Aktuální informace z dění v oddíle

Kdo, kdy a kde v tomto týdnu

Čtvrtek 3.10., 17:00 hod. - Josefov B - Přelouč B

Pátek 4.10., 17:00 hod. - Přelouč A - Loko Trutnov B

Pátek 4.10., 17:00 hod. - Smiřice C - Přelouč C

Přidáno: 03.10.2013, 21:26 hod.

Sadská veze z pohraničí dva body

V sobotu zajížděli hráči KK SDS Sadská k utkání 3. kola 2.KLM až do dalekých Českých Velenic. Cesta to byla sice daleká, ale po předvedeném výkonu se směrem domů zcela jistě cestovalo dobře.
Utkání zahájil Aleš Košnar spolu s Vaškem Peškem. Aleš zahrál výborně a svojí první letošní šestistovkou připsal na konto svého družstva první bodík a nahrál 63 klacků. Vaškovi se už tolik nedařilo. Se soupeřem prohrál jasně 4:0 na dráhy ale ještě vcelku o přijatelných 34 kuželek. V součtu tedy po první rundě plichta 1:1 při vedení Sadské o 29 bílých figurek.

Prostřední pasáž a v ní Tonda Svoboda a Martin Schejbal. Ani jednomu z jmenovaných se nijak extra nedařilo, ale na špatně hrající soupeře to tentokrát v obou případech stačilo a Sadská se ujala vedení 3:1 o 82 kuželek.

Vcelku příjemný stav pro dotahováky Tomáše Beka a Vaška Schejbala. Tomáš předvedl docela povedený výkon, se soupeřem hrál vyrovnanou partii a nakonec se mohl radovat z těsné výhry o 5 klacků. Vašek slabě hrajícího soupeře vůbec nešetřil a nejlepším výkonem v utkání pečetil výhru Sadské v poměru 7:1 (14:10) o propastných 170 kuželek.

Výkony hráčů Sadské: Košnar 602, Pešek 531, Svoboda 544, M. Schejbal 538, Bek 575, V. Schejbal 606 (družstvo 3396).

Sadská se tedy po nezdaru v prvním kole pomalu posouvá v tabulce na příčky, na kterých jsme zvyklí ji vídat. Škoda jen, že podle jednoho jičínského Nostradama se v této soutěži vlastně bojuje již jen o 3. příčku, protože ve zpravodaji po druhém kole se objevilo proroctví, že o postup si to rozdá Jihlava s Vrchlabím. No, nezbývá než doufat, že se tato předpověď nenaplní :-)

Přidáno: 30.09.2013, 20:50 hod.

Ve třetím kole nebodovalo pouze béčko

Áčko odjelo v pátek na čtyřdráhu do Hořic, kde se utkalo s domácím céčkem.
Do úvodních bojů za naše družstvo nastoupil Míra Skala s Karlem Langem. Míra měl pomalejší rozjezd, ke slabším plným přidal pěknou dorážku a dráhy měnil s mírným náskokem, který výbornou druhou drahou ještě znásobil a jasně zvítězil. Karel hrál podle podobného scénáře, jen ten rozjezd byl v jeho podání ještě o poznání slabší, nakonec ale po výborné druhé dráze dokráčel také k vítězství, takže po první rundě se ujalo naše družstvo vedení 4:0 o 65 klacků.
Do prostřední pasáže nastoupil Tomáš Jarolím s Dušanem Kasou. Tomášovi se dařilo na co šáhl a soupeř měl naději snad jen po prvních plných. Dál už se hrálo jen "na jednu branku" a Tomáš po výborném výkonu jasně vítězí. Dušan se utkáním doslova a do písmene protrápil a určitě mu příliš nepřidalo ani velmi nesportovní fandění z řad domácích fanoušků. Dušan nakonec po slabém výkonu ztratil na soupeře bezmála 90 kuželek, takže před závěrem vedlo naše družstvo 6:2 o 36 kuželek.
Závěr obstarala dvojice Petrů - Zeman a Miláček. Ten prvně jmenovaný hrál podobně jako v minulém domácím utkání - skvělé plné + slabá dorážka a průměrný poločas s lehkou ztrátou na soupeře. Druhá půlka výborná a pohodlná výhra. Na drahách 3-4 se Petrovi jak se letos stalo již tradicí opět nedařila hra do plných, vše doháněl až dorážkou a nakonec prohrál těsně o 1 kuželku. V součtu si ale naše družstvo veze z Hořice cenné dva body za výhru v poměru 12:4 o 60 kuželek.
Výkony našich hráčů: Skala 445, Lang 438, Jarolím 470, Kasa 375, Zeman 443, Miláček 437 (družstvo 2608).

