Aktuální informace z dění v oddíle

Nejbližší program našich družstev

Odveta Poháru ČKA Přelouč - Hylváty se uskuteční již v úterý 17.11. od 9:00 hod.. Připomínám, že naše družstvo si z úvodního utkání přivezlo výhru v poměru 4:2.
Áčko sehraje další utkání VČ divize v pátek, když na domácí kuželně přivítá celek Spartak Rokytnice nad Jizerou A. Začátek utkání je tradičně v 17:00 hod..
Béčko odjede v pátek do Dvora Králové nad Labem, kde poměří své síly s domácím béčkem.
Céčko sehraje své další utkání v pátek bezprostředně po utkání áčka. Za soupeře mu bude družstvo SK Solnice C.

Přidáno: 15.11.2009, 21:34 hod.

Áčko získalo bod, béčko i céčko dva

Áčko odjelo v sobotu do Solnice, kde se střetlo s domácím áčkem. Z výkonů v minulých kolech bylo zřejmé, že na naše hráče čeká v Solnici tuhý boj nejen se soupeřem, ale i s těžkou dráhou. Hned na úvod dostal náš celek těžký úder, když Petr Zeman po slabém výkonu dostal od soupeře naloženo 52 kuželek. Ve druhém duelu to nevypadalo dobře ani s Dušanem Kasou, ale nakonec i přes 16 prohozů dokázal soupeře těsně porazit. Velmi podobně se vyvíjel i duel Karla Langa a tak se náš celek ujal vedení 4:2 při ztrátě 31 kuželek. Tuto ztrátu hned v dalším souboji smazal na poměry solnických drah výborným výkonem Mirek Skala. Jirka Ryšavý díky mizerné první půlce (jen 161) svůj souboj prohrál, takže před závěrečnou dvojicí byl stav 6:4 pro naše družstvo ovšem při ztrátě 13 kuželek. Petr Miláček se dokázal s nástrahami solnické kuželny solidně vypořádat a dobře hrajícího soupeře dokázal díky pevným nervům v koncovce udolat. Z náskoku domácího celku ovšem stáhl pouze 6 kuželek, takže si naše družstvo ze Solnice odvezlo 1 bod za remízu 8:8, když na kuželky prohrálo o pouhých 7.
Nejlepším naším hráčem byl Mirek Skala - 430.

Béčko přivítalo v pátek na domácí kuželně družstvo Honer Club Březovice A. Úvodní pasáž utkání skončila 2:2. Petr Zeman odehrál se svým soupeřem vyrovnanou partii, ale nakonec z ní odešel o pouhé 2 kuželky poražen. Na sousedních drahách zahrál dobře Jarda Havlas a náš celek měl po těchto duelech k dobru 38 kuželek. Poté předvedl špatný výkon Pepa Suchomel a průměrně hrajícímu soupeři daroval pohodlnou výhru. Tomáš Jarolím sice díky střídání hrál vlastně proti dvěma hráčům, ale neměl nejmenší problém a tak před závěrečnou čtveřicí vedl náš celek o 76 kuželek při stavu 4:4. Pavel Klička předvedl, že se mu v poslední době na domácí kuželně daří a pouze průměrně hrajícímu soupeři nedal sebemenší šanci. Karel Janovský zahrál také dobře, ale jeho soupeř předvedl ještě o chloupek lepší výkon a tak Karel odešel ze souboje poražen. V celkovém účtování z toho byla výhra našeho družstva o 122 kuželek v poměru 10:6.
Nejlepším naším hráčem byl Pavel Klička - 445.

Céčko odjelo již ve čtvrtek do Dobrušky, kde se utkalo s domácím céčkem. Hned v úvodním souboji vydřel Miloš Zelenka výhru o 19 kuželek a položil tak základ k úspěchu našeho družstva. Ve druhé dvojici totiž totálně vyhořel domácí hráč a toho dokázal Karel Macík beze zbytku využít. Vedení 4:0 o 82 kuželek. Třetí dvojice vývoj utkání trochu zdramatizovala. Pepa Samek nezahrál nejlépe, zatímco domácí hráč výborně a náš náskok se rázem ztenčil na 23 kuželek. Libor Elis, jako správný dotahovák, nejen že náškok neprohospodařil, ale naopak k němu ještě 7 kuželek přidal a tak si naše družstvo odvezlo z Dobrušky cennou výhru o 30 kuželek v poměru 8:2.
Nejlepším naším hráčem byl Karel Macík - 385.

Přidáno: 15.11.2009, 21:27 hod.

Program příštího kola

Áčko odjede v sobotu na těžkou kuželnu do Solnice, kde se střetne s domácím áčkem.
Béčko přivítá v pátek doma celek HC Březovice A. Začátek utkání v 17:00 hod..
Céčko odjíždí již ve čtvrtek k utkání do Dobrušky, proti domácímu céčku.

