Aktuální informace z dění v oddíle

Sadská i přes dobrý výkon prohrála v Rokycanech

K poslednímu podzimnímu utkání odjížděli hráči Sadské v sobotu na kuželnu do Rokycan, kde se utkali s domácím SKK. Jednalo se o souboj prvních dvou celků tabulky, takže se dalo čekat kvalitní a vyrovnané utkání, což se postupem času také potvrdilo. Utkání načala v poslední době tradičně dvojice Honza Renka, Aleš Košnar. Honza nezahrál úplně špatně (snad jen ty slabší plné), měl ale smůlu na soupeře. Ten předvedl výborný výkon a nepovolil Honzovi zisk ani jedné dráhy a po výborném výkonu mu nadělil 66 do hrbu. Aleš měl práci o poznání sanžší. Jeho soupeř se jen pomalu rozjížděl a Aleš dokráčel soustředěnou hrou k bodovému zisku, když soupeři také nepovolil ani dráhu. Po úvodní čtveřici tedy prakticky vyrovnaný stav - na body 1:1 a na kuželky +8 pro domácí. Tonda Svoboda začal mizernou první dráhou, kterou ovšem vykompezoval skvělou hrou na dráze druhé a při stavu 1:1 na sety se dostal do těsného vedení. Druhá polovina utkání už ale patřila domácímu hráči a Tonda tak prohrává 3:1 o 36 kuželek. Martin Schejbal nezačal vůbec špatně, ale s výborně hrajícím soupeřem v polovině souboje prohrával 2:0 o 21 kuželek. Druhá polovina patřila ale Matesovi, který zejména díky skvělým plným (104+106) srovnal bodový stav i rozdíl v poražených kuželkách, takže oba soupeři si po výborném výkonu bod rozdělili. Před závěrečnou čtveřicí tedy domácí celek vedl o 44 kuželek a poměrem bodů 2,5:1,5. Dvojice dotahováků Tomáš Bek a Vašek Schejbal musela získat alespoň jeden bod a překlopit stav v poražených kuželkách na stranu Sadské. Tento úkol se podařilo splnit bohužel jen z části. Tomáš Bek těsně prohrál první dráhu, následně ale již soupeři nic nedovolil a po pěkném výkonu získal onen kýžený bod. Vašek Schejbal začal skvěle a v polovině utkání vedl 2:0 a měl k dobru 13 kuželek. Tento násko ale bohužel hned po slabém výkonu na třetí dráze prohospodařil, soupeř ucítil šanci, kterou na poslední dráze již nepustil a Vaška v závěru jasně přehrál. Druhá podmínka, tedy stažení 44 kuželek bohužel splněna nebyla, takže si Sadská z Rokycan odváží po kvalitním výkonu druhou letošní prohru, tentorkát v poměru 5,5:2,5(12:12) o 46 kuželek.
Výkony hráčů Sadské: Renka 542, Košnar 573, Svoboda 537, M. Schejbal 603, Bek 593, V. Schejbal 576 (družstvo celkem 3424).

Přidáno: 02.12.2012, 12:04 hod.