Béčko přivítalo v pátek na domácí kuželně celek KK Zálabák Smiřice C.
V úvodní pasáži se v našem dresu představilo duo Petr a Lída Skutilovi. Petr si po solidním výkonu na úvodní dráze vybudoval lehký náskok, který ale po změně drah stejně lehce prohospodařil a prohrál o 6 kuželek. Lídě se vůbec nedařilo, ale soupeř na tom byl stejně a poločas skončil plichtou. Hosté sáhli ke střídání, ale Lída nakonec dovedla duel do vítězného konce - to znamená stav 2:2 a naše vedení o 6 kuželek.
Dotahováci Pepa Suchomel s Jardou Havlasem neměli tedy pozici z nejjednodušších. Pepa předvedl jen podprůměrný výkon, ale na soupeře mu to nakonec stačilo. Jarda zahrál prakticky stejně, ale v jeho případě byl soupeř jasně lepší a v součtu to nakonec znamená prohru našeho družstva v poměru 8:4 o 16 kuželek.
Výkony našich hráčů: Skutil 419, Skutilová 348, Suchomel 381, Havlas 382 (družstvo 1530).

Céčko bezprostředně po utkání béčka vyzvalo na souboj družstvo TJ Tesla Pardubice C.
Do okresního derby naskočila v našem dresu na úvod dvojice Libor Elis a Pepa Samek. Libor si do samého začátku budoval na soupeřkou náskok a nakonec po solidním výkonu v pohodě zvítězil. Pepa se utkáním protrápil a po mizerném výkonu zejména v dorážce (20 újezdů je myslím dost) přenechal oba body dobře hrajícímu soupeři. Po půlce stav 2:2 při vedení hostí o 30 kuželek.
Nelehká to pozice pro dotahováky Petra Hanuše a Radima Pytáka. Petr ovšem na soupeře vyrukoval s výbornou hrou a po skvělém výkonu zejména na druhé dráze (240) nahrál 80 kuželek. Radim si zase výborně rozehranou partii na druhé dráze výrazně pokazil, na mizerně hrajícího soupeře ale v pohodě stačil a společně s Petrem tak dovedl naše družstvo k jasné výhře v poměru 10:2 o 112 kuželek.
Výkony našich hráčů: Elis 415, Samek 345, Hanuš 450, Pyták 403 (družstvo 1613).

Přidáno: 28.09.2013, 00:44 hod.

Béčko veze body z Pardubic, céčko debakl ze Smiřic

Béčko sehrálo v sobotu okresní derby na dvoudráze v Pardubicích, kde se utkalo s domácím céčkem.
V úvodu se blýskl výborným výkonem Jarda Havlas a zajistil našemu družstvu solidní náskok. Ten se výrazně ztenčil hned v následujícím duelu, ve kterém Lída Skutilová po průměrném výkonu nestačila na solidně hrajícího soupeře. Zápas se zlomil ve třetí dvojici. Pepa Suchomel sice nepředvedl nic vyjímečného, ale mizerně hrající soupeř mu situaci usnadnil a Pepa nahrál přes 60 klacků. Petr Skutil si mohl v závěru dovolit luxus prohry o 76 kuželek. Po průměrném výkonu duel s nejlepší domácí hráčkou prohrál, ale neprohospodařil ani polovinu náskoku, takže si naše družstvo veze z Pardubic 2 body za výhru v poměru 8:4 o 46 kuželek.
Výkony našich hráčů: Havlas 446, Skutilová 387, Suchomel 404, Skutil 396 (družstvo celkem 1633).