Přidáno: 11.11.2009, 17:44 hod.

Nadějný výsledek pro odvetu v Poháru ČKA

V úterý odjela čtveřice našich hráčů do Ústí nad Orlicí - Hylvát, k historicky prvnímu utkání našeho oddílu v Poháru ČKA. Cílem bylo vytvořit si co nejlepší pozici pro odvetu a tento cíl se povedlo naplnit.
V úvodním duelu nastopil za náš celek Pavel Klička a do souboje vstoupil skvěle. První dvě dráhy vyhrál a vytvořil si také solidní náskok a vypadalo to na naše vedení. Druhá polovina utkání mu ovšem nevyšla, takže bod za výhru si nakonec připsal domácí hráč, který porazil o 8 kuželek víc, i když na setové body byl stav 2:2. Ve druhé dvojici se představil Mirek Skala a hned od začátku kráčel za pohodlnou výhrou. Soupeři nenechal ani jeden set, zvítězil tedy 4:0 a naše družstvo se rázem ocitlo ve vedení o 28 kuželek. Karel Lang hrál sice se soupeřem na setové body 2:2, ale na prohraných drahách vždy ztratil poměrně dost kuželek a duel tak prohrál o 27. Před závěrem tedy vedl domácí celek na body 2:1 a ztrácel pouhou 1 kuželku. Petr Miláček neponechal nic náhodě a souboj se špatně hrajícím soupeřem rozhodl hned po třech drahách. Na čtvrté dráze již zbývalo jen neprohrát vybudovaný náskok, což se podařilo, protože oba soupeři zahráli na poslední dráze shodný výkon. Petr tak výhrál o 36 kuželek a na setové body 3,5:0,5.
Naše družstvo si tedy přiváží do odvety výhru v poměru 4:2 (11,5:4,5).
Nejlepším naším hráčem byl Mirek Skala - 530.
Odveta se uskutenčí na přeloučské kuželně v úterý 17.11.2009 od 9:00 hod.. Přijďte povzbudit naše hráče v boji o postup do dalšího kola.

Přidáno: 11.11.2009, 17:38 hod.

Pohár ČKA

Náš oddíl se letos poprvé přihlásil také do Poháru ČKA. Jedná se o celorepublikovou soutěž čtyřčlenných družstev v disciplíně 120 hs. V prvním kole této soutěže měl náš oddíl volný los a do soutěže vstoupíme zítra, tedy v úterý 10. listopadu. Naším prvním soupeřem bude Jiskra Hylváty B a náš soupeř bude mít v prvním utkání výhodu domácího prostředí. Náš oddíl bude zítra reprezentovat čtveřice ve složení Pavel Klička, Karel Lang, Petr Miláček a Miroslav Skala, která snad přiveze co nejlepší výsledek pro odvetu.
Odveta na přeloučské kuželně se uskuteční v úterý 17. listopadu od 9:00 hod..

Přidáno: 09.11.2009, 20:21 hod.

Mládež v Hylvátech na 6. místě

Naši nejmladší kuželkáři cestovali v neděli na kuželnu do Ústí nad Orlicí - Hylvát, kde bojovali o co nejleší výsledek ve třetím turnaji VČPM. Naše družstvo hrálo v tradičním složení Dan Abel, Petra Vytlačilová a Petr Strouhal a poprvé v letošní sezóně pokořilo hranici 600 poražených kuželek. Celkový součet 608 znamenal 6. místo, které je nelepším letošním umístěním našeho družstva.
Nejlepším naším hráčem byl Dan Abel - 214.
Kompletní výsledky naleznete na webu VČPM na adrese "http://vcpm.czechian.net"/.

Přidáno: 09.11.2009, 20:14 hod.

Áčko na domácí půdě vítězně

V pátek zavítalo do Přelouče k dalšímu diviznímu utkání A-družstvo TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - Hylváty.V utkání dvou celků z chvostu tabulky se čekal boj o každou kuželku. Hned úvodní čtveřice toto očekávání zcela naplnila. Domácí náhradník Pavel Klička byl v souboji se Standou Sychrou 2/3 utkání lepším hráčem, ale díky špatnému závěru odešel poražen o pouhých 5 kuželek. Na vedlejších drahách si Jirka Ryšavý vybudoval v souboji s Láďou Jedličkou mírný náskok, který s přispěním trošky štěstí dokázal udržet až do konce. 2:2 a +3 kuželky pro hosty. V prostředním dějství byly k vidění dva naprosto rozdílné duely. Dušan Kasa tahal v souboji se Zdeňkem Duškem od samého začátku za kratší konec a po nevýrazném výkonu zaslouženě prohrál. Naproti tomu Mirek Skala zahrál výborně a podprůměrně hrajícímu Pavlu Koblížkovi nadělil více jak 80 kuželek. Do závěru se tedy o něco lépe nastupovalo našim dotahovákům - stav 4:4 a + 57 pro domácí. Karel Lang předvedl, že se mu letos na domácí kuželně daří a Pavlu Machovi nedal sebemenší šanci. Na vedlejších drahách předvedl konečne letos svoji hru také Petr Miláček a s přehledem přehrál slušně hrajícího Agu Plaňanského. Domácí celek si tak po nejlepším letošním výkonu připisuje do tabulky další dva body za výhru v poměru 12:4 o 173 kuželek a minimálně na týden si s hosty vymění pozice v tabulce.
Nejlepším naším hráčem byl Petr Miláček - 483.