Áčko utrpělo debakl, béčko i céčko úspěšné

Áčko odjíždělo v pátek na čtyřdráhovou kuželnu do Náchoda, kde se střetlo s posledním celkem tabulky - domácím céčkem. Vzhledem k tabulkovému postavení bylo naše družstvo v tomto utkání papírovým favoritem, ale předpoklady vzaly za své hned v úvodní čtveřici. Petr Zeman nezačal vůbec dobře a v první půlce ztrati s dobře hrajícím soupeřem více jak 30 kuželek. Po změně drah se Petr sice zlepšil, ale domácí hráč nepolevoval a svoji výhru ještě zvýraznil. Pavel Klička držel krok se soupeřem pouze v prvních plných. Po zbytek zápasu už jen soupeř navyšoval náskok a Pavel tak odešel po slabém výkonu jasně poražen. Po první čtveřici tedy prohráváme o 82 kuželek v poměru a na body 4:0. Od prostřední části jsme si slibovali alespoň nějaký bodový zisk, který ovšem bohužel nepřišel. Mirek Skala začal dobře a v poločase měl nad slabě hrajícím soupeřem náskok 27 kuželek. Po změně drah se ovšem Mirkovi přestalo dařit, zatímco soupeř doslova exceloval (dráha 254) a zvrátil tak vývoj utkání ve svůj prospěch. Dušan Kasa sice nezačal nejlépe, ale soupeř na tom byl podobně a dráhy se měnily při náskoku domácího hráče pouhé 3 kuželky. V plných Dušan na svého soupeře vletěl a dostal se do vedení, které v začátku dorážkové ještě zvýraznil. Soupeř si pak ale pomohl několika hodovkami a v závěru se tak mohl radovat z těsné výhry. Po dvou třetinách utkání tedy nelichotivý stav 8:0 při ztrátě 112 kuželek. Dá se říci, že o osudu utkání bylo již rozhodnuto, protože při tomto rozdílu kuželek byla i remíza nereálná. Tomáš Jarolím nezačal vůbec dobře (no řekněme to na rovinu - začal doslova mizerně) a věnoval průměrně hrajícímu soupeři pěkný náskok. Po změně drah přišlo sice zlepšení, zlepšil se ale i soupeř, takže Tomáš končí jasně poražen. Petr Miláček bojoval alespoň o odvrácení kanára což se mu nakonec po dobrém výkonu podařilo, i když soupeř mu to zejména ve druhé půlce výrazně ztěžoval a rozdíl byl nakonec pouhé 4 kuželky.
Z kuželny posledního celku tabulky si tak po mizerném výkonu odvážíme jasnou prohru v poměru 14:2 o propastných 162 kuželek.
Výkony našich hráčů: Zeman 403, Klička 392, Skala 423, Kasa 414, Jarolím 381, Miláček 458 (družstvo celkem 2471).

Béčko přivítalo na domácí kuželně celek TJ Červený Kostelec D. Hosté cestou zabloudili ve velkoměstě jménem Lázně Bohdaneč, takže utkání začal s cca. čtyřicetiminutovým zpožděním. Jak se ukázalo, pozdější začátek vyhovala spíše hostům. Pepa Suchomel po špatném výkonu na první dráze ztratil 41 kuželek, což byl rozdíl, který pak i přes zlepšený výkon na druhé dráze nedokázal smazat a body tak brala dobře hrající soupeřka. Podobně na tom byla i Lída Skutilová, kterou o lepší výkon a výsledek připravila hlavně špatná dorážka. Po polovině utkání tedy vedení hostů 4:0 o 37 kuželek. Pro Petra Skutila a Jardu Havlase tedy nelehký úkol. Petr využil slabého výkonu soupeřky a i přes jedenáct prohozů v duelu jasně vítězí. Jardovi nevyšla první dorážka a proto točil dráhy se ztrátou 1 kuželky na soupeře. Na druhé dráze už měl ale Jarda jasně navrch a duel nakonec dovedl v klidu do vítězného konce. Naše družstvo si tak připisuje další výhru, tentokrát v poměru 8:4 o 34 kuželek.
Výkona našich hráčů: Suchomel 407, Skutilová 370, Skutil 419, Havlas 423 (družstvo celkem 1619).

Céčko zahájilo bezprostředně po utkání béčka svůj souboj s celkem SK Týniště nad Orlicí B. Miloš Zelenka zahájil utkání mizerně a těsně před půlkou jej vystřídal Jirka Ryšavý. Ten zahrál o poznání lépe, ale náskok soupeře již smazat nedokázal. Libor Elis tahal od začátku svého souboje za delší konec a průměrný výkon mu stačil na celkem klidnou výhru. Stav tedy 2:2 při vedení našeho družstva o nic neřešících 14 kuželek. Petr Hanuš na svého soupeře vletěl hned od začátku a po výborné půlce si zajistil jasné vedení, které i přes slabší výkon po změně drah ještě zvýraznil. Na vedlejší drahách si Pepa Samek nedokázal poradit jen s průměrně hrajícím soupeřem a zejména díky slabší dorážce svůj souboj prohrál. V součtu to ale nakonec znamenalo výhru našeho družstva v poměru 8:4 o 35 kuželek.
Výkony našich hráčů: Zelenka+Ryšavý 372, Elis 397, Hanuš 413, Samek 382 (družstvo celkem 1564).