Céčko se představilo již ve čtvrtek na dvoudráze ve Smiřicí, kde se utkalo s domácím béčkem.
Libor Elis předvedl na úvod řekněme lehce podprůměrný výkon, který na zisk bodů nestačil (po hříchu to byl ale bohužel nejlepší výkon v našem družstvu). Hned druhá dvojice prakticky rozhodla o osudu utkání - Jirka Ryšavý se utkáním protrápil a po mizerném výkonu dostal od výborně hrajícího soupeře naloženo o více jak 100 kuželek. Radim Pyták v následujícím duelu nijak nevystoupil ze stínu svých spoluhráčů a domácímu hráči stačil průměrný výkon k pohodlnému zisku bodů. V závěru předvedl podobný výkon také Petr Hanuš, podařilo se mu ale odvrátit kanára. Lépe řečeno, že kanára pro naše družstvo odvrátila špatnou hrou jeho protihráčka. Utkání tedy končí jasnou prohrou našeho družstva v poměru 10:2 o 107 kuželek.
Výkony našich hráčů: Elis 384, Ryšavý 339, Pyták 378, Hanuš 380 (družstvo celkem 1481).

Přidáno: 22.09.2013, 21:41 hod.

Sadská v dramatickém utkání udolala Jičín

V sobotu se domácí přeloučské kuželně přestavili v letošní sezóně také poprvé hráči Sadské, kteří přivítali SKK Jičín.
Do úvodní části naskočil Aleš Košnar s Martinem Schejbalem proti dvojici Jan Bína a Josef Vejvara. Aleš začal dobře a po povedené první dráze se ujal těsného vedení. Soupeř ale kontroval druhou drahou 166 a vývoj souboje otočil. Třetí dráha byla v podání obou aktérů slabší a nakonec těsně patřila hostujícímu hráči. Závěrečnou dráhu zvládl Aleš výborně (158), v součtu ale nakonec na soupeře nestačil o pouhé 3 kuželky. Mates se dostal také na první dráze do vedení. Další dvě dráhy patřily jeho soupeři, ale na poražené kuželky stále těsně vedl Martin, který zvládl lépe poslední dráhu a dovedl tak duel k vítězství.
Stav po první třetině utkání tedy 1:1 při vedení Sadské o celých 10 kuželek.
Prostřední runda a v ní Vašek Pešek s Tondou Svobodou proti Lukáši Vikovi a Romanu Burešovi. Vaškovy razantní hody na namazaných drahách nesly své ovoce a Vašek si hned na úvodní dráze připsal bodík. Druhé plné skvělé (106), ale jen 36 dorážky a soupeř šel do mírného vedení, které ještě zvýraznil na další dráze, která Vaškovi vůbec nevyšla. Vašek v závěru ještě zabral, na poslední dráze těsně zvítězil, ale znamenalo to jen kosmetickou úpravu výsledku. Tondovi první dráha příliš nevyšla, ale soupeř mu ji špatnou hrou daroval. Po změně drah přišlo od obou hráčů zlepšení a na konci se radoval hostující hráč. Tonda ale zvyšující se tendenci udržel i na dalších dvou drahách a druhou půlkou 308 soupeře doslova sestřelil.
Před závěrem tedy 2:2 při vedení Sadské již o 28 kuželek.
Do boje nastupoval Vašek Schejbal s Tomášem Bekem a proti nim Míla Vik a Jarda Soukup. Vašek nezačal úplně podle svých představ a obě úvodní dráhy prohrál a směle lze říci, že je svými chybami soupeři doslova daroval. Druhá polovina ale byla ve Vaškově podání výrazně lepší a soupeř jen sledoval jak se mu sen o výhře pomalu vzdaluje. Vašek nakonec srovnal stav na dráhy a na soupeře nahrál bezmála 40 klacků. Bodově podle podobného scénáře hrál také Tomáš, ale v jeho případě se nedá říct, že by soupeři úvodní dráhy věnoval. Soupeř na něj totiž vyrukoval úvodní drahou 165 a na to se těžko hledá odpověď. Na druhé dráze měl Tomáš smůlu a prohrál ji těsně o klacek. V tuhle chvíli to se Sadskou vzhledem k vývoji obou soubojů nevypadalo dobře. Na třetí dráze ale Tomáš vrací soupeři úder a skvělých 165:116 jej posílá do vedení na kuželky. O výsledku duelu rozhodovaly až poslední hody na závěrečné dráze, kterou hráli oba borci výborně. V závěru se ale mohl radovat Tomáš a po nejlepším výkonu v utkání, když zaostal pouhé 2 klacky pod hranicí šestistovky, mohl se svými spoluhráči slavit.
Sadská tedy vítězí na první pohled jasně 6:2 (13:11) o 95 kuželek, ale pozorný čtenář z výše uvedeného jistě chápe, že to byl po dlouhou dobu velmi vyrovnaný a dramatický zápas.
Výkony hráčů Sadské: Košnar 568, M. Schejbal 552, Pešek 538, Svoboda 576, V. Schejbal 563, Bek 598 (družstvo celkem 3395).

