Aktuální informace z dění v oddíle

Mládež v Hylvátech na 6. místě

Naši nejmladší kuželkáři cestovali v neděli na kuželnu do Ústí nad Orlicí - Hylvát, kde bojovali o co nejleší výsledek ve třetím turnaji VČPM. Naše družstvo hrálo v tradičním složení Dan Abel, Petra Vytlačilová a Petr Strouhal a poprvé v letošní sezóně pokořilo hranici 600 poražených kuželek. Celkový součet 608 znamenal 6. místo, které je nelepším letošním umístěním našeho družstva.
Nejlepším naším hráčem byl Dan Abel - 214.
Kompletní výsledky naleznete na webu VČPM na adrese "http://vcpm.czechian.net"/.

Přidáno: 09.11.2009, 20:14 hod.

Áčko na domácí půdě vítězně

V pátek zavítalo do Přelouče k dalšímu diviznímu utkání A-družstvo TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - Hylváty.V utkání dvou celků z chvostu tabulky se čekal boj o každou kuželku. Hned úvodní čtveřice toto očekávání zcela naplnila. Domácí náhradník Pavel Klička byl v souboji se Standou Sychrou 2/3 utkání lepším hráčem, ale díky špatnému závěru odešel poražen o pouhých 5 kuželek. Na vedlejších drahách si Jirka Ryšavý vybudoval v souboji s Láďou Jedličkou mírný náskok, který s přispěním trošky štěstí dokázal udržet až do konce. 2:2 a +3 kuželky pro hosty. V prostředním dějství byly k vidění dva naprosto rozdílné duely. Dušan Kasa tahal v souboji se Zdeňkem Duškem od samého začátku za kratší konec a po nevýrazném výkonu zaslouženě prohrál. Naproti tomu Mirek Skala zahrál výborně a podprůměrně hrajícímu Pavlu Koblížkovi nadělil více jak 80 kuželek. Do závěru se tedy o něco lépe nastupovalo našim dotahovákům - stav 4:4 a + 57 pro domácí. Karel Lang předvedl, že se mu letos na domácí kuželně daří a Pavlu Machovi nedal sebemenší šanci. Na vedlejších drahách předvedl konečne letos svoji hru také Petr Miláček a s přehledem přehrál slušně hrajícího Agu Plaňanského. Domácí celek si tak po nejlepším letošním výkonu připisuje do tabulky další dva body za výhru v poměru 12:4 o 173 kuželek a minimálně na týden si s hosty vymění pozice v tabulce.
Nejlepším naším hráčem byl Petr Miláček - 483.

Přidáno: 08.11.2009, 20:44 hod.

Céčko doma bez bodů

V pátek přivítalo céčko na domácí kuželně celek SK Třebechovice B. Úvodní pasáž utkání skončila opět tak jak se stalo již v Přelouči při domácích utkáních céčka tradicí - tedy 2:2. Souboj Karla Macíka s Patrikem Andresem byl v první půlce velice vyrovnaný, po výměně drah ovšem domácí hráč za svým soupeřem výrazně zaostal a duel zaslouženě prohrál. Na vedlejších drahách si Libor Elis vypracoval v první půlce výrazný náskok, který po výměně drah již zlepšeným výkonem Jakub Búta nedokázal smazat. Domácí celek tak vedl před závěrečnou čtveřicí rozdílem třídy - tedy o 1 kuželku. Závěr ovšem patřil hostům. Petr Hanuš od samého začátku nestačil na dobře hrající Radku Pírkovou a Pepa Samek dokázal s Pepou Dvořákem držet krok pouze 35 hodů. V součtu z toho byla zasloužená prohra našeho družstva o 77 kuželek v poměru 8:2.
Nejlepším naším hráčem byl Libor Elis - 421.

Přidáno: 08.11.2009, 20:38 hod.

Program příštího kola

Áčko bude o další důležité body do tabulky bojovat v pátek na domácí kuželně, kde tradičně v 17:00 hod. přivítá svého souseda z chvostu tabulky - celek Jiskra Hylváty A.
Béčko má díky lichému počtu účastníků soutěže v tomto kole volno.
Céčko přivítá v pátek na domácí dráze družstvo Třebechovice B. Začátek utkání bezprostředně po zápase áčka, tj. přibližně v 19:30 hod..
Mládež odjede v neděli odpoledne na kuželnu do Ústí nad Orlicí-Hylvát, kde bude bojovat o co nejlepší umístění ve třetím turnaji VČPM.

Přidáno: 03.11.2009, 10:11 hod.