Přidáno: 02.12.2012, 10:21 hod.

Kdo, kdy a kde v tomto týdnu

Pátek 30.11., 17:00 hod. - SKK Náchod C - Přelouč A

Pátek 30.11., 17:00 hod. - Přelouč B - Č. Kostelec D

Pátek 30.11., 19:00 hod. - Přelouč C - Týniště B

Sobota 1.12., 13:30 hod. - SKK Rokycany - KK SDS Sadská

Neděle 2.12., 12:00 hod. - Mládež - 3. turnaj VČPM v Solnici

Přidáno: 28.11.2012, 23:12 hod.

Sadská zvítězila i v nedělní předehrávce

V neděli přivítali hráči Sadské na domácí kuželně celek Lokomotiva České Velenice. Jednalo se o předehrávané utkání 11. kola 2. KLM-A. Sadská se zřejmě řídila heslem, že vítězná sestava se nemění a družstvo tak nastoupilo ve stejném pořadí jako v sobotu proti Konstruktivě. Aleš Košnar začal dobře, na první dráze si vytvořil náskok, z kterého pak po zbytek zápasu žil, ale na slabě hrajícího soupeře to stačilo. Honza Renka pokračoval ve skvělém výkonu ze soboty a soupeři povolil pouze jednu dráhu. Úvod tedy výborný - vedení 2:0 o 57 kuželek. Tonda Svoboda předvedl skvělý výkon a nebýt slabších plných na dráze č. 4, mohli jsme možná vidět i šestistovku. I tak z toho ale byla přesvědčivá výhra a zisk bodu pro družstvo. Martin Schejbal hrál se soupeřem o poznání vyrovnanější partii, kterou pro sebe rozhodl až na poslední dráze. Po dvou třetinách utkání tedy 4:0 pro Sadskou a náskok 100 kuželek. O osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. Vašek Schejbal předvedl pěkný výkon, snad jen s vyjímkou poslední dráhy. Na dobře hrajícího soupeře mu to ale tentokrát bohužel nestačilo. Tomáš Bek začal dobrou dráhou, ale na soupeřových skvělých 172 bohužel nestačil. Po druhé dráze se přiblížil na dostřel, ale třetí drahou si soupeř vytvořil rozhodující náskok, který Tomáš v závěru již jen lehce zkorigoval a ze souboje odešel poražen. Náskok 100 kuželek byl ale dostatečný, takže si Sadská upevněje vedení v soutěži výhrou v poměru 6:2 (14:10) o 66 kuželek.
Výkony hráčů Sadské: Košnar 538, Renka 564, Svoboda 587, M. Schejbal 545, V. Schejbal 569, Bek 555 (družstvo celkem 3358).

Přidáno: 28.11.2012, 23:05 hod.