Přidáno: 21.09.2013, 18:19 hod.

Áčko doma jasně zvítězilo

V pátek se představilo naše áčko v rámci druhého kola VČ divize poprvé v nové sezóně na domácí dráze, kde hostilo celek SKK Náchod C. Oba celky v úvodním kole vyšly bodově naprázdno a určitě nechtěly v tomto trendu pokračovat.
V úvodní čtveřici se představil Karel Lang proti Jirkovi Douchovi st. a Míra Skala proti Liboru Drábkovi, pro kterého bylo toto utkání premiérovým soutěžním. Karel nezačal úplně špatně, ale soupeř byl na úvodní dráze přece jen lepší a vybudoval si náskok, který již Karel zlepšenou hrou na druhé dráze nedokázal smazat. Na vedlejších drahách neměl Míra se soupeřem příliš velké potíže a po slabším úvodu (řádek pouze 51) nakonec dokráčel k jasnému vítězství.
Po první rundě tedy 2:2 při našem vedení o 49 kuželek.
Prostřední část utkání sehrál Pavel Klička společně s Tomášem Jarolímem proti Jirkovi Tesařovi a Jakubovi Zímovi. Pavel tentokrát zaostal lehce za očekáváním a nakonec se stal domácím čulibrkem. Body za výhru si ale připsal, když mu situaci značně zjednodušil soupeř mizernou první drahou (179 s deseti újezdy). Tomáš začal výbornými plnými, slabší dorážkou ale nechal soupeře ve hře. Po druhých plných to byla plichta a musela rozhodnou dorážka. Tu hostující hráč doslova zazdil (45) a tak Tomáš přinesl "do šatny" další dva bodíky.
Před závěrem tedy vedení 6:2 o 76 kuželek.
Úkol dovést utkání do vítězného konce dostala dvojice Petrů - Zeman a Miláček, kteří se utkali Mírou Tomešem a Jirkou Douchou ml.. Zemík předvedl pěkné plné, ale slabou dorážkou dostal soupeře do vedení. Skvělou druhou drahou (247) ale souboj otočil a stal se nejlepším hráčem utkání. Na vedlejších drahách se Petrovi příliš nedařilo při hře do plných, které měl nejhorší z celého družstva. Vynahradil to ale dobrou dorážkou a svůj souboj jasně vyhrál.
V součtu si tedy naše družstvo připisuje jasnou výhru v poměru 14:2 o 125 kuželek.
Výkony našich hráčů: Lang 431, Skala 447, Klička 416, Jarolím 421, Zeman 452, Miláček 449 (družstvo celkem 2616).

Přidáno: 21.09.2013, 17:42 hod.

Sadská zahájila sezónu prohrou

Sadská se hned na úvod sezónu utkala s exligovým celkem SKK Vrchlabí na jeho domácí kuželně. Ne že by si snad hráči Sadské jeli do Vrchlabí pro pohodlnou výhru, každopádně si ale myslím, že čekali lepší výsledek než ten, který se nakonec zrodil.
Úvodní dvojice Aleš Košnar a Tonda Svoboda zahájila trápení. Aleš sice zahrál poměrně solidně a hlavně vyrovnaně. Dílčí úspěch v podobě vyhraného setu si ale připsal až na poslední dráze. Tonda dostal od soupeře na první dráze naleženo o 38 kuželek a z tohoto náskoku již soupeř do konce utkání "vyžil". Stav tedy 2:0 pro domácí a jejich vedení o 50. Prostřední duo - Vašek Pešek a Martin Schejbal. Vašek předvedl poměrně solidní výkon, dokázal ale vyhrát pouze jeden set a v součtu tedy prohrává 3:1 o 12 klacků. Mates narazil na nakonec nejlepšího hráče domácích a po slabém výkonu jasně prohrál. Před poslední rundou tedy vedení domácích 4:0 o 148 kuželek a nad kuželnou začal obletovat kanár. S sebou domů ho ale nechtěla dvojice Tomáš Bek, Vašek Schejbal. Tomáš začal skvěle a i přes lehce "slabší chvilku" na třetí dráze nakonec překonal šestistovku, stal se nejlepším hráčem utkání a hlavně přehrál soupeře a kanára tak odehnal. Vašek začal skvěle, stejně tak ale i jeho soupeř a po šedesátce to bylo 1:1 na dráhy a na kuželky 310:310. Vypadalo to na další dvě šestistovky. Ve druhé polovině utkání oba hráči polevili, bohužel ale více polevil Vašek a svůj souboj nakonec 3:1 prohrává.
V součtu si tedy Sadská odváží z Vrchlabí prohru v poměru 7:1 (17:7) o 139 kuželek.
Výkony hráčů Sadské: Košnar 565, Svoboda 520, Pešek 551, M. Schejbal 520, Bek 607, V. Schejbal 566 (družstvo celkem 3329).

