z Rychnova s nepořízenou - prohra 10:6 o 22 kuželek.
Výkony našich hráčů: Zeman 454, Klička 458, Skala 450, Jarolím 450, Lang 425, Miláček+Kasa 408 (družstvo 2645).

Béčko přivítalo v pátek na domácí dráze družstvo TJ Tesla Pardubice D.
Do úvodu naskočil Pepa Suchomel společně s Lídou Skutilovou. Pepa zahrál výborně, zejména pak ve druhé polovině a svého soupeře jasně přehrál. Lídě se tentokrát nedařilo tolik jako v minulém domácím zápase a vyrovnaný duel nakonec těsně prohrála. Před závěrečnou čtveřicí tedy smírný stav 2:2 při našem vedení o 33 kuželek.
Petr Skutil si od samého začátku budoval náskok nad slabě hrajícím soupeřem a pomalu ale jistě kráčel za výhrou. Hosté se ještě v polovině duelu pokusili střídáním Petrovi jeho cestu znesnadnit, ale to se jim nepodařilo. Jarda Havlas v poslední době marně hledá formu, což potvrdil i v tomto utkání, když kamenem úrazu byla opět hra v dorážce. V tomto utkání mu ale nakonec i podprůměrný výkon na slabě hrající soupeřku stačil.
Naše družstvo si tak připsalo do tabulky další dva body za výhru v poměru 10:2 o 147 kuželek.
Výkony našich hráčů: Suchomel 438, Skutilová 373, Skutil 449, Havlas 390 (družstvo 1650).

Céčko mělo v tomto kole volno.

Přidáno: 15.03.2014, 19:17 hod.

Kdo, kdy a kde v tomto týdnu

Pátek 14.3., 17:00 hod. - Start Rychnov B - Přelouč A

Pátek 14.3., 17:00 hod. - Přelouč B - Pardubice D

Přelouč C - volno

Sobota 15.3., 10:00 hod. - KK SDS Sadská - Vltavan Loučovice

Přidáno: 13.03.2014, 20:56 hod.

Sadská v odvetě Poháru ČKA potvrdila postup

V sobotu sehráli hráči Sadské na přeloučské kuželně odvetné utkání prvního kola Poháru ČKA proti družstvu TJ Blatná.
Z prvního utkání na půdě soupeře si Sadská přivezla jasnou výhru 5:1 a odveta již tedy měla být spíše jen formalitou. Hosté to ale rozhodně nezabalili a do odvety doslova vlétli a domácí celek trochu zaskočili. Tonda Svoboda předvedl poměrně povedený výkon a na dráhy hrál se soupeřem smírně. Rozdíl v poražených kuželkách ale na konci hovořil přece jen pro hostujícího hráče. Vašek Pešek střídal výborné okamžiky s těmi temnými, zatímco jeho soupeř hrál poměrně konstantně a po povedeném výkonu Vaška jasně přehrál. Po první rundě se tedy hosté ujali vedení 2:0 o 62 kuželek.
Pro Vaška Schejbala s Tomášem Bekem sice nepříjemná, ale ne neřešitelná situace. Vašek sice nezačal nejlépe, ale i s dráhou 124 se dá někdy vyhrát. Na dalších drahách už to byl koncert i když Vašek byl tradičně nespokojen - mnohdy i proto, že ta devítka mohla spadnout rychleji :-) . Každopádně po výborném výkonu zvítězil jasně 4:0 o více jak 100 kuželek. Na vedlejších drahách hrál od prvních hodů výborně Tomáš Bek a zpočátku slušně hrajícímu soupeři hru trochu znechutil. Po povedených čtyřech drahách svítila na totalizátoru u Tomášova celkového výkonu na začátku zaslouženě šestka a hostující celek tak odjel z Přelouče s nepořízenou. Sadská v odvetě zvítězila v poměru 4:2 (11:5) o 113 kuželek a postoupila tak do dalšího kola, kde se utká s prvoligovou Třebíčí.
Výkony hráčů Sadské: Svoboda 563, Pešek 535, V. Schejbal 590, Bek 612 (družstvo 2300).

Přidáno: 11.03.2014, 09:06 hod.