Béčko i céčko úspěšné

V pátek zajíždělo naše béčko na těžkou a nevyzpytatelnou kuželnu do Jaroměře-Josefova, kde se utkalo s domácím béčkem. Jarda Havlas předvedl na poměry této kuželny řekněme průměrný výkon (i když na jiných kuželnách bych to hodnotil jako výkon podprůměrný). Tento výkon mu ale na slabě hrajícího soupeře stačil a zajistil našemu družstvu vedení. V podobném duchu pokračovala také Lída Skutilová, která musela se soupeřem bojovat až do posledních hodů, ale nakonec se také mohla radovat z těsné výhry. Pepa Suchomel ve třetím duelu předvedl pěkný výkon, narazil ale bohužel na nejlepšího hráče utkání a nakonec prohrál o 10 kuželek. Stav před závěrem dával našemu družstvu velkou naději na zisk bodů - vedení 4:2 o 24 kuželek. Petr Skutil začal poměrně dobře a na první dráze náskok našeho družstva ještě navýšil. Po změně drah se Petrovi ale vůbec nedařilo a nakonec se se slabě hrajícím soupeřem rozešel smírně, což ale znamenalo jen pouhou korekci výsledku. Naše družstvo si tedy připsalo dva body za výhru v poměru 9:3 o 24 kuželek.
Výkony našich hráčů: Havlas 356, Skutilová 351, Suchomel 372, Skutil 338 (družstvo celkem 1417).

Céčko zavítal v pátek na kuželnu do Vysokého Mýta, kde se utkalo s domácím céčkem. V první dvojici se představil Libor Elis, který měl se svým soupeřem těžkou práci, ale z vyrovnaného souboje odešel nakonec jako vítěz a poslal naše družstvo do vedení o celé 4 kuželky. Pepa Samek předvedl také solidní výkon a s průměrně hrajícím soupeřem neměl velké starosti. No a když v nastoleném trendu následoval své spoluhráče také Miloš Zelenka, vypadalo to že je o osudu utkání rozhodnuto, a že si naše družstvo v pohodě připíše to tabulky dva body. Radim Pyták si ale v závěru poprvé v této sezóně vybral nováčkovskou daň, vůbec se mu nedařilo a soupeř z náskoku našeho družstva poměrně rychle ukrajoval. Vybudovaný náskok byl ale nakonec nad jeho síly, takže céčko veze z Vysokého Mýta dva body za výhru v poměru 10:2 o pouhých 11 kuželek.
Výkony našich hráčů: Elis 395, Samek 385, Zelenka 392, Pyták 337 (družstvo celkem 1509).

Přidáno: 28.11.2012, 22:47 hod.

Sadská si doma poradila s exligovou Konstruktivou

V sobotu dopoledne přivítala Sadská na domácí kuželně vloni ještě prvoligový celek KK Konstruktiva Praha. Hned v úvodu nám všichni aktéři utkání předvedli výborné výkony a pomyslný jazýček na vahách se přiklonil lehce na stranu hostí. Aleš Košnar v souboji s Lukášem Doubravou začal výborně a po dvou drahách to vypadalo na pohodlnou výhru. Na třetí dráze ale soupeř předvedl skvělých 170 a rázem bylo vše jinak. Aleš ale na poslední dráze zabral, připsal si třetí setový bod a i přes prohru na kuželky přinesl bod pro svoje družstvo. Honza Renka konečně předvedl na domácí kuželně povedený výkon, který je bohužel lehce zkalen tím, že nepřinesl kýžený bod pro družstvo, když při stavu 2:2 na sety rozhodoval součet poražených kuželek. Tento vyrovnaný souboj nakonec pro sebe rozhodl hostující hráč až posledním hodem a vyhrál o celou jednu kuželku. Po první rundě tedy stav 1:1 při vedení hostí o 6 kuželek. Tonda Svoboda dostal na první šedesátce od soupeře 24 do krku a to nevěstilo nic dobrého. Ve druhé polovině se ale Tonda zlepšil, zatímco soupeř se začal trápit a hned bylo o poznání veseleji. Na dráhy bylo na konci srovnáno a Tonda nahrál v součtu o 21 kuželek více než soupeř. Martin Schejbal nezahrál vůbec špatně, proti výborně hrajícímu soupeři ale nakonec dokázal urvat pouze jeden set a ztratil 36 kuželek. Do závěru se tedy nastupovalo za stavu 2:2 a +11 pro hosty. Na závěr nastoupila osvědčená dvojice Vašek Schejbal, Tomáš Bek. Vašek soustředěnou hrou dráhu po dráze navyšoval svůj náskok a zvítězil jasně 4:0, když vyrovnanější souboj svedl se soupeřem jen na druhé dráze, kterou vyhrál "pouze" o 3. Na ostatní drahách tahal soupeř jasně za kratší konec. Tomáš bojoval nejen se soupeřem, ale i s nepřízní osudu. Asi všichni známe ty zápasy, kdy vám kuželna nejen že nepřidá ani kuželku, ale mnohdy nedá ani tu, kterou si "zasloužíte". A to byl dnes právě Tomášův případ. Ten se s tím ale dobře vyrovnal, urval nad soupeřem dva sety a na kuželky nakonec docela jasně zvítězil. Suma sumárum, Sadská si po pěkném výkonu připisuje do tabulky soutěže další dva body za výhru v poměru 6:2(14:10) o 56 kuželek.
Výkony hráčů Sadské: Košnar 571, Renka 580, Svoboda 560, M. Schejbal 550, V. Schejbal 565, Bek 562 (družstvo celek 3388).