Béčko doma vítězně

Béčko přivítalo v pátek na domácí kuželně B družstvo z Českého Meziříčí. Úvod utkání vyzněl lépe pro náš celek, i když skóre bylo 2:2. Pavel Klička výbornou hrou deklasoval podprůměrně hrajícího soupeře o 69 kuželek a Jarda Havlas utrpěl těsnou porážku o pouhých 5 kuželek. V prostřední části utkání se Pepa Suchomel těsně přehoupl přes hranici 400 poražených kuželek a k našemu náskoku přidal 20. Na vedlejších drahách zahrál dobře Petr Skutil a solidně hrajícího soupeře porazil o 15 kuželek. Do závěru se tedy lépe nastupovalo našim dotahovákům. V našem dresu se poprvé představil Karel Janovský, který k nám přišel na hostování z Kutné Hory. Ve svém úvodním utkání podal Karel průměrný výkon, který sice na soupeře nestačil, ale jeho prohra o pouhých 7 kuželek znamenala spíše jen kosmetickou úpravu výsledku, protože na vedleších drahách hrající Tomáš Jarolím neměl se soupeřem sebemenší potíže. Naše družstvo si tak připisuje do tabulky dva body za výhru v poměru 12:4 o plných 138 kuželek.
Nejlepším naším hráčem byl Pavel Klička - 443.

Přidáno: 02.11.2009, 12:57 hod.

Smolná prohra céčka

Céčko se představilo v pátek na kuželně v Rybníku, kde změřilo síly s domácím céčkem. Hned v úvodu se Pepa Samek nedokázal popasovat se záludnostmi tamní kuželny a pro své hráče připravil ztrátu 52 kuželek. Z té hned v další dvojici po výrazně lepším výkonu ukrojil Libor Elis 18 kuželek a bylo hned veseleji. Když pak Petr Hanuš využil slabé hry soupeře a připsal na konto našeho celku další dva body, byly šance obou celků před závěrem naprosto vyrovnané - hráč který dovede duel k vítězství rozhodne zápas. Karel Macík se se soupeřem tahal o každkou kuželku a 15 hodů před koncem ještě vedl. Závěr dorážky mu ovšem nevyšel a souboj nakonec prohrál. Náš celek tedy odjíždí z Rybníka poražen o 28 kuželek v poměru 6:4.
Nejlepším naším hráčem byl Libor Elis - 375.

Přidáno: 02.11.2009, 09:44 hod.

Áčko jede z Pardubic bez bodu

V pátek odjelo áčko na kuželnu do Pardubic, kde se utkalo s domácím áčkem. Domácí celek byl janým favoritem tohoto utkání, ale začátek tomu příliš nenasvědčoval. Náhradník v našem dresu Petr Zeman zahrál dobře a vybojoval pro náš celek vedení o 7 kuželek a nebýt zbytečných prohozů, mohlo to být ještě výraznější. Ještě více litoval prohozů Dušan Kasa, který díky nim svůj duel prohrál o pouhých 5 kuželek. Teprve ve třetí dvojici přišlo probuzení domácího celku. Mirek Skala zahrál sice dobře, ale na skvěle hrajícího Láďu Zemánka to bohužel stačit nemohlo. Čtvrtý duel znovu rozhodl vysoký počet prohozů (12) Jirky Ryšavého, který odehrál se soupeřem vyrovnanou partii a odešel poražen pouze o 10. Pátý duel nakonec vydřel pro naše barvy Karel Lang, který udolal soupeře o pouhé 2 kuželky. V závěru neměl Petr Miláček proti výborně hrajícímu soupeři příliš mnoho šancí a tak utkání skončilo prohrou našeho družstva v poměru 12:4 o 84 kuželek.
Nejlepším naším hráčem byl Mirek Skala - 427.

Přidáno: 02.11.2009, 09:36 hod.

Program dalšího kola

Áčko dnes odjíždí do Pardubic, kde se střetne od 17:00 hod. s domácím áčkem.
Béčko přivítá dnes na domácí kuželně České Meziříčí B. Začátek utkání je v 17:00 hod..
Céčko odjíždí dnes do Rybníka, kde se střetne s domácím céčkem.

Přidáno: 30.10.2009, 15:04 hod.