Áčko opět doma prohrálo, céčko veze body z Jičína

V pátek se na domácí půdě představilo naše áčko, které přivítalo svého souseda v tabulce - TJ Červený Kostelec B. Obě družstva do této doby nasbírala 20 bodů a tak to byl přímý souboj o pozici v tabulce. Naše družstvo bohužel opět potvrdilo mizernou jarní formu a slušně hrajícím hostům situaci výrazně ulehčilo.
Na úvod sice Pavel Klička utrpěl vítězství, když jeho soupeřce hrubě nevyšla druhá půlka duelu. Na vedlejších drahách ale nedokázal ve vyrovnaném souboji bodovat Míra Skala, když hlavní příčinou neúspěchu byla slabá dorážka (jen 116). Druhá čtveřice tedy naskakovala za smírného stavu 2:2 při zanedbatelném vedení našeho celku o 6 klacíků. Petr Zeman už při hře do plných lítal z jedné ulice do druhé, bohužel mnohdy až do malé a to nevěstilo nic dobrého pro dorážku, což se záhy potvrdilo a po čtyřiceti hodech jej vystřídal Dušan Kasa. Ten dráhu dohrál výborně a zdálo se, že to byl z naší strany dobrý tah, i když soupeř hrál skvěle a o případné výhře v tomto duelu přemýšlel v našem družstvu jen málokdo. Dušan se ale po změně drah vydal Petrovou cestou a výborně hrající soupeř tak v tomto duelu nahrál více jak 70 dřev. Na vedlejších drahách dokázal sice Tomáš Jarolím svůj duel dotáhnout do vítězného konce, ale před závěrem se přece jen lépe dýchalo hostům, kteří při stavu 4:4 měli k dobru bezmála 60 kuželek. Karel Lang začal dobře, jeho soupeř ale také a poločas byl prakticky vyrovnaný. Po změně drah ale Karel ze souboje doslova odešel, zatímco soupeř pokračoval v povedené hře a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. Na vedlejších drahách sice Petr Miláček předvedl výkon, který asi jako jediný v našem družstvu snese přísnější měřítko a svého soupeře přehrál. To znamenalo ale pouhou korekci výsledku.
Naše družstvo si tak připsalo další domácí porážku, tentokrát v poměru 10:6 o 94 kuželek.
Výkony našich hráčů: Klička 422, Skala 416, Zeman+Kasa 387, Jarolím 427, Lang 412, Miláček 457 (družstvo 2521).

Béčko mělo v tomto kole díky lichému počtu účastníků soutěže volno.

Céčko odjelo již ve čtvrtek na sypačku do Jičína, kde se utkalo s domácím déčkem.
Úvod vyšel našemu družstvu zejména bodově na výbornou. Radim Pyták předvedl skvělou první půlku a to byl základ jeho úspěchu. Druhou půlku zahrál sice dost mizerně, ale v součtu mu to nakonec na soupeře stačilo. Libor Elis zahrál oba poločasy vyrovnaně a soupeře nakonec také udolal. V polovině utkání tedy naše vedení 4:0, ale jen o 22 klacků. Petr Hanuš se prezentoval výbornou hrou a slabě hrajícího soupeře jasně přehrál. Herně podobně si vedl na vedlejších drahách Jirka Ryšavý, který ovšem bojoval se silnějším protivníkem a ze souboje odešel nakonec poražen. To už ale nezměnilo nic na tom, že body se povezou do Přelouče, za výhru v poměru 10:2 o 78 kuželek.
Výkony našich hráčů: Pyták 406, Elis 404, Hanuš 447, Ryšavý 446 (družstvo 1703).

Přidáno: 09.03.2014, 20:18 hod.

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-210 | 211-220 | 221-230 | 231-240 | 241-250 | 251-260 | 261-270 | 271-280 | 281-290 | 291-300 | 301-310 | 311-320 | 321-330 | 331-340 | 341-350 | 351-360 | 361-370 | 371-380 | 381-390 | 391-400 | 401-410 | 411-420 | 421-430 | 431-440 | 441-450 | 451-460 | 461-470 | 471-480 | 481-490 | 491-500 | 501-510 | 511-520 | 521-530 | 531-540 | 541-550 | 551-560 | 561-570 | 571-580 | 581-590 | 591-600 | 601-610 | 611-620 | 621-630 | 631-640 | 641-650 | 651-660 | 661-670 | 671-680 | 681-690 | 691-700 | 701-710 | 711-720 | 721-730 | 731-740 | 741-750 | 751-760 | 761-770 | 771-780 | 781-787 |