Přidáno: 24.11.2012, 21:48 hod.

Áčko doma nebodovalo

V pátek přivítalo naše áčko na domácí kuželně jednoho s favoritů soutěže - celek SK Hořice B. Hned úvod utkání naznačil, že to se ziskem bodů nebude pro naše družstvo vůbec jednoduché. Karel Lang se tahal se soupeřem o každou kuželku, ale bohužel díky slabé závěrečné dorážce nakonec odešel poražen o 7 klacků. Totéž se dá napsat i o hře Mirka Skaly, jen s tím rozdílem, že jeho dorážka byla ještě o chlup horší a soupeř tak nahrál 21 kuželek. Prostřední pasáž utkání bývá pro naše družstvo tradičně klíčová a zbytek utkání se od ní odvíjí. Nejinak tomu bylo i tentokrát. Od prostřední dvojice jsme potřebovali zisk bodů, který se bohužel nekonal. Dušan Kasa opět nedokázal prodat to, co běžně předvádí v tréninku, od začátku tahal za kratší konec a svůj souboj jasně prohrál. Petr Zeman hrál dobře a po 3/4 utkání byl ve svém duelu tím lepším hráčem. Opět ale ta poslední dorážka a soupeř nakonec těsně vítězí. Stav 0:8 při vedení hostí o 92 kuželek. Pro Pavla Kličku s Petrem Miláčkem tedy jasný úkol - odvrátit kanára a co nejvíce zmírnit prohru. Pavel Klička hrál od začátku výborně a na první dráze si vypracoval náskok, který si po změně drah již v pohodě pohlídal. Petr Miláček hrál také dobře. Stejně tak i jeho soupeř a nakonec z toho bylo drama až do posledního hodu, kterým Petr rozhodl o své výhře o 3 kuželky. Našim dotahováků se tedy povedlo alespoň čátečně zmírnit prohru na 12:4 rozdílem 73 kuželek.
Výkony našich hráčů: Lang 422, Skala 413, Kasa 390, Zeman 438, Klička 450, Miláček 458 (družstvo celkem 2571).

Přidáno: 24.11.2012, 21:15 hod.

Kdo, kdy a kde v tomto týdnu

Pátek 23.11., 17:00 hod. - Přelouč A - SKK Hořice B

Pátek 23.11., 17:00 hod. - Josefov B - Přelouč B

Pátek 23.11., 17:00 hod. - KK Vysoké Mýto C - Přelouč C

Sobota 24.11., 10:00 hod. - KK SDS Sadská - KK Konstruktiva Praha

Neděle 25.11., 11:00 hod. - KK SDS Sadská - Loko České Velenice

Přidáno: 23.11.2012, 12:11 hod.