Přidáno: 16.09.2013, 08:50 hod.

Vstup do nového ročníku vyšel pouze céčku

Áčko odjelo ke svému prvnímu utkání nového soutěžního ročníku již ve čtvrtek na dvoudráhu do Vysokého Mýta, kde se utkalo s domácím áčkem. Vysokomýtská kuželna dostala přes letní pauzu nová rozběžiště a nový povrch náhozového prkna, což jsme přivítali s povděkem. Zmizel námi tolik nenáviděný koberec, což značně snížilo nápor na nohy a po utkání jsme se shodli, že je to opradvu krok správným směrem. No a nyní již k utkání samotnému. Z naší strany nová rozběžiště jako první okusil Pavel Klička, který předvedl poměrně solidní výkon, ale na dobře hrajícího soupeře o 22 klacků nestačil. Ve druhé rundě předvedl výborný výkon Petr Zeman a srovnal tak stav na 2:2 a rozdíl v poražených kuželkách snížil na pouhé 4. Ve třetím duelu nezahrál špatně Tomáš Jarolím, ale výborné hrající soupeř mu nedal šanci na bodový zisk. No a když pak po lehce podrůměrném výkonu prohrál i Dušan Kasa, nevypadalo to s naším celkem již dobře. Jiskřičku naděje ještě vykřesal Petr Miláček, který po pěkném výkonu snížil naši ztrátu na 31 poražených kuželek a stav zkorigoval na 6:4. V poslední dvojici tedy bylo ještě o co hrát. Karel Lang na soupeře vletěl a po prvních plných už byla naše ztráta menší než 20 kuželek. Dorážka Karlovi ale vůbec nevyšla. Po změně drah již soupeř dovedl utkání pohodlně do vítězného konce i když svůj souboj vyhrál jen těsně. Naše družstvo tedy vstoupilo do soutěže prohrou v poměru 12:4 o 38 kuželek.
Výkony našich hráčů: Klička 415, Zeman 445, Jarolím 414, Kasa 399, Miláček 441, Lang 395 (družstvo celkem 2509).

Béčko se na úvod soutěže představilo na domácí kuželně proti celku KK Zálabák Smiřice B.
Úvod utkání našemu družstvu vůbec nevyšel. Pepa Suchomel po průměrném výkonu s dobře hrajícím soupeřem jasně prohrává a na vedlejších drahách po slabém výkonu přenechává oba body svému soupeři také Lída Skutilová. V polovině utkání tedy hosté vedou 4:0 o 86 kuželek a zdá se, že je rozhodnuto. Jako dotahováci se v našem družstvu představili Petr Skutil a nováček v našem oddíle, který k nám přestoupil z Pelhřimova - Jan Jakube. Petr vstoupil do souboje výborně a skvělou první drahou dal družstvu i divákům maličkou naději na zvrat. Druhá půlka již mu tolik nevyšla, ale soupeře nakonec pohodlně přehrál. Honza se ve svém prvním startu v našem dresu předvedl v poměrně slušném světle a po solidním výkonu také přidává dva bodíky na naše konto. Bohužel celkový rozdíl v poražených kuželkách byl nad síly našich dotakohováků, takže také béčko vstupuje do soutěže porážkou - 8:4 o 32 kuželek.
Výkony našich hráčů: Suchomel 400, Skutilová 360, Skutil 435, Jakube 410 (družstvo celkem 1605).