Áčko i céčko doma vítězně, béčko bez bodů

Áčko sehrálo v pátek na domácí kuželně utkání s celkem České Meziříčí A. Utkání dvou nováčků soutěže začalo výrazně lépe pro naše družstvo. Náhradník v domácím dresu Pavel Klička neměl s Milanem Vošvrdou přílis mnoho práce a totéž se dá říci i o souboji Jirky Ryšavého s Jardou Rindem. 4:0 a + 72 pro domácí. Prostřední část utkání byla o poznání vyrovnanější. Dušan Kasa nahrál na Milana Broučka na první dráze bezmála 40 kuželek a vše vypadalo na klidnou druhou půlku. Dušan na druhé dráze "úplně odešel", zatímco Milan se výrazně zlepšil, ale rozdíl z první dráhy byl dostatečný a Dušan tak uhájil výhru. Ještě vyrovnější souboj sehrál Mirek Skala s Jindrou Broučkem. Duel se rozhodoval až v posledních hodech a o 5 kuželek lépe z něj vyšel domácí hráč - takže 8:0 a +92 pro domácí. V závěrečné pasáži utkání ukázal hostující David Štěpán, že se mu v Přelouči daří (vloni vytvořil na drahách 1-2 rekord) a po výborném výkonu přehrál tradičně dobře hrajícího Karla Langa. Na vedlejších drahách se Petr Miláček pral nejen se soupeřem, ale také s poraněným ramenem a Jirka Brouček jeho slabšího výkonu dokázal využít. Výborný závěr hostí ovšem znamenal již jen korekci výsledku, takže domácí celek si po pěkném a hlavně vyrovnaném výkonu celého družstva připsal první letošní výhru v poměru 12:4 o 60 kuželek..
Nejlepším naším hráčem byl Mirek Skala - 451.

Béčko odjelo v sobotu na dvoudráhu do Červeného Kostelce, kde se střetlo s domácím déčkem. Úvod utkání se našim hráčům příliš nepovedl. Pepa Suchomel předvedl sice solidní výkon, ale na domácího hráče to zdaleka nestačilo. Poté se situace našeho celku ještě zhoršila. Venda Škuta zahrál podprůměrný výkon a naše ztráta narostla na 91 kuželek. V dalším souboji po solidním výkonu vybojoval Jarda Havlas těsnou výhru o 5 kuželek. Čtvrtý duel byl jasnou záležitostí našeho Tomáše Jarolíma, který předvedl na poměry kosteleckých drah skvělý výkon a soupeřce "nadělil" 66 kuželek. To bylo bohužel z naší strany vše. Domácím vyšel závěr na výbornou a přestože Petrové Skutil a Zeman nezahráli špatně, oba odešli ze soubojů poraženi. Naše družstvo si tedy odváží z Červeného Kostelce porážku v poměru 12:4 o 98 kuželek.
Nejlepším naším hráčem byl Tomáš Jarolím - 466.

Céčko přivítalo v pátek na domácí kuželně družstvo TJ Tesla Pardubice D. Vstup do tohoto okresního derby vyšel lépe našim hráčům. Karel Macík s Pepou Samkem sice nepředvedli úplně nejkvalitněší výkony, ale na soupeře to v obou případech spolehlivě stačilo a svým spoluhráčům připravili před závěrem luxusní náskok 91 kuželek. Petr Hanuš sehrál se svojí soupeřkou těsnou bitvu, ze které odešel o 4 kuželky poražen. Na vedlejších drahách hrál ovšem velmi dobře Libor Elis, který si se svojí soupeřkou v pohodě poradil a naše družstvo si tak do tabulky připisuje další dva body za výhru v poměru 8:2 o 124 kuželek.
Nejlepším naším hráčem byl Libor Elis - 427.

Přidáno: 25.10.2009, 21:36 hod.

Program příštího kola

Áčko v souboji dvou nováčků soutěže přivítá v pátek na domácí půdě celek České Meziřící A. Začátek utkání je jako obvykle v 17:00 hod..
Béčko odjede v sobotu do Červeného Kostelce, kde se od 9:00 hod. střetne s domácím déčkem.
Céčko přivítá v pátek v 19:30 hod. na domácí půdě celek TJ Tesla Pardubice D.

Přidáno: 21.10.2009, 13:08 hod.

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | 51-60 | 61-70 | 71-80 | 81-90 | 91-100 | 101-110 | 111-120 | 121-130 | 131-140 | 141-150 | 151-160 | 161-170 | 171-180 | 181-190 | 191-200 | 201-210 | 211-220 | 221-230 | 231-240 | 241-250 | 251-260 | 261-270 | 271-280 | 281-290 | 291-300 | 301-310 | 311-320 | 321-330 | 331-340 | 341-350 | 351-360 | 361-370 | 371-380 | 381-390 | 391-400 | 401-410 | 411-420 | 421-430 | 431-440 | 441-450 | 451-460 | 461-470 | 471-480 | 481-490 | 491-500 | 501-510 | 511-520 | 521-530 | 531-540 | 541-550 | 551-560 | 561-570 | 571-580 | 581-590 | 591-600 | 601-610 | 611-620 | 621-630 | 631-640 | 641-650 | 651-660 | 661-670 | 671-680 | 681-690 | 691-700 | 701-710 | 711-720 | 721-730 | 731-740 | 741-750 | 751-753 |