Sadská venku úspěšná

V sobotu zajížděli hráči KK SDS Sadská na kuželnu do Ústí nad Labem, kde je čekal souboj s družtvem KK Hvězda Trnovany.
Úvod utkání ze strany Sadské obstarala dvojice Honza Renka, Martin Schejbal. Honza dal zapomenout na své slabší výkony z minulých kol a na soupeře hned v úvodu doslova vletěl (první šedestátka 299), soupeř se ale docela držel, takže na dráhy 1:1. Třetí dráha Honzovi ale nevyšla (112) a to v konečném účtování rozhodlo. Poslední dráha v Honzově podání opět povedená a je srovnáno na 2:2, v celkovém součtu poražených kuželek je ale o celou jednu lepší soupeř, který tak připisuje na konto svého družstva bod. Martin na vedlejší drahách nehrál také nijak špatně. Jeho soupeř mu ale skvělou hrou nedal příliš šancí a Martin dokázal "urvat" pouze jednu dráhu, takže po první rundě vedení domácích 2:0 o 72 dřev. Prostřední pasáž a Tonda Svoboda s Alešem Košnarem. Tonda začal vlažně a úvodní dráhu soupeři daroval. Další dvě dráhy = koncert pro kouli a pravou ruku (176+161). Vybudované vedení Tondu zřejmě uklidnilo a slabou poslední drahou dovolil soupeři mírnou korekci a sebe připravil o šestistovku. Aleš také první dráhu po nevýrazném výkonu prohrává, pak ale již soupeře k ničemu nepustil a v souboji jasně vítězí. Prostřední čtveřice tedy obrací vývoj utkání - stav 2:2 při vedení Sadské o 22 kuželek. No a na závěr osvědčená dvojice dotahováků Tomáš Bek a Vašek Schejbal. Tomáš úvodní dráhu prohrává o 18. Další dvě dráhy pak Tomáš shodně vyhrává o 6 kuželek, takže na závěrečnou dráhu si soupeř odnáší ještě 6 kuželek náskoku. To mu však není nic platné, protože na poslední dráze se oba borci rozešli smírně, takže i přes prohru o 6 kuželek bere bod pro družstvo Tomáš za výhru na dráhy v poměru 2,5:1,5. Vaškovi se v tomto utkání příliš nedařilo a pohrával si s nervovou soustavou svých spoluhráčů. První dvě dráhy i přes ne nějak výrazný výkon soupeře prohrál a ztrácel 14 kuželek. Na třetí dráze stáhl z náskoku soupeře 3 a o všem se rozhodovalo až na poslední dráze. Tu Vašek vyhrává s přehledem o 13 a bere tak bod pro družstvo. Objektivně je třeba říct, že soupeř Vaškovi poslední dráhu doslova daroval mizernou dorážkou (pouze 24). Na to se ale historie ptát nebude. Důležité je, že si Sadská z Ústí veze dva body za výhru v poměru 6:2 (12,5:11,5) o 18 kuželek.
Výkony hráčů Sadské: Renka 552, M. Schejbal 544, Svoboda 587, Košnar 582, Bek 555, V. Schejbal 521 (družstvo celkem 3341).

Přidáno: 18.11.2012, 09:11 hod.

V tomto kole úspěšné pouze béčko

V tomto týdnu jsem nějak nestihl vyvěsit na stránky upoutávku na utkání našich družstev, ale neznamená to, že jsme nehráli.