Přidáno: 08.11.2009, 20:44 hod.

Céčko doma bez bodů

V pátek přivítalo céčko na domácí kuželně celek SK Třebechovice B. Úvodní pasáž utkání skončila opět tak jak se stalo již v Přelouči při domácích utkáních céčka tradicí - tedy 2:2. Souboj Karla Macíka s Patrikem Andresem byl v první půlce velice vyrovnaný, po výměně drah ovšem domácí hráč za svým soupeřem výrazně zaostal a duel zaslouženě prohrál. Na vedlejších drahách si Libor Elis vypracoval v první půlce výrazný náskok, který po výměně drah již zlepšeným výkonem Jakub Búta nedokázal smazat. Domácí celek tak vedl před závěrečnou čtveřicí rozdílem třídy - tedy o 1 kuželku. Závěr ovšem patřil hostům. Petr Hanuš od samého začátku nestačil na dobře hrající Radku Pírkovou a Pepa Samek dokázal s Pepou Dvořákem držet krok pouze 35 hodů. V součtu z toho byla zasloužená prohra našeho družstva o 77 kuželek v poměru 8:2.
Nejlepším naším hráčem byl Libor Elis - 421.

Přidáno: 08.11.2009, 20:38 hod.

Program příštího kola

Áčko bude o další důležité body do tabulky bojovat v pátek na domácí kuželně, kde tradičně v 17:00 hod. přivítá svého souseda z chvostu tabulky - celek Jiskra Hylváty A.
Béčko má díky lichému počtu účastníků soutěže v tomto kole volno.
Céčko přivítá v pátek na domácí dráze družstvo Třebechovice B. Začátek utkání bezprostředně po zápase áčka, tj. přibližně v 19:30 hod..
Mládež odjede v neděli odpoledne na kuželnu do Ústí nad Orlicí-Hylvát, kde bude bojovat o co nejlepší umístění ve třetím turnaji VČPM.

Přidáno: 03.11.2009, 10:11 hod.

Béčko doma vítězně

Béčko přivítalo v pátek na domácí kuželně B družstvo z Českého Meziříčí. Úvod utkání vyzněl lépe pro náš celek, i když skóre bylo 2:2. Pavel Klička výbornou hrou deklasoval podprůměrně hrajícího soupeře o 69 kuželek a Jarda Havlas utrpěl těsnou porážku o pouhých 5 kuželek. V prostřední části utkání se Pepa Suchomel těsně přehoupl přes hranici 400 poražených kuželek a k našemu náskoku přidal 20. Na vedlejších drahách zahrál dobře Petr Skutil a solidně hrajícího soupeře porazil o 15 kuželek. Do závěru se tedy lépe nastupovalo našim dotahovákům. V našem dresu se poprvé představil Karel Janovský, který k nám přišel na hostování z Kutné Hory. Ve svém úvodním utkání podal Karel průměrný výkon, který sice na soupeře nestačil, ale jeho prohra o pouhých 7 kuželek znamenala spíše jen kosmetickou úpravu výsledku, protože na vedleších drahách hrající Tomáš Jarolím neměl se soupeřem sebemenší potíže. Naše družstvo si tak připisuje do tabulky dva body za výhru v poměru 12:4 o plných 138 kuželek.
Nejlepším naším hráčem byl Pavel Klička - 443.

Přidáno: 02.11.2009, 12:57 hod.

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-210 | 211-220 | 221-230 | 231-240 | 241-250 | 251-260 | 261-270 | 271-280 | 281-290 | 291-300 | 301-310 | 311-320 | 321-330 | 331-340 | 341-350 | 351-360 | 361-370 | 371-380 | 381-390 | 391-400 | 401-410 | 411-420 | 421-430 | 431-440 | 441-450 | 451-460 | 461-470 | 471-480 | 481-490 | 491-500 | 501-510 | 511-520 | 521-530 | 531-540 | 541-550 | 551-560 | 561-570 | 571-580 | 581-590 | 591-600 | 601-610 | 611-620 | 621-630 | 631-640 | 641-650 | 651-660 | 661-670 | 671-680 | 681-690 | 691-700 | 701-710 | 711-720 | 721-730 | 731-738 |