Céčko zahájilo soutěžní ročník také na domácí kuželně, kde přivítalo celek KK Vysoké Mýto C.
Utkání se začalo hrát podle podobného scénáře jako předchozí utkání béčka. Libor Elis po solidním výkonu nestačil na svého dobře hrajího soupeře a na vedlejších drahách daroval Pepa Samek po slabém výkonu oba body jen průměrně hrajícímu soupeři. V půlce tedy vedení hostí 4:0 o 32 kuželek. Nelehký úkol otočit vývoj utkání dostala dvojice Miloš Zelenka a Radim Pyták. Miloš nehrál nijak dobře, ale soupeř na tom byl podobně a souboj tak byl vyrovnaný až do posledních hodů. Ty zvládl lépe náš hráč a urval cennou výhru o 3 kuželky. Radim zahrál výborně a již od prvních hodů si budoval náskok nad špatně hrajícím soupeřem, kterého nakonec udolal rozdílem 76 kuželek. Z toho tedy vyplývá, že si náš celkem připisuje do tabulky první dva body za výhru v poměru 8:4 o 47 kuželek.
Výkony našich hráčů: Elis 416, Samek 371, Zelenka 375, Pyták 437 (družstvo celkem 1599).

Přidáno: 16.09.2013, 08:23 hod.

Nový soutěžní ročník začíná

Všechna naše družstva dospělých vstupují v tomto týdnu do soutěžního ročníku 2013/2014. Kdo, kdy a kde se tedy představí:

Čtvrtek 12.9., 17:00 hod. - KK Vysoké Mýto A - Přelouč A

Pátek 13.9., 17:00 hod. - Přelouč B - KK Zálabák Smiřice B

Pátek 13.9., 19:00 hod. - Přelouč C - KK Vysoké Mýto C

Sobota 14.9., 15:00 hod. - SKK Vrchlabí - KK SDS Sadská

Přidáno: 12.09.2013, 15:02 hod.

Výsledky námi pořádaných turnajů

3. ročník tradičních turnajů "O pohár Pardubického pivovaru a.s." je minulostí.

Mezi jednotlivci na 1 x 120hs se opět nejlépe vedlo Milanovi Wagnerovi, který turnaj ovládl výkonem 611 poražených kuželek. Takže "vítej zlatý hattricku". Když zaměním slovo zlatý za stříbrný, mohu klidně tuto větu použít i pro druhého v pořadí Martina Pejčocha, který je na této příčce za výkon 592 poražených kuželek také po třetí v řadě. Bronzovou příčku si v poslední hrací den vybojoval Filip Dejda ze Sokola Kolín za výkon 581 poražených kuželek. Nejlepší ženou turnaje se stala Eva Renková z KK SDS Sadská výkonem 559 poražených kuželek.

Soutěž neregistrovaných dvojic na 2 x 60 hs s pětihodovou dorážkou ovládlo duo Frait + Görner, kteří v součtu dosáhli výkonu 526 poražených kuželek. Další dvě příčky na pomyslných stupních vítězů patří dvojicím startujícím pod hlavičkou Š+Š Rychnov. Stříbrní jsou pánové Šípek a Šaršaň za výkon 518. Bronz bere, za výkon jen o jednu kuželku horší, dvojice Hrobáreková + Moravec. Nejlepší výkon jednotlivce mezi neregistrovanými muži předvedl Lubomír Šípek z Rychnova - 278 poražených kuželek. Nejlepší ženou byla pak jeho spoluhráčka z týmu Anita Hrobáreková - 263 poražených kuželek.


Konečné výsledky 1 x 120 hs

Konečné výsledky 2 x 60 hs

Přidáno: 09.09.2013, 12:51 hod.

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-210 | 211-220 | 221-230 | 231-240 | 241-250 | 251-260 | 261-270 | 271-280 | 281-290 | 291-300 | 301-310 | 311-320 | 321-330 | 331-340 | 341-350 | 351-360 | 361-370 | 371-380 | 381-390 | 391-400 | 401-410 | 411-420 | 421-430 | 431-440 | 441-450 | 451-460 | 461-470 | 471-480 | 481-490 | 491-500 | 501-510 | 511-520 | 521-530 | 531-540 | 541-550 | 551-560 | 561-570 | 571-580 | 581-590 | 591-600 | 601-610 | 611-620 | 621-630 | 631-640 | 641-650 | 651-660 | 661-670 | 671-680 | 681-690 | 691-700 | 701-710 | 711-720 | 721-730 | 731-740 | 741-750 | 751-760 | 761-770 | 771-771 |