Áčko odjelo již ve čtvrtek do Jilemnice, kde se utkalo s domácím áčkem. Tabulkové postavení nám dávalo jistou naději, neboť domácí družstvo v tomto soutěžním ročníku ještě mnoho bodů nezískalo. Papírové předpoklady ale bohužel vzaly za své hned v úvodu. Karel Lang předvedl na obou drahách výborné plné, ale poté vždy následovala mizerná dorážka a z výhry se tak mohl radovat jen průměrně hrající soupeř. Petr Zeman předvedl ve druhé dvojici pěkný výkon. Jeho soupeř se ale k tomuto utkání zřejmě dobře vyspal a po vynikajícím výkonu Petra jasně přehrál. 4:0 a +58 pro domácí. Jiskřička naděje nám svitla po dalším duelu, ve kterém Dušan Kasa zejména díky výborné hře do plných vcelku jasně přehrál svého soupeře a z náskoku domácích ukroji 28 kuželek. Čtvrtá dvojice zápas definitivně rozhodla. Tomáš Jarolím se utkáním protrápil, zatímco soupeř hrál skvěle a utkání dospělo ke stavu 6:2 a +117 pro domácí. Pavel Klička nevstoupil do svého souboje vůbec dobře a i přes zlepšenou hru na druhé dráze nedokázal vedení soupeře smazat, takže Petr Miláček nastupoval na dráhy za již rozhodnutého stavu 8:2 a +139 pro domácí. No a aby toho nebylo málo, tak Petr nepovedený výkon družstva korunoval mizernou hrou, čímž daroval oba body soupeřil a zpečetil tak naši prohru v poměru 14:2 o propastných 174 klacků.
Výkony našich hráčů: Lang 390, Zeman 426, Kasa 419, Jarolím 371, Klička 400, Miláček 377 (družstvo celkem 2383).

Béčko přivítalo v pátek na domácí kuželně družstvo SK Solnice B. Pepa Suchomel předvedl solidní hru a se slabě hrajícím soupeřem neměl nejmenší problém. Podobná situace byla i na drahách 3-4, jen s tím rozdílem, že za kratší konec v tomto duelu tahala naše Lída Skutilová, takže po první runde stav 2:2 při našem vedení o 13 kuželek. Jako obvykle se tedy rozhodovalo až ve druhé polovině utkání. Petr Sutil zahrál výborně a slabě hrajícímu soupeři nedal žádnou šanci. Jarda Havlas ale zahrál pod svoje možnosti, čehož dobře hrající soupeř dokázal využít, takže o výsledku utkání rozhodoval celkový počet poražených kuželek. Tento ukazetel hovořil o 32 kuželek pro naše družstvo, které si tak do tabulky připisuje další dva body za výhru v poměru 8:4.
Výkony našich hráčů: Suchomel 403, Skutilová 374, Skutil 421, Havlas 390 (družstvo celkem 1588).

Bezprostředně po zápase béčka se na domácí kuželně předstvilo také naše céčko v derby utkání proti družstvu TJ Tesla Pardubice C. V úvodu utkání Libor Elis zůstal těsně pod hranicí 400 poražených kuželek a to na výborně hrající soupeřku bohužel nestačilo. Radim Pyták předvedl sice o něco slabší výkon, ale na soupeře to nakonec stačilo. Stav 2:2 při vedení hostů o 15 kuželek. Petr Hanuš si na první dráze vytvořil náskok, který si pak do konce utkání už pohlídal. Jirka Ryšavý předváděl po 3/4 utkání solidní hru, v závěrečné dorážce ale propadl a velkým množstvím újezdů nakonec daroval body soupeři. V konečném součtu tedy naše družstvo prohrává o pouhých 6 kuželek a na body tedy 8:4.
Výkony našich hráčů: Elis 397, Pyták 377, Hanuš 391, Ryšavý 380 (družstvo celkem 1545).

Přidáno: 18.11.2012, 07:57 hod.

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-210 | 211-220 | 221-230 | 231-240 | 241-250 | 251-260 | 261-270 | 271-280 | 281-290 | 291-300 | 301-310 | 311-320 | 321-330 | 331-340 | 341-350 | 351-360 | 361-370 | 371-380 | 381-390 | 391-400 | 401-410 | 411-420 | 421-430 | 431-440 | 441-450 | 451-460 | 461-470 | 471-480 | 481-490 | 491-500 | 501-510 | 511-520 | 521-530 | 531-540 | 541-550 | 551-560 | 561-570 | 571-580 | 581-590 | 591-600 | 601-610 | 611-620 | 621-630 | 631-640 | 641-650 | 651-660 | 661-670 | 671-680 | 681-690 | 691-700 | 701-710 | 711-720 | 721-730 | 731-740 | 741-750 | 751-760 | 761-770 | 771-780 | 781-787 |